DMP 2008 - Polcon, Zielona Góra

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ktore BWT, ktore jest BWT !?

Awatar użytkownika
szafa
Niszczyciel Ligi
Posty: 386
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: szafa »

1. Snot Alfa 296 320
2. Moria Śmoria 288 304
3. Rogaty Szczur Alfa 283 288
4. Strefa Zero Lucia Squad 280 307
5. Earthshaker Marchewki 277 351
6. Szybki Szpil Plan B 276 277
7. Strefa Zero Luna Lane 275 292
8. Córy górników 273 317
9. Inkwizytor Alfa 273 292
10. Animosity Alfa 273 273
11. BWT 269 282
12. Snot Beta 267 285
13. Ad Astra 264 266
14. Cursed Company 264 264
15. Strefa Zero Genowefa Pigwa 263 272
16. Dzikie Bobry 261 263
17. Bastion Alfa 258 265
18. Vendetta 254 258
19. Oko Terroru Beta 254 240
20. Klub Woja Wciska Omega 252 267
21. XIII Kohorta Alfa 252 254
22. Oko Terroru Alfa 252 245
23. Legion Alfa 250 250
24. Spidergames 249 240
25. Ośmiornica Beta 249 223
26. Hobbit 248 263
27. Bastion Beta 246 245
28. Animosity Gamma 245 239
29. Kult 244 245
30. Plewy z południa 243 237
31. Legion Beta 242 239
32. Strefa Zero Gamma 239 261
33. Zielony Smok 239 249
34. Animosity Beta 238 204
35. Rogaty Szczur Young Blood Gang 235 224
36. Zad Trolla 232 232
37. Ośmiornica Alfa 231 225
38. XIII Kohorta Beta 230 213
39. Silesian Extremists 227 216
40. Fenix Szczecin 224 215
41. Rogaty Szczur Beta 223 206
42. Strefa Zero Just5 221 184
43. Strefa 217 206
44. Ośmiornica Zgierz 214 166
45. Klub Woja Wciska Alfa 213 209
46. Animosity Delta 202 132
47. Jeźdźcy Hardcoru 187 189
"Ktokolwiek ośmieli się podnieść rękę na Stowarzyszenie Bazyliszek,
niech ma świadomość, że Stowarzyszenie mu tę rękę odrąbie..."

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No to widzę, że Animosity w tym roku namieszało trochę w TOP 10 ;) Kohorta przegrała - hmm, ciekawostka.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sam jestem zdziwiony mocno...


Gratulacje dla Snota - trzymaja chlopak ciagle chlopaki...
Gratki takze dla Poznaniakow - 3 teamy tak wysoko - rewelacja.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Gratulacje dla Śląska - dwa teamy w top 10 na 6 i 8 miejscu to świetny wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę nieobecnosc naszego regionu na masterach w poprzednich latach.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

Na nastepny turniej klasy DMP postaram sie przybyc z ekipą Kentacky

nauczymy Was pić

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

a co z wynikami konkursu malarskiego i drużyny fair play :wink:


Tak wogole chciałem podziekowac osobie której znalazła pudełko ze szkieletami :P bo bym wrócił bez nich :wink:

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Jankiel pisze:Gratulacje dla Śląska
Dołączam się. Gratki chłopaki :)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

No nieźle nieźle.
3maliśmy kciuki za strefe i ładnie, ładnie chłopaki.

super było na dmp, pierwszy master, mega klimat, zlukaliśmy całą tą śmietanke towarzyską (patrzcie góra tabeli ;) ).

Pozdro ;)

Awatar użytkownika
mm08
Warzywo
Posty: 15
Lokalizacja: wwa
Kontakt:

Post autor: mm08 »

Gratulacje dla Morii! Pokazaliście klasę! Niestety, ale nie mogłem zagrać, czego BARDZO żałuję. Za rok postaram się poprawić :D

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

O mój smok ma 12 miejsce 8) :P on sie pewnie najbardziej zasłużył :P :P

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Sa juz gdzies foty z GD :) ?

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

no cos XIII w tym roku pechowo, gratulacje dla zwyciezcow, w jakim skladzie byl SNOT ALFA?

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Młody - TK
Thurion - demony
Chory - skaveny
Rzymek- imperium
Kołek - VC (wskoczył w ostatniej chwili za Ptasznika)

Awatar użytkownika
Moczul
Mudżahedin
Posty: 250

Post autor: Moczul »

DrętWy 40% pisze:Na nastepny turniej klasy DMP postaram sie przybyc z ekipą Kentacky

nauczymy Was pić
No to chyba musielibyście jakąś cysterną z burbonem przyjechać :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

a co z wynikami konkursu malarskiego
Tutaj

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

mikrorelacja na świeżo :)

Primo, patrząc na ilośc ślązaków, animosity, i nieskromnie, reprezentantów strefy na przyzwoitych dobrych miejscach - nadchodzą czasy tzw. "lokalnych rzeźników" :) Jak zwykle wyłazi nieogranie na masterach, ale na długo pozostanie w pamięci uśmiechnięty od ucha do ucha dziadek-emeryk battlowy matt masakrujący szamaję w 5 bitwie z dupy lizakami na 3 dużych rinox riderach :)



oczywiście jedno zdanie bluzgów na (tak zwanego) sędziego głównego musi być - Jacku, dałes dupy (bez masełka) po całości parując w CZWARTEJ bitwie na CZWARTYM stole dwa składy z jednego klubu. Jeszcze nigdy coś tak absurdalnego sie nie zdarzyło, i mam nadzieję że więcej się nie powtórzy - tu co prawda sprzyjał system (więc nawet jakiś krzywy wynik 80-20 spłaszczyłby się do 62), więc żadnych zarzutów o wałki nie było, ale gdy spytałem o to przed turniejem - to dowiedziałem się że nie będzie takiej sytuacji. Poza tym - nie pot to jedzie ileś w miare silnych składów z 1 klubu, żeby 1 mógł wygrywac ksoztem drugiego. WAŁEK, WAŁEK, HANG THE REEF!.

p.s. A przynajmniej będę walczył w przyszłym roku o regulaminowy i bezwzględny zakaz grania ze swoimi.

p.p.s. IMHO "System 62" na maxa daje radę, trzeba by jeszcze przeanalizaować wyniki między składami z jakiegoś szerokiego topa ay sprawdzić jak często przekraczany jest ten próg i ew. rozszerzyć go do np. 65 punktów.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

twardochleb
Chuck Norris
Posty: 356

Post autor: twardochleb »

nom... 62 to troche malo

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dzieki za turniej. Bylo zajebiscie.
Nie chce mi sie wymieniac plusow, powiem tylko, ze organizacyjnie oceniam baaardzo wysoko impreze. Jedyny minus ZG okazal sie taki, ze bylo daleko, ale to dla kazdego jest inaczej :).
Poza tym, sedziowie chyba najlepsi na dotychczasowych dmpkach. :)
A takto widac, ze nad impreza pracowalo wiele osob, nie ma sie do czego przyczepic, bylo zajebiscie.

Co do bitew.
Wygrana z Strefa Zero Just 5 (62-38)
Wygrana ze Strefa Nowa Sol (62-38)
Przegrana ze Snotem alfa (46-54)
Przegrana ze Snotem beta (45-55)
Wygrana z Okiem terroru (62-38)

Generalnie ze Snotem - wygrali rzut i bardzo dobrze nas do siebie sparowali, nie wiem czy nie popelnilismy bledu dajac na Adriana Zbyszka zamiast mnie (Zbyszek mial pewniejsza bitwe niz ja bym mial, ale stracilismy naszego asa na wystawianie :)).
Gralismy:
Chory - Barb
Kielon - Thurion
Kolek - Xet
Marek - Rzymek
Falko - Mlody

W sumie ja i Barb mielismy korzystne, reszta niekorzystne, tak to ocenialismy. W tym teoretycznei (tylko teoretycznie bo wyniki bitew mowia co innego :P) ich najgorszy gracz dostal u nas HE, ktore kompletnie nic nie mogly zrobic i tylko Xet zagral na remis, zreszta skutecznie i slusznie :). Generalnie rowna gra, Barb mial troche pecha w pewnym momencie gry, ale nas pocisneli zasluzenie.


Natomiast kolejna bitwa. Snot Beta. Wygralismy rzut. Wymarzone ustawienie.
Kielon - HE (Dzejdzej) z jednym magiem
Jagal (Bretka) - Barb
Marek - Gogol
WE - Xet
Falko - VC

Naszym zdaniem 4 dobre match-upy i jeden nie wiadomy (moj), ale tez korzystny, bo nikt z dwarfami nie chcial grac a ja nawet pozytywnie bylem nastawiony. Gdybysmy sami dobierali tylko bysmy Kielona z Falkiem zamienili przeciwnikami. Ale duzego znaczenia to nie mialo.
Generalnie jednak okazalo sie, ze Snot jest dla nas nie do przejscia, nie wazne ktory team. Jednak patrzac na to na spokojnie mam lekkie wrazenie, ze pech sie skumulowal na te runde :), bo ja, Kielon i Kuba tak possalismy, ze gorzej byc nie moglo. Istna 'Tragedia Posejdona'.



Co do moich solowych wynikow.
Dwarfy (20-0)
DE (17-3)
Empire (14-6)
Dwarfy (0-20)
Bretka (17-3)

Nie pamietam wszystkich imion, wiec juz nie bede pisac, zeby nie pomylic :).


No i przede wszystkim dzieki calemu teamowi za gre, zwlaszcza naszemu super najemnikowi Xetowi, tak naprawde w tym turnieju liczy jedyny dobry wyniki to zwyciestwo (no i ewe. top3), wiec duuuzy niedosyt pozostal, wyszlo jak wyszlo, taka gra :).
Gratulacje przede wszystkim dla Snota, ktory scisnal wszystkich oraz dla Morii i Rogatego za zajecie drugiego i trzeciego miejsca.

pzdr dla wszystkich i sorry za taka kulejaca relacje, ale zmeczony juz jestem :).

Aha, no i podziekowania dla przeciwnikow za bardzo mile bitwy. Wszystkie moje bitwy byly bardzo spoko. Fair Playa od nas dostala druzyna Oko Terroru z Torunia, ale ogolnie wszystkie teamy jako calosc graly fair :).

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

nie wiem czy moj pairing z Kielonem byl idealny... smialbym powiedziec ze powinienem ta bitwe przegrac, a ze stalo sie inaczej to nie moja wina ;)

a co do turnieju, bardzo fajna organizacja, fajna opcja noclegowa (choc 30zl za akademik to troche za duzo, powinno byc tak 15-20zl), fajna sala, super nagrody, nawet droga powrotna okazala sie na taka straszna bo pokonalismy ja w 6h (przy ponad 7 jazdy do ZG), wielki dzieki dla Snajpera ktory byl pod reka zawsze wtedy kiedy nie bylo wszystko jasne, dla Hrabiego za bezbledne wpisywanie wynikow ;) dla JJ za spokojne i rozsadne sedziowanie

co do bitew to udalo nam sie ze wszystkimi wygrac i zdobyc tytul drugi raz w ciagu trzech lat, no i nasz debiutant Kołek został chyba pierwszym w historii graczem ktory wygral mastera grajac przed nim 3 bitwy armia ktora gral na turnieju :P

ogolne wyniki jakie zrobilismy:
Oko Terroru: 76-24
Vendetta: 72-28 (o ile mnie pamiec nie myli)
Earthshaker: 54-46
Rogaty Szczur: 55-45
Inkwizytor: 62-38

moje indywidualne wyniki plewnymi demonami :wink: :
VC: 20-0
Bretonnia: 20-0
Demony (Kielon): 13-7
Imperium (Szmaja): 12-8
Krasnoludy (Marios): 14-6

najbadziej jestem zadowolony z bitwy z Mariosem, co prawda mialem troche szczescia, a raczej przeciwnik pecha w strzelaniu.. ale po deklaracjach Dalmara ze Marios do ostatniej bitwy wessał 3x demony byłem lekko zaniepokojony tym match upem ;)
no i to chyba tyle o samym graniu... jedyne co moge dodac to że ze wszystkimi gralo sie przyjemnie i bez spiec, bardzo dobry turniej... jedyne czego zaluje to mandatu za prędkosc w drodze do Zielonej Góry :P

na koniec ogromne gratulacje dla Młodego, który absolutnie niszczyl na tym turnieju rozwalajac 3x demony i to tak bardzo solidnie... a przeciez wszyscy sie cieszyli ze maja pairing demony na TK ;)

no i gratki dla Snota Beta, ktory do ostatniej bitwy walczyl o podium a przegrana z Morią Śmorią zadecydowala ze to niestety nie dwa Snoty byly na podium


pzdr !!

ODPOWIEDZ