Nasze Rozpiski

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=288266#288266
sorry

kolejny raz powtarzam: tu wstawiamy tylko linki z działu rozpisek! Kolejną pełną rozpę skasuję

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Obrazek

Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

generalnie ja gram klimatycznie,ale nie oznacza to że plewnie.
Pewnie zdziwi was moje granie bo niewystawiam ani fastów(brzydkie figórki),ani widma,ani harpie i co najważniejsze nie używam balist(narazie)
Staram się grać na assasie,2czarkach,noblu,egzekutorach,could ones,hydrze,a jako kuszników wykorzystuje korsarzy bo ładne fiksy.
bede tez wystawiał black guardów i spermenów oraz rydwan(jak kupię)
generalnie rozpa bardziej nastawiona na walkę z pomocą strzału i magii. :)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

rzeczywiście zdziwiło, ale nie tylko dlatego, że nie grasz, ale tez dlatego, że te figsy wcale nie som brzydkie.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Pitagoras pisze:rzeczywiście zdziwiło, ale nie tylko dlatego, że nie grasz, ale tez dlatego, że te figsy wcale nie som brzydkie.
Czlowieku, miej litość.....
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

gdyby nie cytat to bym się zastanawiał czy piszesz do Pitagorasa czy Rycerza Bretoni :roll:

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Artein pisze:gdyby nie cytat to bym się zastanawiał czy piszesz do Pitagorasa czy Rycerza Bretoni :roll:
Przy "figórkach" zbielałem, ale że to nie pierwszy raz tę formę widziałem, wiec poszedłem dalej z tekstem. Przy "som" już nie wyrobiłem.... :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

mnie bardziej położyły "fiksy" :roll:

Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

No co :wink: fiksy to znaczy w skrócie figurki

Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

Każdy gracz DE generalnie gra tak samo czyli:
-2 razy po 5 fastów
-3 czarki
-harpie
-balisty
-widma
-itd
Ja staram wystawiać alternatywy czyli zamiast fastów cold onów,zamiast widm assasina,zamiast 1 czarki nobla,zamiast balist hydre i oczywiście egzekutorzy(najładniejsza piechata w wh) :D
Dopiero grałem kilka razy przeważnie z imperium i rozpa się sprawdziła :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

fiks to może być najwyżej Knorra
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Taa... tyle ,że alternatywą dla widm nie może być assasyn , Ale assasyn w oddziale widm może być alternatywą dla np. harpii lub DR

Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

Assasin w mechanice gry to jest alternatywa dla widm ma podobne zastosowania np.ściąganie maszyn, pojedynczych bohaterów itd.
W punktach kosztuje podobnie.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

O jakiej grze mówisz?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Jankiel pisze:O jakiej grze mówisz?
Stary nie mów że nigdy nie grałeś w Pac-Mana , super gierka. Polecam.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Chansons de geste do Dumnego Rycerza Bretonni!: Gdy szary gracz DE patrzy na twą erudycje, inteligencje, znajomość zasad, oczytanie, doświadczenie, bogactwo i różnorodność języka, wykwintną mowę i krasomówstwo to, aż nadziwić się nie może jak ktoś taki wielki jak Ty może grać w warhammera, a równać się z Tobą nie sposób. Jesteś niczym muza i natchnienie, światło w tunelu dla ciemnoty, która wcześniej nie widziała jak grać DE. Jedank miszczu, nikt z nas nie jest godzien byś zdradzał swe tajne arkana, więc proszę ja Cie, przestań!

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »


Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »


Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

jarlaxle17 pisze:Chansons de geste do Dumnego Rycerza Bretonni!: Gdy szary gracz DE patrzy na twą erudycje, inteligencje, znajomość zasad, oczytanie, doświadczenie, bogactwo i różnorodność języka, wykwintną mowę i krasomówstwo to, aż nadziwić się nie może jak ktoś taki wielki jak Ty może grać w warhammera, a równać się z Tobą nie sposób. Jesteś niczym muza i natchnienie, światło w tunelu dla ciemnoty, która wcześniej nie widziała jak grać DE. Jedank miszczu, nikt z nas nie jest godzien byś zdradzał swe tajne arkana, więc proszę ja Cie, przestań!
Być może przestanę.Jestem szlachetny jak przystało na bretońskiego rycerza i nawet twoją prośbę szarego gracza DE być może wysłucham.Jednak są inni któży chcą jak to określiłeś zobaczyć światło w tunelu.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Ja pierdo** :shock: wszędzie gdzie chce przeczytać coś sensownego widzę RYCERZA BRETONI na którego wszyscy jadą! to bym jeszcze przeżył ,ale kur** jak oni mi to piep*** o świetle w tunelu , szlachetności , erudycji i inteligencji!! tego nie spodziewałem wchodząc w temat "nasze rozpiski" ,ale ok może w końcu on przestanie, a my popatrzymy na jego z dystansem i będzie jak dawniej...

Żółta kartka
I believe in Honour.!

ODPOWIEDZ