Zamach na GW czy zmiana ekipy

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zły_Blondyn
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Zły_Blondyn »

b_sk widzę, że jesteś z Łodzi, powiedz mi jak możesz czy używałeś polskich znaków przy zamówieniu ? Bo Łódź, a 2&*242%^#d@#$@ to jest spora różnica :D

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Używałem polskich znaków, myślałem, że dadzą sobie radę z kodowaniem UTF. Maelstrom nie dał rady, ale Poczta Polska o dziwo tak. W ramach ciekawostki mogę powiedzieć, że "ó" wydrukowane było poprawnie za to problem mieli z "Ł" i "ź".
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Zły_Blondyn
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Zły_Blondyn »

Kamień z serca :D Mam nadzieję, że moja paczka też dotrze bez problemów :wink:

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

Zły_Blondyn pisze:PS. Zauważył ktoś może ślady niepożądanej aktywności pracowników poczty ?
kiedyś zrobili mi palcem dziurę w battalionie.
dzięki Bogu, ze zawartość ich nie zainteresowała ;]
Obrazek

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Dostaliście maila o 15% zniżce na maelstromie? Tylko coś mi nie wchodzi ten kod :/

Voucher code is invalid.


Jak ktoś chcę mogę mu skopiować tego maila.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Musisz chyba przecież PayPalem zapłacić, jeśli dobrze zrozumiałem.

I daj chłopakom dokręcić do końca update sklepu ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Nie no, oni chyba tylko świętują możliwość PayPala, zresztą - bez różnicy :)


To use this voucher simply register on the webstore (if you haven't
already), copy and paste the code into the appropriate field in your basket
when you have selected the items you want, press "REDEEM", and the webstore
will do the rest. You are not limited to one purchase and, indeed, we would
ask you to recommend us to your friends with this voucher!

Remember though that this voucher is intended for the webstore only - it
does not apply to any of our auctions or shop inventory items on eBay.


Nie ma tu nic o konieczności korzystania z PayPala. Poczekam do jutra rana, mam nadzieję, że ten kod będzie działał. Dodatkowe 15% przy tych cenach to już poezja :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

To nie jest dodatkowe 15%. To jest "15% off RRP", a robiąc u nich bez tego zakupy masz "10% off RRP". Czyli zyskujesz zaledwie 5% dodatkowego rabatu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Czyli zamiast za boxa Korsarzy płacić 10.80 płacę 10.20. Z 2,5zł na jednym boxie do przodu. W sumie dodatkowe 15% byłoby zbyt piękne, nie doczytałem tego o recommended retail price.

Herr Flik
Wałkarz
Posty: 81

Post autor: Herr Flik »

I w dodatku nie obowiazuja cię inne obniżki, od wartości zamówienia.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

Herr Flik pisze:I w dodatku nie obowiazuja cię inne obniżki, od wartości zamówienia.
masz inne zniżki?

podaję kod dla jeszcze nie zarejestrowanych: SUMMER-PAYPAL
Obrazek

Kaz!o
Plankton
Posty: 4

Post autor: Kaz!o »

Witam!
W związku z wprowadzeniem Paypal'a w naszym ulubionym sklepie, chciałbym się dowiedzieć, która forma płatności jest lepsza:
-czy kartą przez mBank
-czy Paypal

Niestety nie mam konta na PP, ale z szybkich oględzin wywnioskowałem, że do kwoty przelewu dochodzi opłata 2,5% za wymianę walutową. Na mBanku za to płatny jest przelew i następuję podwójne przewalutowanie GBP->EUR->PLN. Gdy ostatnim razem kupowałem na MS za produkt kosztujący 10,80Ł zapłaciłem 46,33zł z przelewem. Funt wyszedł aż 4,28zł (nie wiem, ile wynosi prowizja w koszcie całego przelewu).

Może mi ktoś wyjaśnić ile zapłacę za produkt wart 10Ł kiedy zapłacę PP a ile kiedy przez mbank. Załóżmy, że funt według NBP kosztuje 4,15zł - wyliczenie dla mbanku chyba jest niemożliwe, ze względu na przejście GBP->EUR, ale może ktoś wyjaśni co z tym PP.

IMO zapłacimy 10Ł * 1,025 (opłata 2,5% z PP) * 4,15zł = 42,53zł

A jak Waszym zdaniem?

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

a do PayPala masz 'podpiętą' kartę z mBanku?
ja tak mam. różnica w cenie funta pomiędzy 'bezpośrednim' płaceniem w Maelstromie a płaceniem poprzez PayPal na eBayu jest niezauważalna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Na mBanku za to płatny jest przelew i następuję podwójne przewalutowanie GBP->EUR->PLN. Gdy ostatnim razem kupowałem na MS za produkt kosztujący 10,80Ł zapłaciłem 46,33zł z przelewem. Funt wyszedł aż 4,28zł (nie wiem, ile wynosi prowizja w koszcie całego przelewu).
Jak ja płaciłem kartą z mbanku, to oficjalny kurs w NBP wynosił 4,06, mnie policzyli za 4,08.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kenshinio
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Kenshinio »

A używał ktoś karty CitiBanku, ING Banku Śląskiego albo Eurobanku?
Jak to u nich wychodzi?

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Jankiel pisze:
Na mBanku za to płatny jest przelew i następuję podwójne przewalutowanie GBP->EUR->PLN. Gdy ostatnim razem kupowałem na MS za produkt kosztujący 10,80Ł zapłaciłem 46,33zł z przelewem. Funt wyszedł aż 4,28zł (nie wiem, ile wynosi prowizja w koszcie całego przelewu).
Jak ja płaciłem kartą z mbanku, to oficjalny kurs w NBP wynosił 4,06, mnie policzyli za 4,08.
jak ja chciałem zrobić z karty mBanku to mi ja odrzuciło nie wiem czemu:[

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

aktywowałeś płatności elektroniczne/zagraniczne?
jeśli nie, to zadzwoń na ichnią infolinie. nr telefonu jest na odwrocie karty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zły_Blondyn
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Zły_Blondyn »

Ufff nareszcie dotarła moja paczuszka :D. Ku mojej uciesze wszystko dotarło kompletne i poza drobnymi wgnieceniami pudełek w stanie idealnym. Cieszę się, że Poczta Polska sobie poradziła z dostarczeniem przesyłki (no w zasadzie to prawie, bo zostawili awizo). Jednak ślady na paczce wskazywały, że była ona średnio "szanowana" w trakcie transportu, ale dzięki Bogu na tyle ze zawartość jest cała. Pozostaje mi polecić sklep.
PS. Ja na od momentu złożenia zamówienia czekałem 13 dni na dotarcie paczki. Czyli paczka od wysłania idzie jakiś tydzień - całkiem nieźle jak na tę odległość.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

To zależy, czsem i w pare dni dochodzi. Ale przy zamówieniach patrzcie czy jest na stanie coś czy order now, bo w tym drugim przypatku sie zapewne o wiele dłużej czeka :wink:

Awatar użytkownika
Kenshinio
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Kenshinio »

A moja paczka idzie już od 31 lipca....
Ciekawy jestem, czy w ogóle dojdzie... :(

ODPOWIEDZ