GT - coś wiadomo?

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
spot
Wałkarz
Posty: 96

GT - coś wiadomo?

Post autor: spot »

Czy moge prosić Szamanie o garśc info. w kwestii przyszłorocznego GT?

Takie detale jak:
termin (miesiąc starczy),
punkty,
specjale (tak/nie starczy).

Jak widzisz nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań:)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

termin: 14-15 kwietnia 2007
punkty: WFB - 2500, WH40k - 2000, LotR - 2 x 700
miejsca: WFB - 100, WH40k - 80, LotR - 20 (mozliwe przesuniecia)
specjale: na 99% tak
wiecej szczegolow w styczniu. w styczniu tez uruchomimy sprzedaz biletow, ktore beda dostepne poprzez mail order w cenie 10 GBP.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

tak jak myslalem

zapisuje sie rekoma i nogami :)

trzeba wkoncu jakis GT wygrac no nie :twisted:

i zmiesc thorekow i innych kiepow z powierzchni ziemi


p.s.
jak mail order?
ale nie jakis z anglii? tylko taki szamanowy mail order tak?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Szaman pisze:termin: 14-15 kwietnia 2007
punkty: WFB - 2500, WH40k - 2000, LotR - 2 x 700
miejsca: WFB - 100, WH40k - 80, LotR - 20 (mozliwe przesuniecia)
specjale: na 99% tak
wiecej szczegolow w styczniu. w styczniu tez uruchomimy sprzedaz biletow, ktore beda dostepne poprzez mail order w cenie 10 GBP.
To ja może nieco podrążę - specjale to rozumiesz tylko te w nowych bookach (Imperium, Krasie, Orki), czy też wszystkie z książek też innych (Morathi, Malekithy). A może też Kemmler i inne chłopaki mniej oficjalne ??

10 GBP = 70 zł ??

Te 100 miejsc to jakoś jak bywało, że preferowane osoby z TOP 100 ligi ??

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

10 GBP = 70 zł ??
Ciekawe, co oferuje tak wysoka wejściówka? ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

thurion pisze:jak mail order?
ale nie jakis z anglii? tylko taki szamanowy mail order tak?
nie szamanowy. taki z Anglii. jest ku temu kilka powodow:

1. kasa przechodzi bezposrednio do Angoli i nie musze w to mieszac mojej osoby (i firmy) :D
2. latwo kontrolowac sprzedaz biletow (na bierzaco schodza ze stanu)
3. mniejszy bajzel przy rejestracji na turnieju
4. zmniejszone prawdopodobienstwo, ze ktos sie zglosi, zablokuje miejsce, a potem sie nie pojawi
5. rulepack wraz ze smycza, ID itp. wyslany do domu
6. darmowa wysylka

jedyny minus, to ze trzeba placic karta. choc z drugiej strony przy transferze pienieznym trzeba by bylo zaplacic koszta przelewu, a tu przynajmniej placimy 10 GBP (20 jesli chcemy koszulke) i czekamy w domu na paczuszke.
od razu wyprzedze pytanie, ktore moze sie pojawic: nie mozna kupic biletow poprzez sklepy oferujace produkty z MO (takie jak Faber i Faber).
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Kielon pisze:
10 GBP = 70 zł ??
Ciekawe, co oferuje tak wysoka wejściówka? ;)
Też jestem ciekaw atrakcji poza hotelem jakimś pewnie :lol:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Scimitar pisze:To ja może nieco podrążę - specjale to rozumiesz tylko te w nowych bookach (Imperium, Krasie, Orki), czy też wszystkie z książek też innych (Morathi, Malekithy). A może też Kemmler i inne chłopaki mniej oficjalne ??
SP z armybookow (wszystkich), czyli ci, ktorzy nie wymagaja zgody przeciwnika.
Scimitar pisze:10 GBP = 70 zł ??
10 GBP = 56,58 PLN (wg dzisiejszej tabeli kursow srednich NBP)
Scimitar pisze:Te 100 miejsc to jakoś jak bywało, że preferowane osoby z TOP 100 ligi ??
preferowane sa osoby, ktore kupia bilet :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Może się zmobilizuję, żeby sobie HE pomalować :)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Scimitar pisze:
Kielon pisze:
10 GBP = 70 zł ??
Ciekawe, co oferuje tak wysoka wejściówka? ;)
Też jestem ciekaw atrakcji poza hotelem jakimś pewnie :lol:
z hotelami bedzie jak na zachodzie - podamy liste hoteli, w ktorych na haslo GT bedzie mozna wykupic tanszy nocleg. tym razem cena biletu nie obejmuje zakwaterowania. przy tej ilosci osob to sa olbrzymie koszta, ktore nie mieszcza sie w budzecie EM (przy poprzednich GT korzystalismy z budzetu NE, a i tak bylismy strasznie w plecy). spora czesc kosztow pochlonelo przygotowanie nowych stolow i nowej bazy terenowej.
prawda jesta taka, ze nikt nie chce dokladac do organizacji turniejow. GW nie jest w stanie nie dokladac, wiec przynajmniej chce zminimalizowac poniesione koszta przy jednoczesnym utrzymaniu (czy wrecz poprawieniu) jakosci samego turnieju.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ciekawe ilu polskich graczy ma karty pozwalające płacić w transakcjach zagranicznych. Tzn. w grę wchodzi karta embosowana (wytłaczana, kredytowa - niewiele znam osób, które takowe mają) albo Visa Electron z Inteligo czy specjalna karta mBanku.

Będzie to też największe Thorek-party w Polsce ;)

Tzn. już widzę te tłumy na GT :P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Ciekawe ilu polskich graczy ma karty pozwalające płacić w transakcjach zagranicznych.
mysle, ze wiekszosc. a ci co nie maja kart, maja rodzicow. nie musza to byc karty kredytowe - wystarcza platnicze. Visa, Visa Elektron, MasterCard... teraz to juz nie problem.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Tomash pisze:Tzn. już widzę te tłumy na GT :P
Tłumy Thoreków napewno ;) Może GT oznacza po prostu : Great Thorek ??

A tak poważniej - wstęp 60 zł (dajmy na to :D ) + nocleg + dojazd + jedzenie = duuuuuużo kasy !!! (mam nadzieję, że to nie wyniesie mnie tyle co pozostałe mastery w sezonie łącznie) jeśli ktoś spoza Wawy będzie. Nowe wypasione stoły to mnie tak średnio przekonują :cry: No nic - zobaczymy, czy będzie kasa.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Cena wejsciowki jak na polskie realia bardzo duza , nic nie obejmujaca ( nawet noclegu) , dopuszczeni speciale... Naprawde bede musial sie powaznie zastanowic czy przjechac...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

GW organizuje, GW płaci, więc naturalne jest to, że GW stawia warunki. Nie ma się co czepiać.
Najskuteczniejsze głosowanie to głosowanie nogami ;) - jeśli Szaman napisze przełożonym, że na GT było średnio 0.16 gracza na stół, może w następnym roku pójdą po rozum do głowy.*

* - triumf nadziei nad doświadczeniem :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Tomash pisze:GW organizuje, GW płaci, więc naturalne jest to, że GW stawia warunki. Nie ma się co czepiać.
Najskuteczniejsze głosowanie to głosowanie nogami ;) - jeśli Szaman napisze przełożonym, że na GT było średnio 0.16 gracza na stół, może w następnym roku pójdą po rozum do głowy.*

* - triumf nadziei nad doświadczeniem :D
Frekwencja i tak będzie. Choćby spośród Warszawiaków. A jeśli ktoś ma tyle, że go nie robi czy wyda 200 czy 100 zł na turniej to też przyjedzie. Niestety mnie robi, a także nie lubię Thoreków :lol:

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Szkoda ze ten turniej jest masterem.Dla nas osob z pomorza turnieje w Wawie sa najdrozsze.kolo 200zl.Wejsciowka za 60 dych to jeszcze drozsze koszta.Szkoda ze te specjale sa bo to kicha straszna.Z wiadomych przyczyn albo inaczej mowiac z pwodu 2-3 herosów.

Limit 100 osób.To sa jakies odgórne wytyczne czy taka macie baze terenową?

Gdyby nie zagraniczni to ciekawe czy wogle by na tym GT było 100 osób.

Mam nadzieje ze za rok DMP i Inkwizycja beda z Wawy masterami.Czyli turnieje czysto polskie bez udziału GW który ma sie w droższych wejsciówkach i popsutej zabawie przez Thoreka i Morghula.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

ja bym chetnie pojechal...jako sędzia ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Chory pisze:Limit 100 osób.To sa jakies odgórne wytyczne czy taka macie baze terenową?
miejsce mamy na 200 osob w sumie. podzial miejsc dla WFB i WH40k bazuje na doswiadczeniach poprzednich grandow. LotR jest dla nas pewna niewiadoma, ale z przeciekow wiem, ze LotRowcy juz marudza, ze 20 miejsc to dla nich malo... jesli bedzie male zainteresowanie ze strony batlowcow i czterdziestkowcow, lotrowcom udostepnimy wiecej miejsc. choc z drugiej strony Rosjanie uwazaja, ze 100 miejsc na WFB to malo... coz, poczekamy-zobaczymy.
nad baza terenowa obecnie pracuje. do WFB mamy juz komplet, czeka mnie uzupelnienie 40stki i calosc terenow do LotRa (najwiekszy hard core :roll: )
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jankiel pisze:Może się zmobilizuję, żeby sobie HE pomalować :)
nie rob Sobie tego ;)

wez DE :D
Ziemko pisze:Cena wejsciowki jak na polskie realia bardzo duza , nic nie obejmujaca ( nawet noclegu) , dopuszczeni speciale... Naprawde bede musial sie powaznie zastanowic czy przjechac...
ja sie zatanawial nie bede, grasz w hobby na ktore laduejsz kupe kasy, na ktorym rowneiz mozna dobra kase jak na nasz wiek zarobic.. a 10GBP to duzo jak na turniej tej klasy? nie sadze.. ja sobie wezme pewnei koszulke ;) o ile bedzie jakas sensowna i w moim rozmiarze dostepna :twisted:
Szaman pisze:
z hotelami bedzie jak na zachodzie - podamy liste hoteli, w ktorych na haslo GT bedzie mozna wykupic tanszy nocleg.
mam nadzieje ze beda to znosne cenowo hotele, a nie Holiday Inn ;)

Tomash pisze:Ciekawe ilu polskich graczy ma karty pozwalające płacić w transakcjach zagranicznych. Tzn. w grę wchodzi karta embosowana (wytłaczana, kredytowa - niewiele znam osób, które takowe mają) albo Visa Electron z Inteligo czy specjalna karta mBanku.

DOKLADNIE chcialem sie o to zapytac na koncu posta, ubiegles mnie...

ja mam zwyklego electrona w WBK z tego co wiem toi dupa bym mogl nie zaplacic, gdyby nie karta brata to bym se mogl zrobic kuku na muniu... (rodzicow moze i ma, ale nie kadego rodzic obluguje komputer, nie mowiac o jakichs kartach... ;) )


Scimitar pisze:
A tak poważniej - wstęp 60 zł (dajmy na to :D ) + nocleg + dojazd + jedzenie = duuuuuużo kasy !!! (mam nadzieję, że to nie wyniesie mnie tyle co pozostałe mastery w sezonie łącznie) jeśli ktoś spoza Wawy będzie. Nowe wypasione stoły to mnie tak średnio przekonują :cry: No nic - zobaczymy, czy będzie kasa.
ktos musi dogonic Mlodego w tej lidze no nie :D, termin dobry, ja jade o ile sie cos zlego po drodze w zyciu nie przydazy ;)

Chory pisze: Mam nadzieje ze za rok DMP i Inkwizycja beda z Wawy masterami.Czyli turnieje czysto polskie bez udziału GW który ma sie w droższych wejsciówkach i popsutej zabawie przez Thoreka i Morghula.
tez mam taka nadzieje, mimo wszsytko na GT i tak wpadne, bo zaczyna byc to turniej jakiego ja oczekuje, elitarny :]

Chory pisze:IMO glupi pomysl z tymi biletami z angielskiego mail ordera
IMO tez

Tomash pisze:
Będzie to też największe Thorek-party w Polsce ;)
pocieszyc mozna sie tym, ze ten koles nei stanowi duzo w combacie, jak sie zacznie, albo wybierze odpowiednia strone (taka gdzie Thoreka niema gdzie schowac) to spokiojnie mozna cos ugrac

dla mnie gorsze kwiatki to green knight w kazdej bretce, czy morghur...

ODPOWIEDZ