Postanowiłem stworzyć coś odrobinę innego niż na forum się przewija. Klocki są warriorzy niby ciency ale CR 5 na starcie mają a ci z WB +6. Assassini do chalange i czyszczenia pierwszego szeregu. Coldy wiadomo szarża i nei ma co zbierać no i bolce do osłabiania ciężkiej kawalerii. Czarowania nie będzie bo nie lubię, a pojedynek z bretka dzisiaj mnie poprostu osłabił 3 czarki zero IF'ek xD 2 mistcasty (co za dużo kostek to nie zdrowo), a przeciwnik tona DD i 3 DS. Jak bohaterów rozdam nie wiem wpakuje w BG i schowam się bym pierwszy zobaczył wroga BSB na coldzie by miał lepszy save .
Dark Elves
Dreadlord 234
Sea Dragon Cloak, Shield
Armour of Eternal Servitude Heavy Armour;Regeneration [35]
Pendant of Khaeleth [35]
Sword of Might [15]
Master 168
Heavy Armour; Sea Dragon Cloak; Battle Standard;
Standard of Hag Greaf [35]
Cold One [20]
Assassin 161
2nd weapon
Rune of Khaine [25]
Dark Venom [10]
Touch of Death [30]
Assassin 156
2nd weapon
Manbane [25]
Rune of Khaine [25]
Dark Venom [10]
Sorceress 150
Magic Level 1
Dispel Scroll [25]
Dispel Scroll [25]
20 Warriors 180
Spear, Light Armour; Shield;
War Banner [25]
Lordling [6]
20 Warriors 155
Spear, Light Armour; Shield;
Lordling [6]
5 Dark Riders 117
Light Armour; Musician
5 Dark Riders 117
Light Armour; Musician
5 Harpies 55
5 Harpies 55
15 Black Guard of Naggarond 280
Standard; Musician;
Banner of Murder [25]
Tower Master [39]
Ring of Hotek [25]
6 Cold One Knights 221
Standard; Musician;
Standard of Slaughter [35]
2 Reaper Bolt Thrower 200
Total Army Cost: 2249
Casting Pool: 3
Dispel Pool: 3
Models in Army: 88
PS. Tak się właśnie rozmażyłem ci BG z BSB generałem i dwoma assasinami O_O totalne zło tylko żeby przeżyli xD z 20 ataków by poszło xD i tak co ture hehe nie ma to jak marzenia XD.
DE - 2250
- Corvus Albus
- Kretozord
- Posty: 1960
- Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"
DE - 2250
Ostatnio zmieniony 18 lip 2008, o 08:50 przez Corvus Albus, łącznie zmieniany 1 raz.
Widzę że zakładasz przewagę na starcieCorvus Albus pisze:Klocki są warriorzy niby ciency ale CR 5 na starcie mają a ci z WB +6.
Dobrze że dodałeś "niby" ciency, jak na piechotę która kosztuje 7 pkt i ma 4WS, 8LD, 5MV i jeszcze 4+as w CC można ją spokojnie umieścić w czołówce podstawowych piechot WFB.
- Corvus Albus
- Kretozord
- Posty: 1960
- Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"
Do tego hate i bije z 2 rzędów
2x RoK? dozwolone? Dredlordowi nie lepiej dac Soulrender-a? Lepiej chyba dac BG AFS a Cokowi BoM..
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ?
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...
- Corvus Albus
- Kretozord
- Posty: 1960
- Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"
No właśnie w AB jak widać mam błędy jeszcze i muszę to przemodelować. BsB z ASF wejdzie do BG i będzie ASF i AP. Jak nie można nadal łączyć toxyn to napewno zmienię na coś innego. Co do Dreadloarda chcę by więcej ustał biegając z BG, dzięki tarczy ma większego save, a 5 S i AP spokojnie mu styka.
PS. głupio, że nie można mieszać toxyn skoro korzystam z dwóch broni każda może być umoczona w innej
PS. głupio, że nie można mieszać toxyn skoro korzystam z dwóch broni każda może być umoczona w innej