wrocławski ,,MASTER"

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

ja slyszalem ze zajelismy 9 miejsce a nie 4

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1877
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dzieki, bardzo fajny turniej, organizatorzy staneli na wysokosci zadania :).
Fajne bitwy bez spiec, wszyscy przeciwnicy spoko, ogolnie bardzo przyjemny weekend.

Pojawil sie wczesniej temat 'czy zasluguja na Master', moim zdaniem jak najbardzije pokazali, ze zasluguja.
Oddzielenie od konwentu moim zdaniem wyszlo jak najbardziej na plus.

No i tylko mala uwaga: moglibyscie troche polepszyc jakosc terenow :). Głownie chodzi mi o pociecie tych wielgachnych lasow, ktore w dwoch bitwach trafiliosmy ustawione na srodku stolu.

Ale ogolnie abrdzo pozytywnie, za rok tez bede.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

MORIAAAAAAAAAAAAAAAAA! ŚMORIAAAAAAAAAAAAA!

no i dobra!

malo brakowalo, a rafal bylby drugi :twisted:
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Niedbal pisze: 4.Cosmo I ktoś!
Ten ktoś ma aktualnie 4 miejsce w lidze! haha :D:D

Gratki dla zwyciezców i gratki za frekwencje. Myslalem ze z powodu tych wszystkich dziwnych okolicznosci przed turniejem nie bedzie aż tak dużo ludzi :D
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, o 17:53 przez Kosmo, łącznie zmieniany 1 raz.

Koszo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Koszo »

Gracze Armie Duże Malowanie Test Suma
1.Michał Rusinek i Stanisław Scheiner Demony i Hordy 72 18,5 7,5 98,0
2.Darek Polit i Robert Mrozek Demony i WE 72 20 5 97,0
3.Jerzy Brzozowski i Justyna Kubiak VC i DE 66 19,5 3 88,5
4.Dariusz Butanowicz i Filip Górecki VC i Skaveny 63 19 5,5 87,5
5.Michał Kołakowski i Krzysztof Fischer WE i Eshin 64 14,5 7 85,5
6.Adam Lewański i Patryk Niedbalski Bretonia i Imperium 65 16 2 83,0
7.Zbyszek Łobocki i Mariusz Kiliszek VC i DE 57 20 6 83,0
8.Mateusz Kurowski i Bartłomiej Fedyczak VC i Imperium 54 20 9 83,0
9.Piotr Orłowski i Wojciech Matelski Demony i Hordy 62 17,5 1,5 81,0
10.Michał Kubacki i Marek Golan Demony i Bretonia 53 18,5 5 76,5
11.Piotr Rudy i Jan Suchecki Bretonia i Dwarfy 56 15,5 4 75,5
12.Paweł Paszek i Kuba Paszek WE i HE 52 17,5 6 75,5
13.Jacek Grotha i Mateusz Wanta WE i HE 55 14 4,5 73,5
14.Piotr Otlewski i Maciej Szawica WE i Skaveny 54 15,5 4 73,5
15.Adrian Wysocki i Maciej Czyżowicz VC i Imperium 52 17 4,5 73,5
16.Oskar Górka i Damian Drzystek Demonu i WE 51 15 4 70,0
17.Bartosz Tetzlaff i Michał Salamon VC i WE 48 14,5 5 67,5
18.Karol Ruprecht i Łukasz Żyłka VC i Bretonia 50 12,5 3 65,5
19.Dawid Wojtkowiak i Mateusz Dzielicki HE i Dwarfy 47 14,5 4 65,5
20.Andrzej Rodziewicz i Karolina Przybysz VC i Hordy 43 17,5 5 65,5
21.Maciej Dobrowolski i Tomasz Chudziński HE i Dwarfy 37 19,5 7 63,5
22.Łukasz Frankiewicz i Karol Kurzawa Lizardmeni i DE 41 11 9,5 61,5
23.Marek Sobiesiak i Jacek Koszałka Dwarfy i HE 40 14,5 2 56,5
24.Michał Zalewski i Grzesiek Figura Demony i WE 43 11 1,5 55,5
25.Michał Trojanowski i Jakub Zelig VC i Imperium 41 9 3 53,0
26.Jarosław Gawin i Piotr Kuczyński HE i Dwarfy 34 17,5 1,5 53,0
27.Krzysztof Kołtan i Grzesiek Tartas Demony i DE 37 10,5 3 50,5
28.Przemysław Ziemkiewicz i Jakub Serafin Lizardmeni i Bretonia 35 12 0 47,0
29.Jakub Janiszek i Patryk Golanowski TK i O&G 31 10,5 0,5 42,0
30.Grzegorz Stańczak i Witold Cieślik Lizardmeni i O&G 25 15 2 42,0

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Ooo, dwie armie O&G...na przedostatnim i ostatnim miejscu. :?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

turniej wyszedł pomimo wszelkich obaw ;)

Chciałem podziękować graczom za przybycie oraz tym, którzy przyjechali z sojuszami bez vc i demonów.

Bitwy miło się grało, organizację i resztę niech ludzie ocenią ;)
Jedyny mankament, to taki, że gdziekolwiek człowiek nie spojrzał tam vc albo demony. Chciało mi się rzygać w pewnym momencie, bo tylko 15 par (polowa) nie posiadala vc ani demonów. A pierwsze miejsca jak kazdy widzi tez obstawione przez te armie.

na moich (i Maćka) 5 bitew tylko Duke i Niedbal mieli imperium i bretę- chłopaki ostro pocisnęli, za co im gratuluję.

Podziękowania też składam Meterowi i klubowi Karak Var za wsparcie terenowe na turnieju, Malalowi, Dydowi i Koszowskim za sędziowanie i pieczę nad wynikami oraz przebiegiem turnieju, Marysiowi i Karolinie jako współorganizatorom i pracownikom sklepu BARD za pomoc i sfinansowanie nagród.

Do zobaczenia za rok!

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Morrok pisze:Chciałem podziękować graczom za przybycie oraz tym, którzy przyjechali z sojuszami bez vc i demonów.
Sorki Morroku - i tak musiałem pożyczyć 1 armię bo mam tylko wampiry. Nie wziąłem drakenhoffa ani wraithów bo mi pod mój CS nie podchodziły :-)

W megaskrócie z bitew:
- dziękuję Jankielowi za pożyczenie armii
- dziękuję Pająkowi za pożyczenie furii (odezwij się na PM proszę!!)
- dziękuje przeciwnikom za bitwy, szersza relacja potem

troszeczkę dłużej od strony organizacyjnej:

- miejscówka daleeeko, ale za to dobra jakościowo. imho gdyby daćjeszcze stoły do drugiej salki i inaczej rozplanować te w dużej, to 100 osób w singlu wchodzi na luzie.
- miejscówka daleko, więc lokalna spożywka miała odczuwalne przebicie, szkoda że nie było jakiejś masówki typu bierdonka / brutto.
- stoły nie były najlepszej jakości, ale dawały radę
- tereny oceniam na 4-. byly ladne, ale byl ubogi wybor.... patrz nastepny punkt
- rozstawienie terenów niestety takie na 3-. dużo patelni, co promowało defensy (zwłaszcza gdy rozgrywały 3 tury...) nie odnotowałem żadnych obelisków / impassabli? widać było, że część mapek niestety było tylko zrobiona na komputerze, bez sprawdzenia jak to wygląda na stole, bo np po ustawieniu 2 tereny były 1 na 2
- wysoko wywieszony plakat do lol pizzy to +
- format - tu raczej zawiniła specyfika formatu, a nie organizatorzy. Mega obsuwa czasowa, pierwszego dnia trzecia bitwa zaczelo sie kolo 19. Niestety nie widze tu za bardzo rozwiazania, bo 1350 to 4h na bitwe i i tak nie ma rewelacji z czasem, 1000 to brak armii...
- organizatorzy jako tacy zrobili kawał dobrej roboty - nie było problemu z informacjami gdzie co jest, a życzliwy Malal który zaparzył herbaty w termos to wzór organizatora :-)
- Morrokowy gwizdek to broń skuteczna, ale nie w odległości <1m. oberwałem 2 razy jak z krzyku banshee :-) mogles stanac na podwyzszeniu, tam gdzie kompy i wtedy gwizdnac :-) ale gwizdek dawal rade, Morrok dobrze informowal o czasie jaki pozostal do konca bitwy
- sala noclegowa +++
- brak prysznicy, maly mnusik.
- Stół do ping ponga - absolutna rewelacja! +++

Jeszcze raz dziękuję wszystkim organizatorom za dobrze spędzony weekend. Granie na 1350 to mordownia, kilka niedoróbek było, ale jako całokształt myślę, że było ok.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

jak grales bez drakenhoffa i wraithów to gratuluję 3 miejsca ;) nie mialem czasu przejsc sie i popatrzyc na inne rozpiski.

-tereny- jak najbardziej masz rację
-za rok będą prysznice. W tym roku były w remoncie :/
-obsuwy.... nie widzę inej opcji jak zacząć zapisy o 9.00 i o 9.30 start zrobić. Po 4 godziny na bitwę (na pierwszą 30 minut więcej zaltwi sprawę)

Cieszę się, słysząc dobre opinie. Mam nadzieję, że wypowie się jeszcze reszta graczy ;O

pzdr.

Awatar użytkownika
Pasiaczun
Mudżahedin
Posty: 246
Lokalizacja: prosto z parkietu.

Post autor: Pasiaczun »

myślę że Furion bardzo dobrze podsumował impreze i podpisuje sie pod tym :wink:

naprawde spoko miejscówka , szkoda tylko ze szczescie nam nie dposiało z bratem :wink:

pzdr i do zobaczyska !xd
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Gratulacje na wygranych - Crusa i Shina - wyprzedzili Nas chłopaki o 1 punkt (zabrakło Nam 86 małych punktów z ostatniej bitwy)

Dziękuje Robsonowi za wspólną grę oraz przeciwnikom za bitwy - szczególnie Wojtasowi i Piotrkowi za bardzo emocjonującą bitwę w piatej turze.

Gratulacje także dla organizatorów za:
-ogranizacja była ok (mała obsuwa w czasie była konieczna bo cześć graczy nie dojechała)
-zabezpieczyli sie z frekwencją żeby mając graczy i armie w odwodzie
-sala była przyzwoita, kible czyte, wydzielone miejsce do spania i oddzielnie do drinkowania
-były karteczki z ustawienia terenów
-był posiłek w sobotę za free

Generalnie widać było że chłopaki się starali żeby całość się udała. Dużym plusem były tez dobre i zbalansowane zasady. Do armii mocnych dodałbym także nowych Chaos - na takie punkty mocna armia z mocnymi przedmiotami.

Były rzeczy do poprawy jak brak prysznicy, brak barku, czy troche terenów bardziej grywalnych np: wiekszych górek niż 4" na 3" ale zawsze jest "coś".

Ps: Shino jak się czujesz - to jak by nie patrzył to Twój pierwszy raz :D :D :D

blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

@dalmar: jestem blady; za wersja "piotrek" nie przepadam :wink:

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

dlaczego sojusz HE Dwarfs jest aż 4 razy, ludzie, nie można ufać elfom :D gdzie fluff? ;p

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

ktoś sie zrzygał czy kogoś zarzygał? jeśli nie to wrocław spada na psy
:roll:

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

kilka słów komentarza:
dzięki przeciwnikom za bitwy;-) było ok, bez wielkich spin:-)

lokal- sala genialna, stół ping-pongowy rulez, ale smutno mi się zrobiło na brak pryszniców...

tereny- tragedia... grałem pięć bitew na patelniach... ale makiety za to i same tereny były ładne:-) nawet chropowate stoły nie wkurzały mnie tak jak zwykle:-P

lokalizacja- troszkę daleko do centrum, większego sklepu etc... szkoda... ale do przeżycia:-)

ogólnie turniej spoko, z Kreolem splewiliśmy na maxa, mamy tylko to pocieszenie, że najlepiej rozwiązaliśmy test wiedzy:-D gdyby nie to, że zapomniałem dopisać imię krasnoludzkiego króla mielibyśmy maxa, a tak to 9,5 na 10:-D

pozdro

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ok chwila komentarza :)

1) sala niby daleko od dworca ale to w sumie nie przeszkadzalo :) wiec tu to nawet niejest minus :)

2) tereny: wszedzie prawie byly po 2 zaorane pola (przynajmniej tam gdzie gralismy) i stoly sie wydawaly monotonne (@furion 3 bitwy gralismy z obeliskami wiec byly ;) domkow za to wogole nie bylo ;) )

3) organizacja: tu wszystko w porzadku (poza obsuwa czasowa ale to niestety norma) wiec tu duzy plus

4) kartki z terenami :) bardzo sie przydaja :) szczegolnejak jest tyle we na turnieju :)

5) zalatwienie posilku w sobote. Niby nic ale jest to imo duzy plus, szczegolnie, ze czasu na bitwy bylo malo (choc szkoda, ze z 2dniowego posilku zrobil sie 2danipwy, ktory byl jednodaniowy ale trudno miec o to do kogokolwiek pretensje ;) )

6) osobne miejsce na picie i spanie to bardzo duzy plus :)

7) brak prysznicy to minus ale jakos sie daol bez tego przezyc :)

8) stol do ping-ponga to zlo. Na nastepny raz prosze schowajcie go przed 12:30 dnia drugiego ;)

tyle podsumowania imprezy :D

wielkie dzieki dla przeciwnikow jak i orgow za zrobienie tak super mperezy :). We Wrocku bylem po raz pierwszy i nie zawiodlem sie na nim :)
Dzieki dla Crusa za gre i dla Dyda za wspieranie nas i wspolna podroz w obie strony (tu tez pozrdo dla warszawskiego skladu -> Fisza, Kolaty, Duka, Niedbala)

Jednak nowych warriorow trzeba przyciac raczej :) patrzac po statystykach maja lepsza srednia niz demony ;)

do zobaczenia na masterze we wrocku za rok :D

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

shino jeszcze nigdy nie widzialem w twoim poscie tyle zoltech emotek i zandej wrednej ;) to duzy plus ;P
ObrazekObrazek

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Supeł pisze:dlaczego sojusz HE Dwarfs jest aż 4 razy, ludzie, nie można ufać elfom :D gdzie fluff? ;p
Wybacz Supeł to jedyne co mieliśmy z kumplem pod ręka, żeby stanąc w grywalnej opozycji do demonów i vc ;)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

grałem bez drakenhoffa i wraithów
to wcale nie znaczy ze rospa była słaba...

Ci co czepiają sie vc i demonów niech zauważą ze w topowych sojuszach były także DE i Chaos mortals, więc mamy już 4 bardzo silne armie a nie dwie. za jakiś czas wyjdą lizzi i skaveny i będzie ich juz połowa, mam nadzieje że wtedy skończy się płacz na niesprawiedliwość co poniektórych osób. Ci co pamiętają 4-5 edycje wiedzą ze wtedy były wieksze dysproporcje/komba i przegięcia i jakoś nikomu to nie porzeszkadzało. ;]

Ktoś pytał czy było żyganie na masterze :) podobno ktorys z miejscowych zostawił vomit w umywalce i nie był to cieć :D tak więc master nie zszedł na psy pod żadnym względem.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

No to coś ode mnie :)

Pojechaliśmy z Fischem jako jedyni reprezentanci naszego klubu. Wzięliśmy eksperymentalną rozpę eshinu i WE. Z ciekawych jednostek mieliśmy 2x4 warhawki, 10 wayów czy 8x5 night runnerów :P
Rozpa okazała się grywalna na szczęście i udało sie zająć dobre miejsce. Niestety trafiliśmy 4 razy na demony i 3 razy na WE, co przekonało nas, że warhawki to niegrywalny plew. Miały niszczyć maszynki i magów, a trafiliśmy przez 5 bitew na 1 maszyne :P

Za to mieliśmy farta, bo wszyscy przeciwnicy byli bardzo w porządku :) 5 bitew - zero spięć. I za to wielkie dzięki i pozdro dla nich wszystkch!! :)

Jeśli chodzi o organizację, to była o niebo lepsza niż rok temu. Miejscówa bardzo dobra. Czysta sala, czysty kibel, sala do spania, sala do imprez. Wypas posiłek!! Stoły były ok, tylko faktycznie możnaby bardziej bazę terenową wzbogacić. (Jednak biorąc pod uwage fakt, że zawsze dostawialismy sobie 1 lasek, a w 3/5 bitwach jeszcze przeciwnicy dowalali kolejny, nie było patelni w naszych rozgrywkach ;))
Sędziowanie też ok ;)

Ogólnie turniej i weekend na duży plus! :) Gratulacje dla organizatorów!

Do zobaczenia na Masterze za rok :)

ODPOWIEDZ