Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Są już może jakieś ciekawe informacje i przecieki na temat nowego AB do Skavenów? Zacząłem zbierac tą armie i mam lekkie obawy związane z wyjściem nowego podręcznika. Nie chciałbym żeby zniszczyli klimat szczurów. Ktoś coś wie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

nowe szczury na przełomie kwietnia/maja, a przecieków nie ma...
i nie peniaj, szczurów nie da się popsuć :> myślę, że ten temat ożyje po nowym roku chociaż nigdy nic nie wiadomo może ktoś puści parę z ust :]
na razie na topie to ja-szczury będą... =]

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

no własnie - jedyna wiarygodna pogłoska to termin wydania...
co zaś się tyczy popsucia - to faktycznie trudne, ale nie niemozliwe:)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Trudno popsuc skaveny ? Wcale nie. Wystarczy dwóch ludzi którzy pracowali nad ab do VC i DL :roll: :twisted:

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1722
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Jeden juz nie pracuje w GW :)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

rakso pewnie chcial zalorzyc jako pierwszy temat :]
swoja droga mam armie szczurow od pol roku a nigdy nimi bitwy nawet nie zagralem ;P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

taaa... to była moja życiowa ambicja, szkoda tylko, że przeradza się on w temat offtopowy :p ;)

Założyłem go bo byłem ciekaw czy są już jakieś wieści o skavenach bo zacząłem grać również tą armią.
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Rakso_The_Slayer pisze:taaa... to była moja życiowa ambicja, szkoda tylko, że przeradza się on w temat offtopowy :p ;)

Założyłem go bo byłem ciekaw czy są już jakieś wieści o skavenach bo zacząłem grać również tą armią.
Rakso jeszcze jako takich wiadomości nie ma na temat lizaków , a ty o skavenach rozmyślasz :wink: :wink: Mi się wydaję , że mocne nie będę jak w 6 edycji . Dl , VC , DE , WoC poziom armii spada pod względem siły . Zobaczymy na lizaki. Jak będą takie jak WoC to pewno skaveny nie będą silniejsze . Ale jak wiadomo , GW zaskakuje .

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

no nie wiem na temat lizakow jest juz kilka plot i to dosc potwierdzonych jednak jest do duzo za malo aby mozna bylo okreslic moc tej armii co do szczurow to mysle ze beda na podobnym poziomie jak lizzi a chodza pogloski ze obie te armie maja byc anty VC/DL ale jak to bedzie to sie zobaczy :) w kazdym razie "laser" lizzi bedzie na pewno anty demoniczny :]
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lordzik
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: z Mrocznej Wieży na Froncie Wschodnim

Post autor: Lordzik »

A host of Skaven Warhammer army rumours compiled by the RiddleOfSteel blog
With the new Lizardmen book due out in Feb 2009, rumors have begun to percolate on a few of the other armies that will follow. Below is a small list of rumors on the new Skaven book, take it for what it is worth its just rumors for now.

Clanrats, same unfortunately

Stormvermin S4 base, ASF, cause fear

Rat ogres S6, count as having additional hand weapons, reroll all psych tests, stubborn while packmasters are alive

Giant rats, reroll all psych tests, stubborn while packmasters are alive

Slaves, can’t be joined by characters otherwise the same

Ratling gun now S5, move and shoot, points drop

Warpfire thrower, move and shoot but inexplicably goes up by 15 pts ensuring its still not taken

new ‘lightning gun’ weapon team, as warp lightning but in the shooting phase

Poison wind globadiers, points up slighty but d6 hits per ‘hit’

Night runners/gutter runners option for brace of warplock pistols

Jezzails, option for sniper champ, can pick out model

plague monks, frenvy, hatred and poisoned attacks

plague censor, 2A, S4, censor wound on 4+ regardless of Toughness, option for ’super censor’ on a champ, wounds on 2+

Warplightning cannon, same but thankfully follows normal war machine rules

new rare ‘really big rat’ (!!!), US5, good stats, regeneration, stubborn, may tunnel and charge in any direction on turn it appears

Warlord, same

Grey seer, knows all spells, unlimited warpstone chunks

Vermin Lord, doombull stats, lvl 4 wiz

Master Moulder, grants regeneration to any moulder unit he joins

Assassin, comes w/ weeping blades but still overpriced and easy to kill, interesting option for sniper rifle jezzail

Warlock. same but warp-lightning S6

Plague Priest, any may be upgraded to lvl 2 wiz, any pestilens unit he joins never loses frenzy

sacred standard of the horned rat, cause fear and also unit is unbreakable while they outnumber the enemy
http://battlereporter.blogspot.com/2008 ... -2009.html

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Niektóre rzeczy wyglądają naprawde gięcie.
Chyba panuje moda na jakies pakerne monstery w rarach ;/

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

parę fajnych rzeczy ale też parę przesad, nie chciałbym żeby to tak mialo wyglądać chyba...
stuborn na moulderach jeśli na te 5-6LD podstawowego bez ranków to uszłoby, 4A S6 na ograch to przesada mała.. do tego rerolki psychy, no chyba że podniosą koszt.
magia na S6? lol:/
brace of pistols byłoby fajne i klimatyczne, mordowaliby się ładnie jakby były wciąż reliable:D
monki też niezły kop by dostały i censerzy... ale censer z wondowaniem na 2+? wygięte.
moulder byłby ostry jakby dawał regenkę ogrom czy coś.
no i bsb z hornedem wyyyypas:) 50 clansów i jedziemy:D
wszystko jest jeszcze kwestią kosztów i tego co z plot sie potwierdzi:P

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Ciekawe, skad sie nagle te plotki wziely? jak do tej pory nie bylo nic na temat nowych skavenow tak konkretnie na zadnym forum.
Jak sie polowa z tego potwierdzi, to bedzie przegiecie aż miło:) Tylko obawiam sie, ze armia moze stracic swój hordowy charakter...

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

te plotki sa w wiekszosci absurdalne, obstawiam ze to pobozne zyczenia jakiegos frustrata :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Dokladnie, panowie dajcie spokoj, macie bardzo silna armie, a tu po prostu wygiecie razy 2, szanujmy sie, :) bzdury i Tyle :)
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Jasif pisze:Dokladnie, panowie dajcie spokoj, macie bardzo silna armie, a tu po prostu wygiecie razy 2, szanujmy sie, :) bzdury i Tyle :)
:roll: To samo można powiedziec o waszych lizakach , które słabe też nie są , a na forum nie którzy takie rzeczy u Was piszą , że żal dupe ściska.
IMO za wcześnie pisac o nowych szczurkach jak jeszcze lazaki nie wyszły. Ale zawsze można x postów nabic 8)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Nie no całkiem wesołe te plotki, to jakiś absurd totalny,nieźle się uśmiałem :) Ktoś sobie zrobił piękny koncert życzeń, bo nie wierzę że GW postanowiło pobić swoje VC i DL.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Chyba że GW stara się z skavenów zrobić armie jakościową :D

Awatar użytkownika
R.I.P.
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: W-wa

Post autor: R.I.P. »

hypnotic pisze:Nie no całkiem wesołe te plotki, to jakiś absurd totalny,nieźle się uśmiałem :) Ktoś sobie zrobił piękny koncert życzeń, bo nie wierzę że GW postanowiło pobić swoje VC i DL.
Może właśnie "Mądre" głowy w GW wymyśliły, że będą robić tylko takie przegięte armie...

Mówisz, że Vc i DoCh są przegięte, a He i De też niczego sobie, myśle, że właśnie nastała edycja przegiętych armii...

"Może to tylko atak kosmitów..."
:!: Buhahahaha :!:

Miałem palnąć jakiś cytat..., ale zapomniałem XD

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

akurat ratogry by mogli wzmocnic... ja bym sie nie obraził za S6 i 4A u nich a do tego przerzut Ld gdy sa poganiacze.
Obrazek

Zablokowany