Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

metale...
spearhead contains: one 128-page Warhammer Armies: Warriors of Chaos, 10 multi-part plastic Chaos Warhounds, five multi-part plastic Marauder Horsemen, five multi-part plastic Chaos Knights, five metal Warriors of Chaos Chosen Command, five metal Warriors of Chaos Chosen, one metal Khorne Lord on Juggernaught, one metal Nurgle Chaos Sorcerer, one metal Chaos Lord On Daemonic Mount, one metal Wulfric the Wanderer, one metal Sigvald the Magnificient and one metal Khorne Chaos Champion.

Knight'ci wygladaja świetnie, ogolnie bardzo udane modele imo
Marauder horsemen zreszta tez .Mysle,ze na tych steedach juz niedlugo usiada moi dark riders :twisted:
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2008, o 11:24 przez Druchii, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

ZigZag, jak dokładniej popatrzysz to zobaczysz, że Maska Slaanesha też na tych zdjęciach jest plastikowa. Albo robili zdjęcia w dziwnym świetle, dziwnym aparatem albo na potrzeby pokazów mają odlane specjalnie wersje plastikowe.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

dokladnie, przed wyjsciem DE krazyly po forach zdjecia plastikowo wygladajacej hydry np.

Awatar użytkownika
SnaQ
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: SnaQ »

Iiiii tam... Po prostu pomalowane szarym podkładem, bo tak lepiej widać szczegóły.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Hmm co dy rycerzy to podobają mi się tylko ich wierzchowce :wink: Sam jeździec mi nie imponuje :) Za to maruderzy to już co innego, cały model miażdży :D

Awatar użytkownika
ZigZag
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: ZigZag »

Aha :) W sumie piechoty elitarne są metalowe(poza black orkami?). No koniki w pyte, nawet dobre do sadzania na nich charakterów 8) Nie wiem jak wyglądaj jeśli chodzi o części choseni, ale mozna by chyba pokonwertować nowych knightów z nimi i jakiś lordzinks gotowy :D

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Kensiorek pisze:
SnaQ pisze:A dla mnie to właśnie ta losowość jest najmiodniejsza. Powrót do starych dobrych czasów, gdy rozdzielało się karty z giftami. Łezka się w oku kręci...
tz mi akurat fakt ze przed bitwa general mi wyparuje srednio sie podobal co innego przeciwnika.
Łojeny

Ale maruda, typowy przykład pg dla którego w battlu widzi tylko cyferki, a dla którego liczy się tylko i wyłącznie wygrywanie oraz turbo przegięta armia bez żadnej losowości, a jak komuś ma wyparować genereł to niech to będzie przeciwnik. . .

Gdzie się podziali gracze dla których ważny jest fun, radość nie tylko z ciśnięcia, ale także z klimatu i samej gry. . . przecież to jest właśnie piękne. Taki powinien być chaos, nieprzewidywalny, nieobliczalny. . . tak jak zieloni powinni być tchórzliwi i kłótliwi, krasnoludzki sprzęt niezawodny, elfy delikatne do bólu, skaveni odważni tylko w kupie, a martwiaki powinny się mnożyć na potęge z każdą kolejną tura. . .

Właśnie takiego chaosu chcemy. Bo stare hordy to było kilka utartych schematów, które nie miały w sobie nic z chaosu. . . ot ciężka wymiatające kawa jakich wiele, rzeźnik na smoku - nie jeden w battlu, psy - nie jedyna jednostka takiego typu i magowie, ktorych mają wszystkie armie prócz dwarfów. . . nie było żadnego chaosu w chaosie.

Precz mi z oczu !!111
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

widzieliscie to dziwne spawnowate kozio-krabowe COS? w jednym z linkow z poprzedniej strony jest pasek ze zdjeciami i tam w koncu pojawia sie takie...cos...

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

ty chyba nie wiesz o czym mowisz. Zagraj sobie z 4 ed giftami to pogadamy.Mamy typowy przyklad narodzin mitu. Jak to bylo chaotycznie i wspaniale a o fakcie ze 5 rycerstwa kosztowalo 450 pk to sie zapomina kwintesencja funu armia na 2000 na 10 modelach przeciw 4 "starym" organka. Proponuje zebys sobie przeczytal temat o Syfnosci O&G zobacz jak tam sie gracze zielonych z takiej "losowosci" ciesza a moze to tez wszystko PG?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Glemigobles pisze:widzieliscie to dziwne spawnowate kozio-krabowe COS? w jednym z linkow z poprzedniej strony jest pasek ze zdjeciami i tam w koncu pojawia sie takie...cos...
to spawn z pewnie paroma elementami (lub nie) z wyprasek beast herda

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Tyle ze ten spawn to zwykly spawn. Wszystkie czesci sa w wyprasce od spawnów.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Kensiorek pisze:ty chyba nie wiesz o czym mowisz. Zagraj sobie z 4 ed giftami to pogadamy.Mamy typowy przyklad narodzin mitu. Jak to bylo chaotycznie i wspaniale a o fakcie ze 5 rycerstwa kosztowalo 450 pk to sie zapomina kwintesencja funu armia na 2000 na 10 modelach przeciw 4 "starym" organka. Proponuje zebys sobie przeczytal temat o Syfnosci O&G zobacz jak tam sie gracze zielonych z takiej "losowosci" ciesza a moze to tez wszystko PG?
Nie napisałem, że było wspaniale kiedyś. Grałem jeszcze w 5 ed. i wiem jak kiedyś było, znam jej wady, ale chaotyczność chaosu było akurat jej zaletą.

Czytałem o syfności O&G, ale animozja nie ma nic wspólnego z syfnością O&G. Syfność tej armi wynika stąd, że jest ona po prostu słaba i nie daje rady z w konfrontacji z nowymi AB. DE były jeszcze bardziej syfne bez animozji i bez przesadnej losowości. . . to kwestia wyważenia. Czy CoK w 6ed byli syfni dlatego, że mieli stupidity ? Nie. . . byli syfni bo byli za drodzy jak na jednostkę ze stupidity. . . teraz maja s4 z bazy, kosztują 2 pkt mniej i już nie są syfni mimo, że nadal mają stupidity której ostatnio nie zdałem 3x z rzędu, ale taki klimat, taki fun. . .

jak coś co wynika z fluffu jest niekorzystne z pkt widzenia siły to tnie się koszt lub wzmacnia jednostkę w inny sposób. Jak coś co wynika z fluffu wzmacnia jednostkę to zwiększa się koszt lub tnie na innych płaszczyznach. Mutacje dla chaosu niosą w tym wypadku jedno i drugie, ale więcej jednak dobroci niż zła. . .
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Ritchie dobrze prawi. Cieszyłbym się gdyby w nowym podręczniku były dwie tabele mutacji. Jedna, w której losowałoby się mutacje (nagrody) za działania zgodne z doktryną danego boga. W drugiej powinny być mutacje (kary) dla odstępców.
Dzięki temu pojawiła byś się dodatkowa różnorodność w grze wyznawcami różnych bóstw.

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

o prosze nie wiedzialem, ze ten spawn nowy ma mozliwosc lba kozy..czlowiek cale zycie sie uczy ;)

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Figsy fajne a nawet bardzo . Raczej turbo koksy z ziomków nie będą .
Jeśli knighci będą mieli 1 atak i khorn nie daje frenzy to nie zaszalejemy.
A nie ma co marudzić zobaczymy co z bookiem .
Nie znalazł już ktoś pdf?

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

knajci maja 2 ataki. khorne daje frenzy ktore pewie wreszcie bedzie splywalo na koniki. Smiem twierdzic, ze wrecz mocno zaszalejemy z 25cioma atakami od 5 typkow.
Uerph.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

bezsensu są takie jednostki. Tyle ataków to gruba przesada jako, że jakoś dziwnie wygląda to gdy 1 woundowa jednostka, która wesoło spływa od salwy organek, pierwszego lepszego czaru bez sejwa, a nawet przy odrobinie szczęścia od salwy strzelców może nieźle ucierpieć - dziwnie to wygląda jak taka jednostka ma większe uderzenie indywidualnego modelu niż większość lordów z tym samym wyposażeniem.

Imo powinni wyciągać mniej ataków z mniejszą siłą przebicia i być tańsi.. . jeden atak by w zupełności wystarczył. Dawałoby to sumę 20.
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Szczurza Jucha pisze:knajci maja 2 ataki. khorne daje frenzy ktore pewie wreszcie bedzie splywalo na koniki. Smiem twierdzic, ze wrecz mocno zaszalejemy z 25cioma atakami od 5 typkow.
ja bym tak nie szalal... prawd bede bral zwyklych rycerzy, z bazy odp na fear i jego sianie, re rolle panik, odp na terror a wszystko w jeszcze w miare przystepnej cenie... no a ponad wszystko nie bede szarzowal tam gdzie chce przeciwnik, a uwierz ze brak furii czy screamerow = szarze nie tam gdzie ty chcesz tylko gdzie chce przeciwnik, pieski czy maruderzy juz tak skutecznie nie pomoga... (oczywiscie w moich dywagacjach caly czas patrze przez pryzmat innych armiido walki, takich jak np demony.. ktore wystrelaja wymaguja wsparcie a nastepnie przekieruja frenzy i wbija sie jak chca... i naprawde to demony maja wieksza szanse zeby to zrobic, niz ty zeby tego uniknac ;) )

pzdr

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Powiedzcie mi jedno czy smok ze zdjęcia 1690
http://web.me.com/james.clay/GamesDay_2 ... io.html#39
Pojawi się w sprzedaży czy GW nadal będzie mnie męczyło tym wzorem?
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a mnie nieco itytuje że wedle plotek Chaos podkradnie War Altara Imperium a Mantikorę Dark Elfom .
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Zablokowany