Nasze propozycje do Balancing Patcha

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Charakterystyczna jest armia Speed Freakz :D Czyli cała banda na rydwanach, wilkach i dzikach. Nomadic Waagh inaczej. Nawet w 40k są bandy orkowych motocykli, quadów itd :) To jest mega klimat jak dla mnie. A jak na stole wygląda :D

A to, że GW zrobiło rydwany 1 na slot własnie spowodowało, że ich praktycznie nie ma na stołach :( Niestety rydwany działaja ok dopiero w ilości 2+.

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

ItP na BO mówie stanowczo nie.
Jeszcze moze stuborn, infinite hate i mamy lepszych black guardów w takiej samej cenie :roll:

Koszo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Koszo »

Moim zdaniem trochę przesadzacie z tymi bonusami...Fajne, ale zupełnie niepotrzebne. Ja osobiście nie czułem się poszkodowany grając orkami zanim nie wyszły VC, Demony, DE, a więc wystarczy przyciąć przegięcia jakie mają miejsce w tamtych armiach i wtedy orasy staną się grywalne.

Awatar użytkownika
Herkules
Mudżahedin
Posty: 344
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: Herkules »

sądze tak jak koszo

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Minelo juz troche czasu od ostatniego posta. Czy cos wskoraliscie w tej materii? Wg mnie waznym argumentem w rozmowach z GWS powinny byc wzgledy marketingowe. Zasady, ktore proponujecie po prostu spowoduja wzrost kupna jednostek na ktore aktualnie nikt nawet nie patrzy.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

bardzo naiwne podejscie

generalnie w BP+R jest calkiem znosnie-polepszyli CoZ,i pocieli co bardziej hardcorowe wynaturzenia systemu; na pierwszy rzut oka jest ok,reszta wyjdzie w praniu

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

Orki też pocięte. Max 4 chukki i 1 DD albo 2 chukki i 2 DD. Grzybek zabiera kostke powera. :P

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

4 chukki,loba,dd...nadal jest calkiem ok.
trzeba tez patrzec na to z perspektywy cięć w innych armiach

grzybki to male piwko,bardziej trzeba pomyslec nad doborem itemow na shamanach-staffy niestety tez wpadaja w DD/PD pool; za to dispell dice pool staje sie rozsadny
ale za to spokojnie mozna sie pobawic w duzy szaman,maly szaman+ jeszcze 2 big bossow

no i collar staje sie przedmiotem "must have"

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

a gdzie mozna te uściślenia zobaczyć?

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

oczopek pisze:a gdzie mozna te uściślenia zobaczyć?
Tu...
Obrazek

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Pisalem o grzybkach w dyskusji o patchu, i z tego co zrozumialem Jankiela zajmuja kostke tylko wtedy jesli sa uzyte.

Bez tego by krucho bylo, 4 gryzby w rozpie i tylko 8 kostek na faze magii przez cla bitwe mozna uzyc, wiec grjc na magii bardziej oplacalo by sie bez grzybow ;)

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

OiG nie potrzebują żadnych radykanlnych zmian by mogły walczyć z jakąkowliek nowoedycjną armią
-gdy w oddziale jest boss jest przerzut animozji
-zmniejszenie kosztu corów o 1
-wilkowe rydwany w corach
-zmniejszenie kosztu specjali o 4(herdów o 7, rywanu i klopy o 15)
-zmniejszenie kosztu rare o 15(snotów o 10, gigatna i wiwy o 25)

Staty OiG są klimatyczne więc ich zmieniać nie trzeba. Ta armia miała bazować na liczebności, a wyszło drogo, z małą liczbność i słabo.
Tą poprawkę testowałem na ludziach którzy zbytni OiG nie znali, i nie zostałem ani razu zmasakrowany ani nikt nie zmasakrował mnie a grałem z DE, HE, Mortalami chaosu i Lizakami
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

i nie zostałem ani razu zmasakrowany ani nikt nie zmasakrował mnie
:wink:
Reszta to jest oczywista oczywistość, tylko że brak nam jeszcze jakiś fajnych magicznych przedmiotów. No ale wszytko to co piszemy już tu było i nie ma co się powtarzać. Koniec spamowania.

ODPOWIEDZ