Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

czempioni dostaja zasade eye of the god i jesli spelnia kryteria do rzutu na tabelke takie jakie herosi musza spelnic to wtedy sobie rzucaja... efekt z dawaniem dowolnej jednostce rzutu jest dodatkowy...

a warshrine niestety nie porywa, jestem pewien ze zabraknie na niego pkt, znowu mv 4, w zasadzie coraz bardziej zastanawiam sie jaka wizje ofensywnej armii w swoich glowach wymyslili tym razem panowie z GW, bo ta armia jakos wogole nie sklada sie obecnie dla mnei w calosc... cala nadzieja teraz juz tylko w przedmiotach...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Tak btw, szczurek, czy ta lasencja z Twojego avatara to nie laska z serialu Twarza w Twarz( ta pani psycholog)? Razz
No ba :D :D

Jeżeli idzie o maszynkę to imho za dużo fajnych rzeczy jest w rarach :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

fajne oryginalne zasady
fajny model (do zrobienia)
u mnie zawsze będzie na to miejsce nawet na 1200

Awatar użytkownika
ulgdor
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: ulgdor »

Ja to widzę na powyżej 3k+
Na mniej to jakoś mi nie pasuje...

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

Snajper pisze:czempioni dostaja zasade eye of the god i jesli spelnia kryteria do rzutu na tabelke takie jakie herosi musza spelnic to wtedy sobie rzucaja... efekt z dawaniem dowolnej jednostce rzutu jest dodatkowy...

a warshrine niestety nie porywa, jestem pewien ze zabraknie na niego pkt, znowu mv 4, w zasadzie coraz bardziej zastanawiam sie jaka wizje ofensywnej armii w swoich glowach wymyslili tym razem panowie z GW, bo ta armia jakos wogole nie sklada sie obecnie dla mnei w calosc... cala nadzieja teraz juz tylko w przedmiotach...
chodzi mi o to ze warshire daje zasady Eye wszystkim jednostka nie tylko tym w 12 calach. Wiem co daje chempionowi wiem co daje chaosena ale co daje np takim psa ?. Czy samo posiadanie Eye daje rzut na tabelce ?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kensiorek pisze:
Snajper pisze:czempioni dostaja zasade eye of the god i jesli spelnia kryteria do rzutu na tabelke takie jakie herosi musza spelnic to wtedy sobie rzucaja... efekt z dawaniem dowolnej jednostce rzutu jest dodatkowy...

a warshrine niestety nie porywa, jestem pewien ze zabraknie na niego pkt, znowu mv 4, w zasadzie coraz bardziej zastanawiam sie jaka wizje ofensywnej armii w swoich glowach wymyslili tym razem panowie z GW, bo ta armia jakos wogole nie sklada sie obecnie dla mnei w calosc... cala nadzieja teraz juz tylko w przedmiotach...
chodzi mi o to ze warshire daje zasady Eye wszystkim jednostka nie tylko tym w 12 calach. Wiem co daje chempionowi wiem co daje chaosena ale co daje np takim psa ?. Czy samo posiadanie Eye daje rzut na tabelce ?
to jest naprawde proste :)
- kadzy chempion oddzialowy ma zasade eye of the gods, czyli po wygranym challengu mozesz rzucic na tabelke
- dodatkowo w fazie shootingu wskazujesz jeden dowolony oddzial w 12 calach od maszynki i z automatu rzucasz na tabelke, bonus jest tak dlugo az nie rzucisz w jakims kolejnym shootingu po raz kolejny
koniec, nic wiecej :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

widzę jeszcze opcję że na poczatku gry warshrine rzuca coś na powiedzmy DO czy kawalerię, jak nie spasuje to sie rusza i próbuje jeszcze raz, może bedzie coś lepszego. a jak od początku coś sycącego to się chowa czy rusza z piechotą czy czymś. więc może być skutecznie użyty i schowany jednocześnie;) nie trzeba 24" zasięgu. tyle że zaskoczenia nie ma, kociołek ma o wiele lepsze taktyczne zastosowanie bo można sobie ustawić jakiś plan boostu i go realizować a u nas ruletka.
inna opcja to 2 shriny;) rzucamy na jeden unit dopóki nie wyjdzie co chcemy czy cos co nas urządza i zabieramy sie za kolejny;p
ale wolałbym żeby to był taki rydwan ze zdolnościami shrina.. żeby do jakiegokolwiek hth sie nadawał. jakieś wilczki to wytrzyma bo paroma atakami cośtam zarypie raczej bez strat przy T6 wardzie i savie.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Czyli ten ołtarz nie wywołuje mutacji tylko jakieś czasowe błogosławieństwa...
Szkoda, że jest ta wzmianka o anulowaniu wcześniej otrzymanych darów...

Awatar użytkownika
SnaQ
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: SnaQ »

Myślałem, że kapliczka będzie miała nieco większe możliwości. Eye of Gods dla championów jest pewnym zaskoczeniem. Coś mi się zdaje, że niewiele to daje, bo w końcu ile pojedynków wygrywać będą tacy zwykli regimentowi czempioni? Nawet jak bierzemy pod uwagę takie ogry lub DO to pewnie przeciwnicy będą uciekali od pojedynku choćby po to bym sobie na tabelkę nie rzucił.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jasne.

Ile atakow maja zwykli chaos knights? Marios, Dyd? Ile kosztuja punktow?

A przede wszystkim: jakie sa talizmany??

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

swieta_barbara pisze:Jasne.

Ile atakow maja zwykli chaos knights? Marios, Dyd? Ile kosztuja punktow?
to juz jest wiadome od bardzo dawna... 2 A, 40pkt
Knights 40pts
M7 WS5 BS4 S4 T4 W1 I5 A2 Ltd8 AS1+
Have magic weapon that confers +1S basic; thus making them S5, may be exchanged for a lance; thus making them S6 on the charge but without magical attacks; CAUSE FEAR
przejrzyj troche forum nastepnym razem ;)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Przegladam, przegladam. Jakos mi umknelo.

Cos wiadomo o magicznych przedmiotach?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Co do shrine`a.... wydaje mi się, ze albo wysrtawiasz 2 które jako tako moga dzialać albo.... na male punkty wystawiasz 1, chociaz fakt, ze jest w rare`ach niestety raczej go dyskwalifikuje, inaczej gdyby byl jak corpse cart-> jak core, ale nie liczy sie do corów. Bo narazie to shaggotho-spawnowo-helkowa konkurencja wydaje sie za mocna. Z drugiej strony 2x warshrine tzeentcha to 2x3+warda z t6. wiec w sumie dosc trudne do nabicia punkty ;)

Giganty dzieki markom tez wydaja sie w miare ciekawe, s7 na khornowym? asf na slaaneshowym? -1 to hit na nurglowym? Napewno lepsze niz zwykle ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Nie bardzo chce mi się przeglądać to 80 stron, więc kiedy jest oficjalna premiera booka?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

trikk pisze: Z drugiej strony 2x warshrine tzeentcha to 2x3+warda z t6. wiec w sumie dosc trudne do nabicia punkty ;)
helka tez ladnie trzyma punkty ;) a dodatkowo cos robi poza staniem i nic nie robieniem za 130pkt i slot rara...
trikk pisze:
Giganty dzieki markom tez wydaja sie w miare ciekawe, s7 na khornowym? asf na slaaneshowym? -1 to hit na nurglowym? Napewno lepsze niz zwykle ;)
6W, T5, zadnego sava... gigant to relikt VI ed... i to jej poczatku, w obecnych czasach imo niegrywalny, flamery, flesh houndy, wraithy... daj pan spokoj ;)
Motyl pisze:Nie bardzo chce mi się przeglądać to 80 stron, więc kiedy jest oficjalna premiera booka?
1 XI 2008
swieta_barbara pisze:Przegladam, przegladam. Jakos mi umknelo.

Cos wiadomo o magicznych przedmiotach?
Dyd cos pisal, podobno bez rewelacji, fajny jest banner dajacy -1 do LD wszystkiemu co ma LoS do bannerka.. w polaczeniu z testami od helki moze byc fajne combo... pytanie co to zmienia vs armie z ktorymi beda najwieksze problemy... czyli demony, wampiry, imperium... zmienia praktycznie nic :) (chyba ze na imm to psych tez bedzie dzialal, wtedy przydatne na demony)

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Dziękuję ;)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

autotest od helek ma zniknąć tak jak rerol skatera wg plot:(

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Ojej, to za co te 200 pkt?? jak zwykla katapka kosztuje 8/9x punktow? Za to ze ma warda i sie bije?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

I s10 pod templatem ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

vocal pisze:autotest od helek ma zniknąć tak jak rerol skatera wg plot:(
z tego co ja zrozumialem to ma zniknac mozliwosc powiedzenia flee od strzalu.. i tak teraz malo kto wie ze tak mozna :), teraz po polozeniu templatki mozesz powiedziesz flee oddzialem i nic nie dostac, z tego co wiem ma zniknac wlasnie to a nie test LD... mam nadzieje :)

Zablokowany