Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Grand Admiral Thrawn pisze:Nie dostaniesz po głowie ode mnie bo mi też się one podobają (chociażby za to, że każdy ma na sobie blachę) ;)
I ma buty ;)
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

A pamiętam, jak niemal wszyscy z którymi rozmawiałem, narzekali na naszą piechotę... A teraz, jeden z klimatyczniejszych figurek :) Co czas i GW robi z ludźmi/figurkami :D
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Niestety gdy na poważnie zacząłem zbierać Imperium już w sprzedaży była tylko VII edycja:/ mam 10 starych i 10 nowych spearmenów, a ustawienie ich w klocek to koszmar... GSi bardzo mi się podobają- obawiam się, że plastikowi mogą być mniej dokładni. A rycerze- teraz pistoliersi mają większe konie od nich, więc faktycznie przydało by się coś z tym zrobić;)

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

mam to samo co Bayard, ale ja zbiorę po głowie bo mnie się nowi troopsi podobają. Brak butów (10% figsów) czy okazyjna dziura w mundurze (też 1 na 10 figsów) nadaje im kolorytu. Co do wszechobecnych czaszek... maluję wszystkie na złoto i jest to jeden z kilku motywół łączących armię w jedność.

Z drugiej strony mam starych GSów (część jeszcze chyba z piątej edycji - ciężko mi powiedzieć) i jako oddział sądzę że są genialni.

Plastikowy Steam tank - mnie to rybka, na dniach dostanę swojego metalowego i więcej raczej nie przewiduję.

A co do smoka imperialnego - W mojej wizji karol będzie jeździł na Reaperowym Lavarath'u .
http://www.jotte.istore.pl/sklep,1121,, ... 561,0.html

DeathClawa też wymienię ale najpierw muszę sprawdzić czy Franek zmieści się na upatrzony wzór.
Czekam na ciosy
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

-SaH- pisze:A pamiętam, jak niemal wszyscy z którymi rozmawiałem, narzekali na naszą piechotę... A teraz, jeden z klimatyczniejszych figurek :) Co czas i GW robi z ludźmi/figurkami :D
a klimatyczne figsy ogrów?? te metalowa oczywiście, ja potrzebuję jeszcze dwóch i mam swój oddział imperialnych irongutów, co do smoka to z chęcią przywitam tego co przedstawił Saint, ten reaperowy nie pasuje mi z powodu za długich kończyn przednich (mam takie wrażenie niestety), co do czołgu, to kiedyś pewnie sobie sprawię (jeśli nie zmienią się zasady to to kiedyś jest bardzo odległe - lata świetlne)

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Co do tego smoka to jestem w nim zakochany cudowny model. Jeśli pojawi się w sprzedaży to na pewno kupie.

Czołg sobie na pewno sprawie no bo jak już wydają go na moje urodziny...

A i mam do Was takie małe pytanie wiadomo że prawdopodobnie GW nie wyda nowej kawalerii (zgodnie z plotkami a może jest inaczej Szamanie?) więc szukam jakiejś alternatywy, patrzyłem na gamezonowych i jakoś średnio mi podchodzą, ładniejsi od GW ale to jeszcze nie to... widzieliście coś wartego uwagi?
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Mam podobny problem. Jedyna interesująca alternatywa, jaką znalazłem, poza Gamezone, to Front Rank: http://www.frontrank.com/lev4_4_2_2_WOR_Cavalry.asp
Modele co prawda z wojny Dwóch Róż, ale myślę, że coś by się dało z nimi zrobić. Jak będę miał kasę, zamówię kilku i zobaczymy:)

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Sa!nt pisze:A i mam do Was takie małe pytanie wiadomo że prawdopodobnie GW nie wyda nowej kawalerii (zgodnie z plotkami a może jest inaczej Szamanie?) więc szukam jakiejś alternatywy, patrzyłem na gamezonowych i jakoś średnio mi podchodzą, ładniejsi od GW ale to jeszcze nie to... widzieliście coś wartego uwagi?
ja przerabiam naszych imperialnych na potęgę, w galerii możesz obejrzeć moich white wolfi dla przykładu będą mieli łebki koni od starego chaosu, no i stosuję dodatkowy kropierz; jeżeli chodzi o inne przeróbki to można popróbować z nowymi chaosytami, choć nie wiem jeszcze jak bo nie miałem modeli w rękach :wink:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ja uzywam bretonskich koni. na white wolfow przerabiam 6 ed. chaos knightow, a na pantery - model blood dragona z lanca.

a o nowych rycerzach nie slyszalem.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

Sa!nt pisze: Ja też chce mieć coś takiego w ilości 20 sztuk.
Lecz GW raczej tutaj nic nie zrobi bo mamy już plastikową kawalerię
Moim marzeniem było wyszperać Volnads Venator na Innercircle, ale niestety piekielnie ciężko ich dostać i musiałem się za przeróbki wziąć. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=740&start=20

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

White Wolves fajni są z 5ed, ostatnio ich sobie dokupuję jak gdzieś znajdę w rozsądnych cenach.

Mi do pełni szczęścia tylko KONI brakuje.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Grand Admiral Thrawn pisze:Mi do pełni szczęścia tylko KONI brakuje.
niektore z nowych chaosowych nawet by sie dalo latwo przerobic...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Ja z innej beczki kiedy do Stu Sigmarów pojawi się nowy kodeks Space Wolves dosyć już mam latania przy tworzeniu rozpisek po 3 książkach 5 faquach i 1000 erratach.kiedy kiedy kiedy i kogo się tu pytać o chociaż nikłą wzmiankę na ten temat ...Szaman masz jakieś namiary :wink:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Wilqu pisze:Ja z innej beczki kiedy do Stu Sigmarów pojawi się nowy kodeks Space Wolves dosyć już mam latania przy tworzeniu rozpisek po 3 książkach 5 faquach i 1000 erratach.kiedy kiedy kiedy i kogo się tu pytać o chociaż nikłą wzmiankę na ten temat ...Szaman masz jakieś namiary :wink:

No fakt, z innej beczki...

Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

Mam takie pytanko :) dlaczego na turniejach nie mozna grac bohaterami imiennymi (specjalami?) czy to ma jakies racjonlne uzasadnienie czy to czyjes widzimisie ;)

pozdrawiam :)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3158
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

To jest odgórna zasada wprowadzana przy Polskim limited, ma zapobiegać sytuacjom, gdy po obu stronach stoi np. Karl Franz na smoku (na dzisiejsze czasy słaby już notabene). Ponadto bohaterowie imienni wykoślawiają grę (vide Thorek do niedawna, teraz szukaj takich koksów w Demonach i innych nowych armiach). Ustalając zasady limited twórcy założyli, że mimo wszystko bohaterowie imienni są za silni i ich wykreślili. A że gra turniejowa przypomina bardziej szachy czasem (przynajmniej w wyobrażeniu niektórych graczy), to i kolejny argument jest przeciwko takim herosom.

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Szaman pisze:na PGA uchylimy rabka tajemnicy Wink
Może podzieliłbyś się Szamanie tym rąbkiem tajemnicy dla tych co jednak nie mogli pojechać na PGA. :)
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Sa!nt pisze:
Szaman pisze:na PGA uchylimy rabka tajemnicy Wink
Może podzieliłbyś się Szamanie tym rąbkiem tajemnicy dla tych co jednak nie mogli pojechać na PGA. :)
jednak nie uchylilismy :(
byly tylko orki, lizaki i nowe figurki DElfow
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

To może tak jakoś magicznym widzialnym tylko dla wtajemniczonych tekstem napisz te rąbki tejmnicy ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

wiem tylko, ze ma byc steam tank, ale nie wiem, kiedy :(
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ