Odmierzanie ruchu - nielegalne?

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

Zablokowany
ZZZ
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Puławy

Odmierzanie ruchu - nielegalne?

Post autor: ZZZ »

Obszukałem forum i nie znalazłem tematu omawiającego to zagadnienie, więc pozwoliłem sobie założyć nowy (pardon jeśli o tym już była mowa, a ja ślepy).

Sprawa wygląda tak:

grałem z kumplem na Katharsisie w Puławach. Do naszego stolika podszedł pewien gość i zaczął się przyglądać. W pewnym momencie stwierdził, że przed ruchem np. kawalerią nie powienienem przykładać do niej miarki z zaznaczoną (wysuniętą) miarką wskazującą maksymalny zasięg jednostki, bo to "na turniejach nie jest mile widziane".

No i co Wy na to?

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

jeżeli zotało to zrobione po deklaracji szarż to nie jest to nielegalne ale właśnie "niemile widziane"
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

niemile widziane? :?

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

WTF?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

A ja się spotkałem z takim czymś że jest sobie żyros koło katapult i w ruchu gościo wysuwa miarkę na max albo prawie zyrosa ruch i się niby zastanawia gdzie się ruszyc("przypadkowo" oczywiście mojej jednostki)to tu to tam tym helikopteriem w koncu gdzie indziej ale przez to niemal dokładnie zasięg zna do mojego regimentu i siup. Podobnie z kawalerią z innym jeszcze zanim przycelował sobie z dzia łą jeden imperialczyk...

niby legalne.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

to mowimy o 2 roznych rzeczach.
co innego jest zaznaczenie maxa ruchu a co innego lamerskie mierzenie (nota bene zal mi takich gosci-jak juz strzela to sie powinien cymbal guessow nauczyc :twisted: )

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Murmandamus pisze:niby legalne.
Jedno z najważniejszych zastosowań lataczy - możliwość pomierzenia okręgu o promieniu 20". Już bez jaj, nie oburzaj się na takie zagrywki, bo są naprawdę w porządku.

Podobnie jak wysuwanie miarki na maksimum zasięgu ruchu jednostki.

Ciekawi mnie kiedy któryś z modów KZ zaloguje i zamknie ten temat ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Tomash pisze:
Ciekawi mnie kiedy któryś z modów KZ zaloguje i zamknie ten temat ;)
Nigdy.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Zablokowany