Tumskie Wzgórze 8 - PŁOCK

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Gobo pisze:ja zaczynam myslec o termnie 8 listopada ;/ bo wyjdzie anm turniej an 8 osob ;/ blee...

koral zawiesi "organizacje turniejow" a ja granie w młotka... coraz bardziej mnie ta gra odrzuca ;/

po tym turnieju z ktorego musze sie wywiazac... bedzie pewnie nastepny 10 stycznia...
nie łam sie Gobo! 25 pazdziernik jest ok:) Lokale w płocku nie maja az tylu vc i demonow wiec spokojnie mozna powalczyc, bez zadnych cięć.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Zgłoszenie

Kutno

1. Gargamel (HE) + Pirat(DE)
2. Frost (VC) + Wilqu (Empire)

Jak nie zaskoczycie jakimiś ograniczeniami jesteśmy na 100%
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja raczej ograniczen nie zrobie ;) z reszta dla dwóch VC nei ebde robil ograniczen...i tak wiem ze nie rpzegniecie...korala i tak ma nie byc...wiec Twojemu bratu nie bede rzucal kłód pod nogi...w koncu on przyjedize sie bawic a nie po ptk do ligi...chbya sie nie myle?

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Raistlin pisze:Wyluzujcie już.... każdy z was wydał grubą kasę na uzbieranie tego co ma, a teraz wszyscy z przyczyn wszem i wobec znanym strzelają focha z przytupem i chcą pasować. Skoro tak to ja uważam, że kaseę umoczyliście. Polityka GW jest taka jaka jest i jej nie zmienicie. Teraz na piedestale są Demony i Wompierze...zrobicie pas na rok i po powrocie co zastaniecie?...taką samą sytuację tylko z udziałem innych aktorów.
Więc albo gracie w klubach/na turniejach tym co macie i liczycie się z dużymi szansami maski albo ogarnia was parcie na nagrody...a wtedy kupujecie najsilniejszą w danym momencie armię.(teraz to wymienione powyżej...za rok coś innego).
masz jakas racje... ale kto mnie zna ten wie ze od dluzszego czasu mam parcie na mordke ;] sprzedaje gobasy...ale brety nie porzuce ;D a DoW... to klimat sam w sobie ;]

ps. nie mowilem o przestaniu grania w wfb...tlyko zawieszeniu turniejowania... u nas z checia sobie z wami pogram...nawet epickie bitwy na kilka tysiakow ;D

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Gobo przecież znasz mnie czy widziałeś kiedyś mnie z przegięta rozpiska???
Jadę jeśli jadę to tylko by porzucać kosteczkami i spotkać miłych graczy np. Piotrek(dobrze pamiętam imię??) z Khemri na poprzednim turnieju całkiem miła gra... Gdyby wszytcy tworzyli takie rozpy jak ja to nie straszne nam nowe booki :wink:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

wiem wilq...Ty jestes wzorem cnót i wogle ;P

tak Piotrek gra TK ;] bardzo milo sie z nim gra...jeszcze nei spotkalem osoby ktora by narzekala ;]

PS. Ban dla wszystkich armii z PLASTELINY i innych tego typu tworzyw ;P

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

a na armie z żywicy ;) ?

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

na wlasne ryzyko, bo kultysci simara czuwaja :P

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Gobo ty byś do nas na turniej wpadł 8.11 bo dawno cie w Łodzi nie było a nagrody będą albo naprawdę zacne dla top 3 (boxy lub blistery) a dla reszty jakieś losowe farbki itp itd :) więc jest duża szansa czegoś przywiezienia ;) i są spore ograniczenia wiedz z demonami i vc bedziesz mógł powalczyć i przyjąć rękawice na udeptanej ziemi :)

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

a ja sie jednak na turnieju pokaze :P i nie mam pary takze jak ktos ma ochote zagrac z VC w sojuszu to zapraszam

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Jakieś uaktualnienie listy zgłoszeń można?? Nie wiem czy jest sens jechac dla 3 par :twisted: Wszystko chyba na toruń wali...
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

mam troche roboty...wiec zadko tu zagladam...na oko mamy z 8-10 par juz w tym momencie ;)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

8.11 moge przemyslec...aczkolwiek caly pazdzeirnik mam z glowy... ale do was warto wpasc... eh mam dylemat...

ps. was tez dawno u nas nie bylo ;D ciagle ktos ma byc i niedojezdzacie...

pps. lista uzupelniona... jak kogos an niej nie ma to krzyczec ;]

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

To w koncu 8 czy 25?:> bo juz sie pogubilem:>
pozdro

edit. a stoly sie nie martw...pomozemy;]

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

gobo, przesuń na listopad.
mam dylemat bo droga taka sama jak do torunia,
a jak pojadę do was to toruń się obrazi i na odwrót.

ps. a tak w ogóle to pewnie będę musiał pójść do pracy :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

decyzja panowie bo wszystkich sobót to ja wolnych nie dostane :cry: Płock określcie się kiedy bo nie wiem już sam jak wolne brać....
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

25-10-2008

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Dalej ludzie zgłaszac sie!!!!! Bo narazie to kicha jest Kutno + Płock????...Chłopaki z Płocka nie chce sie wtrącac ale może zmiana terminu dobrze zrobi co? Jak to widzicie..czy może no way brak szans bo wszystkoustalone i zaklepane??
Ostatnio zmieniony 16 paź 2008, o 15:26 przez Wilqu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek






_________________

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

w tym czasie jest strategikon, nie dziwota więc :roll:

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

turniej w nietypowym dla nas tempie, miesiac po miesiacu z prostej przyczyny: to ostatni termin kiedy mozemy sie rozliczyc z grantu...po temacie

ODPOWIEDZ