male klocki nicnikow

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

sharkoon pisze:Myślę, że NG są wykorzystywane tylko aby wypuścić fanoli, potem są już bezużyteczne, ale teraz jest to coraz rzadsza opcja. Jeżeli chodzi o gobliny to bardziej się opłaca dopłacić trochę punktów i mieć fasta.
to juz wierutna bzdura
ja wystawiam 25+ z siatkami,FCG,2 fanatykami (przedzial punktowy 170-200) i o ile maja nanke w postaci generala/BB z 8Ld to da sie nimi pograc.
statyczny CR jest smiertelnie powazna sprawa :twisted:

Awatar użytkownika
sharkoon
Mudżahedin
Posty: 226
Lokalizacja: Biała Podlaska->Moria

Post autor: sharkoon »

Właśnie dlatego mówię, że NG wsadza się tylko dla fanatyków potem to już mogą najwyżej coś ugrać ze szkieletami z VC.

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

tak ? szkoda ze taki klocek jak Quas napisal moze odbic smoka chaosu ;) wystarczy ze bsb tam siadzie a jak ma jeszcze warbanner to wgl moga bardzo duzo wytrzymac ;] spokojnie moze tez powalczyc z driadami,bullsami,tancerzami wojny przy odrobinie szczescia i tym p-odobnym odzdzialom z sila nie wieksza niz 5 :)

Awatar użytkownika
sharkoon
Mudżahedin
Posty: 226
Lokalizacja: Biała Podlaska->Moria

Post autor: sharkoon »

zgadzam się w 100% :D

Awatar użytkownika
Terran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Terran »

Może zamiast rozważać taki klocek nich ktoś go przetestuje. Poza tym można zmodyfikować ten pomysł dodając jednego fanatyka. Wtedy koszt nam trochę rośnie - 89. Ale to i tak mniej niż 100 :P Ktoś to musi przetestować :twisted:
Always look at the bright side of death.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

male jest do doopy
ostatnio przekonuje sie do 28-31sztuk z FCG,siatkami i 2x fanatyk

Awatar użytkownika
Maggot
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: z ....ho ho....

Post autor: Maggot »

Właśnie dlatego mówię, że NG wsadza się tylko dla fanatyków potem to już mogą najwyżej coś ugrać ze szkieletami z VC
No nie przesadzajmy...jakies lekkie skirmishe w postaci jednego oddzialu driad czy np. oddzial 3 Ogre Bullsow też powinni utrzymać. Imo - sieci bardzo wzmacniają Nocnych.....

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

quas pisze:male jest do doopy
ostatnio przekonuje sie do 28-31sztuk z FCG,siatkami i 2x fanatyk
ostre playtesty-oddzial jest naprawde zacny,koszt ok 190pkt ale wymaga nianki w postac 8-9Ld
BOBB przy siatkach jest calkiem twarda bestyjka,nawet niedomogi AS sa wybaczane

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Jostatnio czesto wystawiam 29 z siatkami, sztandarem i muzykiem - bez fanoli (punktow zazwyczaj na tego jednego brakuje, 2 imo za duzo).
Kosztuja tylko 134 punkty, a wlace potrafia zdzialac naprawde duzo.

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

U mnie w rozpie zawsze jest klocek 25-31 gobosów z muzykiem, sztandarem, siatkami i 1-2 fanoli. Często na początku siedzi tam BOBB. Sprawdza się to, fanole trochę straszą, a CR'em można coś wygrać.
Ostatnio zaś wystawiłem 21 NG z łukami, muzykiem i fanolem. Ustawieni 10 w szeregu. Fakt, 16" zasięgu szału nie robi, ale szansa na trafienie/zranienie nie jest taka mała, a jak wleziemy na górkę to mamy 20 strzałów.
Zastanawiałem się nad zrobieniem dla zabawy takiego oddziału z goblińskim bossem i banerem pająka. Wtedy mamy poison ataki i taka 20'ka moze postraszyć.

ODPOWIEDZ