Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Ten 2 super, 1 ma taką estetykę warcraftową strasznie.

Szamanie, I conjure you!

Co z kawalerią? :D
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

wszyscy gracze imperialni, chcą kawalerii nowej, szaman zlituj się i uroń trochę plotki 8)

rondel
Plankton
Posty: 1

Post autor: rondel »

Szaman pisze:na PGA uchylimy rabka tajemnicy :wink:
I co, zostal ten rabek uchylony?

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

rondel pisze:
I co, zostal ten rabek uchylony?
Nie bardzo. PGA jeszcze przed nami chyba. :wink:
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

A ja mam informacje przed PGA.
- Imperium nie dostanie nowej kawalerii :( :( :cry:
Za to dostanie trzy nowe boxy:
- Steam Tanka (plastikowego)
- Great Swordów (również plastikowych)*
- ???

3 zestawem ma być:
Karl Franz - najbardziej prawdopodobne
Zestaw z altarem
Zestaw z magami (jeszcze jeden?)

* są to newsy z Warseera jakby Szaman był tak uprzejmy potwierdzić a najlepiej zaprzeczyć pierwszemu newsowi byłbym wdzięczny. I oczywiście jeszcze gdyby powiedział kiedy możemy się spodziewać tych nowości razem z bookiem Lizaków, Skavenów, Bestii dalej?

EDIT: Nowe zestawy będą na moje urodziny (czy GW nie jest wspaniałe) czyli na przełomie maja i czerwca.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Hmm
*kawa nowa przydała by się ale z obecnych wyprasek i trochę kombinacji z innych da rade coś sensownego złożyć ..w swoich zmieniłem lance (koncówki zamieniłem ze spearami Vc ...rewelacja..pozostaje pomalowac ) link:
http://ryszkie.w.interii.pl/IMG_1654.jpg

*Tanka 1 mam wiecej nie przewiduje
*GS rewelacja w końcu nareszcie itd metalowe wzory są IMO piękne(mam 20) ale metal mnie drażni pomalujesz to stukniesz lekko i farba się już w tym miejscu odbija plastik lepszy
* magowie wątpię obecne wzory są ok stare również
* zestaw Karole OLLYEAH ALLELUJA musi być smok ja chce smoka imperialnego zawsze chciałem polatać Karolem na smoku
* Altar ..jak wyjdzie plastikowy może się do niego przekonam metal to jedna z najbrzydszych figurek w empire według mojego mocno wykrętnego oka...

Świetne wieści oby się sprawdziły ..co do czołgu to zdjęcie już można wstawiać:

http://ryszkie.w.interii.pl/steam_tank.jpg

ujdzie tylko czym ma być ta hochla
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Co do czołgu Wilqu to było zdjęcie dwie strony wstecz ;)
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=257115#257115
Hochland albo bajer nie wpływający na rozgrywkę albo dostaniemy dodatek do czołgu z:
- wybieranymi broniami dla inżyniera
- różnym wyposażeniem czołgów jak w 6 ed.
Poza tym słyszałem że z tego zestawu będzie można robić plastikowych inżynierów.

Twoja kawaleria jest niezła (swoją też przerabiałem 10 aby była bardziej Inner Circle i podokładałem im części z bretonni) ale popatrz na chaosowych knightów... Ja też chce mieć coś takiego w ilości 20 sztuk.
Lecz GW raczej tutaj nic nie zrobi bo mamy już plastikową kawalerię i nie potrzeba nam nowej. Ehhh wolałbym aby nie robili state troopsów (bo wyszły im marnie) a zamiast tego zrobili kawalerię.

Karol fajna sprawa tylko że ja bym wolał knigthów :P :P
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Saint poza czołgiem zapodali coś nowego? Kręci mnie Karol na smoku.. generalnie generała na smoku mogliby dać :wink: ... no i altar strasznie mnie ciekawi mam nadzieje że nie będzie tak badziewny jak wóz z mięsem u truposzy..

Istnieje szansa nikła ale jednak istnieje że wraz z wydaniem nowych GS, czołgu dodatki z zasadami mogą się pojawić ...Magiczny banner na Gwardii jak mi go brakuje czasami... :cry:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Nowy czołg - po kiego grzyba? Chyba tylko dla fanatyków co by chcieli ich mieć więcej.

Nowi plastikowi GS? Super, więcej plastików a te wzory obecne są całkiem całkiem IMHO.

Karl na smoku? Profanacja...może jestem w mniejszości ale samo wcisnięcie tego smoka było idiotyczne. Zamiast tego wolałbym osobiście figurkę KF na piechotę. Używam jego modelu na gryfie jako EC a jak gryfa tracę to nie mam odp figurki jako zamiennik na piechotę. Chociaż jakąś limitkę by dali jak z Archaonem zrobili.

Nowa piechota? Po co...niech wrócą do starych wzorów z butami i bez dziur w ubraniach.

Co do kawy to rycerze są ok ale KONIE są do d***. Skleiłem nowych maruderów konnych chaosu i porównałem z Naszymi rycerzami a raczej końmi....porażka. Ja chcę nowe KONIE ;(

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Karl na smoku? Profanacja...może jestem w mniejszości ale samo wcisnięcie tego smoka było idiotyczne. Zamiast tego wolałbym osobiście figurkę KF na piechotę. Używam jego modelu na gryfie jako EC a jak gryfa tracę to nie mam odp figurki jako zamiennik na piechotę. Chociaż jakąś limitkę by dali jak z Archaonem zrobili.
Kto powiedział że będzie na smoku? Idę w zakład że będzie na gryfie.
Nowa piechota? Po co...niech wrócą do starych wzorów z butami i bez dziur w ubraniach.
Nie będzie nowej piechoty.
Nowi plastikowi GS? Super, więcej plastików a te wzory obecne są całkiem całkiem IMHO.
Są całkiem ładni, ale to nie znaczy że nie mogą być plastikowi i lepsi (patrząc na nowe modele GW z innych armii całkiem to możliwe)
Co do kawy to rycerze są ok ale KONIE są do d***. Skleiłem nowych maruderów konnych chaosu i porównałem z Naszymi rycerzami a raczej końmi....porażka. Ja chcę nowe KONIE ;(
Racja kucyki są śmieszne nawet jak porównamy je z końmi od nowych fastów...
No ale jak by odnawiali to nie tylko konie nowi rycerze też byliby mile widziani.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Karl na gryfie??? po kiego grzyba mam gienia z mail ordera na gryfiku i on może spokojnie zastępować Karola(mamy smoka w booku zawsze chciałem smokiem poszaleć a tu lipa nie ma modelu typowo naszego)..tylko idąc tym tropem to nic nowego nie potrzeba..niech będzie..co do koni zgadzam się nasze szkapy są trefne i nic się nie da z nimi zrobić obecnie, przynajmniej nie mam pomysłu..

nie przypomina mój Ferdynand Karola :wink:

http://ryszkie.w.interii.pl/gryf%20calosc.jpg
http://ryszkie.w.interii.pl/gryf%20podstawka.jpg
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

A bo masz model EC na gryfie to jego łatwiej w razie czego podmienić na model pieszy. A gdyby się wysilili i wypuścili Franciszka na piechtę to by taka milusia niespodzianka była i dla mnie sporo radochy :)

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

ta wypuszczą ci gs-y z dziurami w pancerzu i ubraniu, oprócz tego dowalą taką cenę że ci białka i źrenice jeszcze bardziej zbieli, znając ich politykę to czołg zostawią w takiej cenie jak jest a gs-y też swoje będą warci, mieszane uczucia mam co do tych nowinek, miejmy chociaż tylko cień szansy że ktoś kompetentny się tym zajmie :roll:

Awatar użytkownika
JaSk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 133
Lokalizacja: Black Orc Gliwice

Post autor: JaSk »

Czekam na tego plastikovego ST. Chociaż obaviam się, że vypuszczenie "szarego ST" spovoduje pojavienie się jeszcze viększej liczby osób, grających na standardzie.

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Od 7ed zawsze chciałem 3ech rzeczy:
-GS - mają tak krótkie te miecze, że Schwarzhelm trzyma większą kosę w jednej ręce... "GREAT" swordzi?!
- rycerstwo... do jeźdźców nie mam nic, ale przy bretońskich i pistolierskich wyglądają jak pokraki...
- Karl... na czymkolwiek! Najlepiej na Deathclawie, bo aktualny gryf Karla jet beznadziejny, a smoka można sobie z elfów wziąć

No ewentualnie czołg, ale mam jeden i nie chcę więcej

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

#helion# pisze:ta wypuszczą ci gs-y z dziurami w pancerzu i ubraniu, oprócz tego dowalą taką cenę że ci białka i źrenice jeszcze bardziej zbieli, znając ich politykę to czołg zostawią w takiej cenie jak jest a gs-y też swoje będą warci, mieszane uczucia mam co do tych nowinek, miejmy chociaż tylko cień szansy że ktoś kompetentny się tym zajmie :roll:
Kompetecja to nieznane słowo jeśli chodzi o Imperium, AB do bani, piechota bez butów albo w dziurawych biega ale za to maja masę papierków na sobie i czaszek a prawie kompletny szkielet to u nich BSB, oczywiście są jeszcze inne kwiatki.

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Jeśli chodzi o figsy to marze o:
- modelu ze zdjęcia z tego posta:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=262164#262164
- nowej kawalerii.
- powrocie starych State Troopsów

Nie jestem wybredny. Każdy nowy ładny figs to dla mnie dzień urodzin-gwiazdka-mikołaj = ciesze się jak dziecko.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Tutaj się zgodzę Saint... W sumie nowa piechota jest wykonana dokładniej, ale te czaszki i kości są po prostu patetyczne... brak butów i niektóre mordy okrutne... Z kolei większość główek z czapkami udana jest, szczególnie jedna duża czapa z niemiecką mordą... Jednak mamy tutaj armię garbusów, obwieszonych wszystkim do tego stopnia, że nie mogliby się w realiach nawet poruszyć.
Imperialna piechota wcześniej się lepiej prezentowała będąc bardziej statyczna, jak przystało na zdyscyplinowaną armię. I najbardziej brakuje mi starych hełmów, tych najbardziej klasycznych dla Imperium. Mam na myśli te które nosi halabardnik z tylnej okładki 6tej edycji AB... Wszystkie aktualne hełmy mi się nie podobają :/

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Sa!nt pisze:Jeśli chodzi o figsy to marze o:
- modelu ze zdjęcia z tego posta:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=262164#262164
- nowej kawalerii.
- powrocie starych State Troopsów

Nie jestem wybredny. Każdy nowy ładny figs to dla mnie dzień urodzin-gwiazdka-mikołaj = ciesze się jak dziecko.
ze starych state troopsów najbardziej mi się podobają spearmeni; wiem wiem zaraz moge dostać po głowie, ale przy dokładniejszym popracowaniu nad nimi można fajny regimencik spłodzić, najprościej zrobić klęczących wojaków, sam robiłem, a efekt jest świetny, co do smoka no to cóż, gdyby to był imperial dragon to już bym go miał na półce, model jest prześliczny, ustawieniem przypomina gryfa z poprzedniej edycji (tego od electora).

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Nie dostaniesz po głowie ode mnie bo mi też się one podobają (chociażby za to, że każdy ma na sobie blachę) ;)

ODPOWIEDZ