Raporty i opinie z bitew VIIed Delfami

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Sa!nt, spoko wiem ale sam fakt ze nic mi praktycznie nie zabił mówi ze gra była bardzo prosta i ze armia sieka wszystko. np. klocek BG z Masterem i AFS i +1A od kociołka wybił poł klocka warriorów w 1 turze :P

W weekend przyjądą WE to zacznie sie testowanie.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ktoś chętny do pogrania - na Lorenzie of cors.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

To płatne jest nie?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

taa 5 Euro
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

A działa to w ogóle to to, bo chciałem założyć użytkownika, posłałem kolesiowi maila i zero odzewu już chyba miesiąc.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

rejestrujesz sie, placisz z paypala i wsio - mi zajelo to 20 min
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

a to na miesiąc czy na zawsze? :D

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Scimitar pisze:rejestrujesz sie, placisz z paypala i wsio - mi zajelo to 20 min
No właśnie pisałem do kolesia czy da radę jakoś inaczej, bo nie mam użytkownika na pay palu. A z tego co wiem to trzeba mieć kartę kredytową, żeby takiego użytkownika założyć.


@Artein
Na zawsze
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

ja kumplowi 17 ziko przelałem i on za mnie już tam zapłacił z paypala - jak pisałem 20 min roboty :D a potem już ile wlezie - oczywiście należy nieco z przymrużeniem traktować generator rzutów, bo dziwnie to wygląda czasem :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Shogun
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Oława

Post autor: Shogun »

A przyjemnie sie na tym jakoś gra? czy to nawet bladego porównania do gry na żywo?

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

OK to se muszę jakiegoś znajomka z pay palem znaleźć.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Shogun pisze:A przyjemnie sie na tym jakoś gra? czy to nawet bladego porównania do gry na żywo?
ujdzie - nic nie zastąpi gry przy piwku z kolegą, ale na pewno źle nie jest
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Scimitar: nie czaje wogole tej gierki. Jak sie buduje armie?? jak sie wybiera za ile pts. i wogole nei wiem jak sie za to zabrac.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

to jest tylko symulator stołu, kostek i miarek, wszystko robisz sam, mierzysz, przestawiasz figurki, rzucasz kostkami, zdejmujesz figurki

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Bez urazy, ale może się przenieście z dyskusją o lorenzie do odpowiedniego tematu bo tu nie o tym ;)

A wracając do tematu, grałem dziś z WE na 1500pkt. Miałem: 3 sorcerki, spearmanów, kuszników, 2x5 shade, 5 CoK, BG, 2 bolce.
Pewnie niektórych zdziwi taka rozpiska ale wytłumaczę kilka rzeczy, 3 magiczki to może i przegięcie na te punkty ale ja lubię grać na magii a poza tym chciałem przetestować ich nowe możliwości. Co do harpii i dark raiderów moim zdaniem nie nadają się na WE, a przynajmniej mi się nigdy nie sprawdzają.
A teraz sama bitwa: z magią oczywiście przegiąłem, ok robiłem co chciałem, szczególnie że przeciwnik miał tylko jedną magiczkę, zniszczyłem warhawki, skautów, dwóch herosów i poszczerbiłem parę innych regimentów ale momentami nie miałem wręcz co robić z kośćmi, a finalnie 2 magiczki zeszły (jedna od pechowego rzutu na panikę a druga przez moją głupotę i zaślepienie żądzą mordu na treemanie :)
Generalnie co na mnie zrobiło największe wrażenie to hetred...jeśli ktoś jeszcze nie w pełni je docenia tak jak ja przed tą bitwą, to uwierzcie, to NAPRAWDĘ robi różnicę. CoK się przejechały dzięki temu przez wardancerów wpadając w driady, tylko koniec stołu uratował chyba resztę WE ;) To plus ostrzał i magia ustawiło wynik bitwy w zasadzie już w 2 turze. Jedyną nieprzyjemną rzeczą była szarża treemena w bok klocka BG, pechowy rzut na breaka i wpakowanie się w samotną driadę przy ucieczce, ale był to wynik mojego kolejnego błędu. W 5 turze z WE został tylko treeman i ostatni wildraider siedzący głęboko w lesie a ja straciłem tylko BG i jedną magiczkę która zwiała za stół od terroru. Mogłem odpuścić ale uparcie goniłem za treemanem całą armią z magiczką z pit ow shades na czele :) Niestety źle skalkulowałem odległość i padła mi ona od tych cholernych korzeni ale i tak skończyło się masakrą na WE.

Ogólnie wrażenia super, wygrałem mimo kilku poważnych błędów, jak już wspomniałem największe wrażenie zrobił na mnie hetred.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

hypnotic pisze: szarża treemena w bok klocka BG, pechowy rzut na breaka i wpakowanie się w samotną driadę przy ucieczce, .
I co?
Driada klocek BG zabiła, tak?
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Bo to duża driada była.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Paku
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Paku »

A nie trzeba US 5 żeby zdjąć ucikające modele :wink:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Bo magiczki to bezpiecznie w klockach się trzyma, chyba że masz familiara, tudzież przeciwnik nie ma czym ich ustrzelić ;)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

hyptonic: a rulebooka na stole mieliscie jak graliscie czy zasady byly brane z forum ?? Bo przez samotna driade to uciekajacy klocek sobie przebiega jezeli jeszcze tego ne wiesz.

ODPOWIEDZ