Demony bez grejtera. 2250.

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

napakowany tak jak powinien kosztuje 540, a DP max 370 :)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Boberr pisze:nie no terror chyba ma, w pracy tez tego nie sprawdze dokładnie
nie ma
to jego najwazniejsza wada.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Ta wada jak cholera -.- w obecnej chwili prawie wszystko jest ITP ;p a na Elfy albo Krasie z Ld 10 to tylko wielki niefart sprawi, że uciekną ;p Terror to moim zdaniem najmniejszy problem.
Obrazek

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

szafa@poznan pisze:póki ma mniej niż 5 ran, to może siedzieć w oddziale i miec lukałta, mimo ze jest monsterem.
Godzina 14 pewnie najprędzej po 17 ktokolwiek z pracy do domu wróci, żeby zerknąć :P . Hmm z tego co pamiętam to jest wpisany w tą ramkę, że razem z GD nie może się dołączać, ale demonami nie gram i booka dawno czytałem, więc może mi nieco szwankować pamięć.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jest wpisany na pewno :)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Trzon. Pokażcie mi armie która spokojnie bawi się z 4 oddziałami psów...
generalnie ta armia nic nie robi wampirom i nie da rady TK z destroyerem jak standardowe demony, ale na reszte jest dobra, szczegolnie na inne demony dzięki 11 flamerom

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

znowu spozniony...moim zdaniem warto jest miec terror, "Za darmo" mozesz sie pozbyc przeciwnikow, a jesli pomyslisz sobie i dodasz taniego heralda tzeencha na dysku z icon of despair to nawet na ld10 masz -2 do testu i przeciwnik nie bedzie sie tak bardzo usmiechal jak wpierdzielisz sie mu taniutkim bloodthirsterem w czerep.Poza tym - terror jest wyborny na hordowki - ja mam w swoim rosterze 2 giganty - granie z chomikami to cud miod ;) zalezy jaka sie ma strategie, nie kazdy gra demonami, vampirami i khemri, a warto dodac ze imperium jest jak najbardziej hordowka ;) podsumowujac - terror=git i moim zaniem jest tak samo potrzebny i uniwersalny jak bsb czy dispelka ;) ale zaznaczam znowu - to moja opinia, a wyrocznia nie jestem

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

OK mam booka przed oczami.
Rameczka o monsterach, że nie mogą się dołączać do piechoty, wyraźnie napisane, że DP też nie może.
Aha i terrru tez nie ma (dla tych co mieli wątpliwości).
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

dupa, okazuje sie że nawet jak chcesz złożyć co innego demonami, to debile dopisali sobie że DP to jedyny hero-monster w grze (nie licząc 5 ranowych) który do oddziału wejść nie może :/ nawet plewny doombull czy inszy butcher moga sie skitrac, czy to w gnoblarach czy w bestigorach...

W takim razie - cała rozpa o kant dupy roztrzaść :/
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

szafa@poznan pisze:dupa, okazuje sie że nawet jak chcesz złożyć co innego demonami, to debile dopisali sobie że DP to jedyny hero-monster w grze (nie licząc 5 ranowych) który do oddziału wejść nie może :/ nawet plewny doombull czy inszy butcher moga sie skitrac, czy to w gnoblarach czy w bestigorach...

W takim razie - cała rozpa o kant dupy roztrzaść :/
W gnoblarach to akurat nie może siedzieć żaden heros ogrowy, więc ten przykład do najlepszych nie należy. :wink:
A licky boom boom down!!!

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

ancient tez biega solo niczym rączy rumak

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

sam pomysl zeby w armii demonow wystawiac dp zamiast wiekszego demona dupy jest taki sobie :P

ODPOWIEDZ