Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A ja tam wolę Polskie , bo wątpie ,żebym kiedykolwiek był wstanie przeczytać historię ,ba czy nawet nazwy , gdy niezna się tylu przymiotników na śmieć itp. Jedyne co to plus ,że znaczna część grających to konserwatyśći ,któzy nawet czepiją się i nie wiedzą o co chodzi gdy mówię black amulet ( tyle że mówiąć czarny amulet ) Wieć to ,że ma się angielski to nie znaczy ,że się umie angielski, bo wielu nie jest w stanie powiedzieć co znaczą ichh artefakty po Polsku. A skoro tyle błędów to mi powiedz gdzie jest np. w Polskim do DE??

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

A ja tam wolę Polskie , bo wątpie ,żebym kiedykolwiek był wstanie przeczytać historię ,ba czy nawet nazwy , gdy niezna się tylu przymiotników na śmieć itp. Jedyne co to plus ,że znaczna część grających to konserwatyśći ,któzy nawet czepiją się i nie wiedzą o co chodzi gdy mówię black amulet ( tyle że mówiąć czarny amulet ) Wieć to ,że ma się angielski to nie znaczy ,że się umie angielski, bo wielu nie jest w stanie powiedzieć co znaczą ichh artefakty po Polsku. A skoro tyle błędów to mi powiedz gdzie jest np. w Polskim do DE??

....co?

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

ja sie zastanawiam nad zakupem de... od ponad roku gram o&g. de od początku mi sie podobały, a teraz jeszcze nowa edycja :) mógł by mi ktoś dać link do najlepszej rozpiski de, bo chciał bym oszacować ile kasy mnie to wyniesie. :)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Ale taka ,żeby wygrywać mastery , długotrwałę ligi , czy pojedyńcze potyczki. Chcesz rozwalać każdą armię ,czy dać fory chociaż jednej ?? Napisz , a wydaje mi sie ,że wszyscy z chęcią ci pomogą;)

Serdeczne pozdrowienia Tularian

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja specjalnie zamówiłem angielskiego booka i jestem bardzo zadowolony.
nie pojęcia o czym są historyjki ale mi to nie przeszkadza, a zasady sam mówisz że wszystko kumasz to chyba w porządku nie? w razie czego to ja sie pytam na forum i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Mam wizje BSB na rydwanie z Shield of Ghrond i Sword of Battle. AB pokazuje mi, że save jest -1+?

HA 5+
HA + SDC 4+
HA + SDC + Shield 3+
HA + SDC + Shield + Rydwan ???+

Jak jest z trafianiem? Wszystko idzie w rydwan i czy wtedy Shield of Ghrond sprawia, że przeciwnik dostaje -1 S w stosunku do rydwanu też?
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Pitagoras pisze:ja specjalnie zamówiłem angielskiego booka i jestem bardzo zadowolony.
nie pojęcia o czym są historyjki ale mi to nie przeszkadza, a zasady sam mówisz że wszystko kumasz to chyba w porządku nie? w razie czego to ja sie pytam na forum i tyle.
pozwól, że się zapytam, po co w takim razie angielski, skoro nic z niego nie rozumiesz? zasady takie same jak w polskim przecież.... :?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Masz błąd w AB bo koles na rydwanie ma w takim razie save 1+. Strzelanie za pomocą losowania 5/6 w kolesia. A w CC mozna walic albo po tym albo po tym.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Ze strzelania tylko na 6 w bohatera.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Fakt bo tam jeszcze chłopek jest ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

???
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

GarG pisze:Fakt bo tam jeszcze chłopek jest ;)
eee..... nie

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

Tularian pisze:Ale taka ,żeby wygrywać mastery , długotrwałę ligi , czy pojedyńcze potyczki. Chcesz rozwalać każdą armię ,czy dać fory chociaż jednej ?? Napisz , a wydaje mi sie ,że wszyscy z chęcią ci pomogą;)

Serdeczne pozdrowienia Tularian
poprostu miła rozpiska, która oczywiście czasem ( moze nawet czesto) wgniecie przeciwnika w ziemie :)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Shino pisze:
GarG pisze:Fakt bo tam jeszcze chłopek jest ;)
eee..... nie
shino ale po tym chłopku walic nie mozna, wiem to ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Mógłby ktoś podać linka do pliku z DE dla AB 2.2? Bo nie mogę go u Was na forum, ani w googlach znaleźć.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A to kocioł może się ruszać !?

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

A to kocioł może się ruszać !?
Jest maszyną wojenną czyli może się ruszać , ale nie może marszować , ani szarżować.
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Tularian pisze:A to kocioł może się ruszać !?
czytałes moze podręcznik do DE? :lol2:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A ile??

Zablokowany