Poszukuję tłumaczeń książek

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Dugi
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: WKM

Poszukuję tłumaczeń książek

Post autor: Dugi »

Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada może jakieś dobre tłumaczenia książek "liber chaotica", "liber necris", "life of sigmar" i może jakiś bogaty opis historii starego swiata, pochodzenia ras itp, itd. Mój angielski nie jest na tyle dobry, żeby płynnie poczytać te książki, a bardzo mi zależy, żeby się z nimi zapoznać. Z góry dzięki za pomoc.

Jeśli nie ten dział, to przepraszam i prosze o przeniesienie. Jestem nowy na forum i jeszcze nie ogarniam całości :)

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Dugi pisze:Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada może jakieś dobre tłumaczenia książek "liber chaotica", "liber necris", "life of sigmar" i może jakiś bogaty opis historii starego swiata, pochodzenia ras itp, itd. Mój angielski nie jest na tyle dobry, żeby płynnie poczytać te książki, a bardzo mi zależy, żeby się z nimi zapoznać. Z góry dzięki za pomoc.
To się ucz :!: :wink:

Sporo Warhamerowego fluffu znajdziesz w podręcznikach do WFRP które są wydane po polsku.

Dugi
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: WKM

Post autor: Dugi »

problem w tym, że jestem debil i na uczelni poszedłem na francuski, z którym się teraz bujam :d :roll:
ooo, faktycznie czegoś poszukam. dzięki.

ODPOWIEDZ