Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Widac ze plastik. Ten bra szczgółów nie może być metalowy
Datz soooo horibl.
A powiedz mi, może metalowy Be'Lakor jest bardziej szczegółowy? Bo ja jakoś nie zauważyłem. W ogóle może durny jestem, ale dla mnie coś, co jest generalnie kupą mięśni ze skrzydełkami, majcherem i 3 kawałkami pancerza z definicji ma mało szczegółów ;)
Uerph.

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Just got back from GDUK! For those of you who are interested (oh who am I kidding) here's that Eye of the Gods table in full:

2: Stupidity (chosen re-roll)
3: +1 Toughness
4: +1 Strength
5: +1 Attack
6: +1 Armour (max. 0+)
7: Nothing
8: Magic Resistance (3)
9: +1 Leadership
10: Cause fear (cause terror if already cause fear)
11: Cause terror
12: Stubborn and 4+ Ward Save

Abilities do not stack, duplicates are re-rolled.

In other news, there are some nifty spells - number five in the Lore of Tzeentch allows you to choose any regular trooper (possible range limit) and automatically promote them to an exalted champion (!), while number six in the Lore of Nurgle, called 'Rot, Glorious Rot', allows you to choose any enemy unit (again, possible range limit - I can't remember that much) and put a dice next to them, initially showing a 1 then going up by one each turn - this is the amount that unit loses it's S and T by. If they are reduced to 0 in either, they are automatically removed. Ouch.

Work has begun on a plastic chariot kit, with a view to possibly combining it with the War Altar.


:twisted:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

bardzo fajna

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

naprawdę supcio, magia też

wyobrażacie sobie trolle, które wyrzuciły 12? :D

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

To myślicie że będzie możliwa liderka 11 ? :roll: :shock:

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

nie, bo pewnie lord będzie miał dziewiątkę.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Przecie w chaosie żaden brudas niema 10 :lol2: Lord ma 9

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

siódemka fajna
knightsi mogą mieć 5 czyli +1A

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

No to teraz was dopakowali łądnie^^. Tylko 2 jedynki psują cokolwiek. IMO mogli by dodać jeszcze jedną liczbę z jakimś felerem ewentalnie nic. No ale cóż :P

Szczurza Jucha pisze:
Widac ze plastik. Ten bra szczgółów nie może być metalowy
Datz soooo horibl.
A powiedz mi, może metalowy Be'Lakor jest bardziej szczegółowy? Bo ja jakoś nie zauważyłem. W ogóle może durny jestem, ale dla mnie coś, co jest generalnie kupą mięśni ze skrzydełkami, majcherem i 3 kawałkami pancerza z definicji ma mało szczegółów ;)
Cóz jak dla mnie be'laktor ma lepiej zachowane proporcje, pancerz nie "zlewa" się z ciałem i ma jakies tam szczeguły typu fajny miecz, czaszki na skrzydłach, jakiś mark. Ten ma koślawą napuchniętą klate miecz z gumy i generalnie śmierdzi mi plastikiem :P

No ale no offens co kto lubi :wink:

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

które oddziały będą rzucać na tę tabelkę i kiedy?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

choseni na początku gry, trolle po 2 zdanych regeneracjach, bohaterowie po wygranych czelendżach i pewnie coś jeszcze

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

I raz na ture w zasięgu od War Altara chyba :)

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

jeśli tak, to już go kocham

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Dawać imperium na waraltarze! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

unit + 1 mutacja +1mutacja za walartar +1mutacja za bycie chosenami


:o

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

unit + 1 mutacja +1mutacja za walartar +1mutacja za bycie chosenami = spawn :wink:

a ta pierwsza mutacja to za co?

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

Wykopane w kosmos..... wypłata popłynie na tych sku...li z uśmiechem na ustach. Klima do kwadratu :) Chociaż faktycznie mogliby walnąć kilka rzeczy co psuje: np. giną za 3 tury a jak ktoś wejdzie w papke gdzie stali dostają Glorious Rot :) albo dwuch ziutków stapia się w jednego z podwojonymi wondami i us'em ,wymyślać i wymyślać :).

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

ups, choseni chyba będą grywalni z tym save'm na 1+ w combacie ;)

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Lasti napisał
Rainhold Chaos Armor ZAWSZE przyrasta do właściciela. We wszystkich zródłach o chaosie jest wzmianka ze przyrasta do skóry a magowie mogą nawet swobodnie rzucać czary nosząc go Wink
Ja pamiętam przynajmniej o dwóch wzmiankach kiedy zbroja nie przyrosła.
1. W zbiorze opowiadań Śmiech mrocznych bogów, bohater opowiadania pod tytułem Śmiech mrocznych bogów, Kurt skierował się na pustkowia chaosu właśnie dlatego, że po zabiciu wojownika chaosu przywdział jego zbroję.

2. Gdzieś w Realms of Chaos (również, w którejś z oficjalnych przygód do WH RPG) jest opisana "mutacja" w wyniku której zbroja chaosu zawiera kłębowisko robaków. Wydaje mi się, że to wyklucza możliwość przyrośnięcia :lol2:

Gdybym dokładniej poszukał znalazłbym pewnie więcej przykładów.

Awatar użytkownika
SnaQ
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: SnaQ »

Eee tam... chaos jest tak chaośnięty, że zbroja po śmierci odpada, albo po prostu da się wyskrobać wojownika za środka, coby jeno skorupka została. Z robakami to samo - wygryzły gościa od środka.

Choseni mają przerzut oczu węża na tabelce bogów. Mniam! Już ich kocham!
Work has begun on a plastic chariot kit, with a view to possibly combining it with the War Altar.
Jestem w niebie :D

Zablokowany