Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

szafa@poznan pisze: A w ogóle to uwazam że hellena bez autopaniki i rerola skaterki przede wszystkim będzie słaba opcją. Może jedna jako straszan na duże demony wejdzie. Ale raczej widzi mi sie opcja:
cytat z mojej gadki z Malalem o Warriorach ;)
thurion: (11:38)
helena jest naprawde srednia
bez re rolla
taki straszak
jak nie bedzie nosila scrolli to ja raczej 2 nie bede wystawial
tylko 1 zeby greatery se na srodek stolu nie wylatywaly ;)
a twoja rozpa jest mega slaba :twisted:

ja licze na fajna opcje na demonie... jest jakis gift za 75pkt ktory moze isc tylko na demona z racji pkt ktore inni herosi moga na nie przeznaczac... gift ma w nazwie mantle... wiec moze da cos w kwesti przezywalnosci? moze Szaman bys cos o tym chlapnal ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

akurat o schodzenie ze smyczy bym sie nie bał - w 7 edycji załogant nie musi widziec celu, więc obstawiamy ją klockami, psami, potworkami, trycerzami, jest duża więc widzi
Prawie, że dobry pomysł. Nie dość, że kupa punktów jest uwięziona przy helkach, to jeszcze elfy (a szczególnie DE) bez problemów ściagną obsługę z obu. A potem niech się szczęśliwy posiadacz helek martwi, co robic dalej.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

Arqueek pisze: Jeszcze go na oczy nie widziales, a juz narzekasz. Normalnie czuc Polakiem na kilometr :/
Ty rozumiem czujesz sie kims lepszym..?

Book zapowiada sie bardzo slabo i tyle. A szkoda bo chaos to taka wdzieczna tematyka ze mozna by naprawde stworzyc cos przemyslanego nie przegietego a jednak na poziomie.

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Zdaje mi się, że otrzymamy naprawdę fajne figurki do kiepskawego army booka.
Jeśli tak, to po jaką cholerę kupować spearheada? Chciałem go kupić ale teraz się poważnie zastanawiam...
Obrazek

Awatar użytkownika
Morgon82
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Morgon82 »

Jakbym mogl to bym temu autorowi osobiscie pogratulowal za oslabienie helki. Nie zrozumcie mnie zle - po prostu dla mnie jednostka ktora byla niezabijalna dla polowy armii poprostu nie ma prawa istniec. Krew mnie zalewala jak gralem z chaosem na smoku tzeencha, dwoch kolesiach na dyskach, helce i jakis dodatkach. Polowa armii latala i strzelala i nie bardzo bylo jak to zaszarzowac, helka byla niezabijalna i mozna bylo sie co najwyzej pobawic w zlapanie kawalerii - totalny nonsens.

Jest to napewno krok naprzod - nie powinno byc takich jednostek ktorych polowa oddzialow nie moze nawet zranic bo ma za malo sily.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

tak sobie pomyslalem, ze shaggoth moze miec warda :D

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Morrok pisze:tak sobie pomyslalem, ze shaggoth moze miec warda :D
jakiego?
narazie to jest zenujacy w porownaniu do ostatnio wychodzacych varghulfa i hydry...

Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

Morgon82 pisze:Jakbym mogl to bym temu autorowi osobiscie pogratulowal za oslabienie helki. Nie zrozumcie mnie zle - po prostu dla mnie jednostka ktora byla niezabijalna dla polowy armii poprostu nie ma prawa istniec. Krew mnie zalewala jak gralem z chaosem na smoku tzeencha, dwoch kolesiach na dyskach, helce i jakis dodatkach. Polowa armii latala i strzelala i nie bardzo bylo jak to zaszarzowac, helka byla niezabijalna i mozna bylo sie co najwyzej pobawic w zlapanie kawalerii - totalny nonsens.

Jest to napewno krok naprzod - nie powinno byc takich jednostek ktorych polowa oddzialow nie moze nawet zranic bo ma za malo sily.

powiedzial gracz grajacy vampirami :wink: spoko tez jej nie lubilem 8)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

helka byla troche pocisnieta ale bez przesady swoja kosztowala i zjadala 2R

a armia teczy z samymi dyskowcami byla srednia, miales na stole 30 modeli i włala, wystarczylo ze cos nie poszlo i maska w plery

Awatar użytkownika
Morgon82
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Morgon82 »

Mysle ze nie bedzie tak zle z tym chaosem, wprawdzie nie zapowiada sie tak silny jak wampiry czy demony, ale czemu sie z tego powodu tak spinac? Jak bedzie na poziomie DE to bedzie Ok. A pociskacze turniejowi musza poczekac na lizaki albo skaveny - te armie raczej beda kozackie 8)

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

3x mag ( w tym lord ) Slanesha ( chyba że ostro przedmioty skopią, tj. zabiorą power familiara i ,,+1czar''
1x bsb na demonicu

1 klocek 20 wariorów albo marudów ( zobaczymy jak tam canowo wyjdzie )moze rydwan dla wsparcia jak pk starczy
+
jazda jazda jazda

...i zabawa z magią w naganianie spaślaków w klocek i wystawki pod jazde mniejszego śmiecia, a frenzowanie i iluzja na maszyny załatwia problem defensów... poniekąt ;) Mi się podoba myślę że luz. Mój pomysl - jak okaze sie fenomenalną zajebistością, to żeby było wiadomo kto zakozaczył pierwszy ;).

Dlaczego opcja ze smokiem nagle przestała być mocarna? Tu się akurat nic nie zmieniło, chyba że się grało na tzentchowym :P.

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Jakis czas temu :
A wezme sobie chaos . Fajny taki , bez czarowania za bardzo , smok jest .

A wy teraz o 3 magach gadacie :twisted:
Chociaż może demon prince ?
E tam ja gram na smoku 8)

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

nie martw sie, nie okaze sie taki zajebisty, bo maszynka z frenzy i tak nie zaszarzuje, a odciaganie, np. bolca mija sie z celem

smoki? pisalem wczesniej czemu dostaja w pape

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

troszkę co niektórych nie rozumiem
wiem nigdy nie byłem za dobrym graczem , ale jak grałem chaosem na 1200 czy 1400 (przeważnie na tyle grałem) to jakoś dawało radę na paru regimentach. To co mamy tutaj to jest właśnie to co wybierałem - cena + parę fajnych rzeczy .
ze speciali brałem tylko furie (lipa na pewno by się przydały i teraz ale chyba jakoś rozwiązali ten problem)
sądzę że dla ludzi lubiących klimat to super armia
a czy dla PG też to poczekamy i zobaczymy

Awatar użytkownika
Shinjitsu
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shinjitsu »

Obejrzalem sobie zdjecia nowych figurek chaos na stronie GW - prezentuja sie znakomicie - naorawde super zwlaszcza ciezka jazda. O zasadach sie nie wypowiadam bo nigfy nie gralem ta armia ale same modele pierwsza klasa.

Widac ze sa bardzo dopracowane i sprawiaja ponure wrazenie - jak na wojownikow chaosu przystalo...

Tylko ten spearhead nieprzyzwoicie drogi:-(

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jakis czas temu :
A wezme sobie chaos . Fajny taki , bez czarowania za bardzo , smok jest .

A wy teraz o 3 magach gadacie Twisted Evil
Chociaż może demon prince ?
E tam ja gram na smoku Cool
Też będę grał na smoku ,ewentualnie jego rolę może przejąć demonek :wink: Magii mówimy nie :wink: no chyba ,ze .... :lol2:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Marios
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Marios »

Chłopaki, nie ma dramatu. Z każdym kodeksem da się coś zrobić a to, że teraz w chaosie nie będzie jedynych słusznych rozpisek bardzo mnie cieszy. Oczywiście zaczną się pojawiać ksera rozpisek bardziej doświadczonych graczy przez tych bardziej leniwych, ale w gruncie rzeczy lepsze to niż dotychczasowy smok/bsb/caddy psy/knighci furie/screamery/minosy hellka/4 slaneszowe spawny.
Ja tradycyjnie nie będe zamieszczał swoich rozpisek na forum by potem być kserowany ;)

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Nowinki dotyczące WoC troszkę mnie przerażają ponieważ mój główny sparing partner gra Demonami i chyba jedyny plus tego będzie taki, że będę przygotowany na ciężkie bitwy.
Ale z innej beczki. Właściwie nikt z was nic nie napisał o specjalach. Mnie trochę korci pogranie tym królem trolli. :D

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Marios pisze:Chłopaki, nie ma dramatu.
Przypominam że tego booka napisał Phil Kelly(gość od ogrów)
Z każdym kodeksem da się coś zrobić a to, że teraz w chaosie nie będzie jedynych słusznych rozpisek bardzo mnie cieszy.
Co masz na myśli mówiąc słusznych rozpisek?
Oczywiście zaczną się pojawiać ksera rozpisek bardziej doświadczonych graczy przez tych bardziej leniwych
Może nie dosłowne ksera ale bardzo zbliżone do siebie.
ale w gruncie rzeczy lepsze to niż dotychczasowy smok/bsb/caddy psy/knighci furie/screamery/minosy hellka/4 slaneszowe spawny.
To że grałem rycerzami, zasłaniałem je psami i jako oddziały wsparcia wystawiałem screamery i furie to znaczy że kserowałem inne rozpy i jestme niefajny? :P
Ja tradycyjnie nie będe zamieszczał swoich rozpisek na forum by potem być kserowany
A może sam nie chcesz wyjść na ksera 8) po za tym skąd masz pewność że ktoś by Ciebie akurat kserował :lol2:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Marios pisze: Ja tradycyjnie nie będe zamieszczał swoich rozpisek na forum by potem być kserowany ;)
mi to nigdy nie przeszkadzalo ;) i tak najbardziej liczy sie jak grasz... a nie czym grasz ;)
Rainhold pisze: Ale z innej beczki. Właściwie nikt z was nic nie napisał o specjalach. Mnie trochę korci pogranie tym królem trolli. :D
bo w PL na 99% turniejów speciale sa niedopuszczeni :) a tacy PGemerzy jak ja w domu for fun graja srednio raz na rok wiec wolą sie nad tym tematem nie rozwodzic...
jedno warto wspomniec ze speciale w Warriorach beda mocni, same ploty na to wskazuja... dziwnym tropem sie GW ostatnio kieruje tworzac Kairosow, Blue Scribeow a teraz takiego Archaona wersje deluxe :) a army listy robiac na zasadzie papier,kamień,nozyce...dopóki nie wyjda wszystkie booki do VII ed speciale dopuszczeni napewno nie beda... i kolko bezsensownosci sie zamyka :wink:

oczywiscie mozna by dopuscic speciali... ale nie sadze aby komus duza przyjemnosc sprawialo granie przeciwko combu:
Keeper IVlvl, Allure, Tormet Blade, Enrapturing Gaze, syrena
Maska
Bsb Khorna z Banner of Despair
Herald Tzeentcha/Blue Scribes...

tudziez vs Karl Franz na smoku 4 dziala i 2 czolgi

tudziez Thorek...

a wlasnie tak to by w Polsce wygladalo ;)



pzdr
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2008, o 09:35 przez thurion, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany