Dyskusja o balancing patchu

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

No w sumie... albo walnijmy uściślenie że nie można mieszać marek w regimencie. Ot taki prosty zapis, a jaki kilmatyczny! To samo u herosów~!

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Tomash pisze:Dobra, to skoro drzwi otwarte do ugrywalnienia i rozwinięcia funu, co powiecie na odkręcenie co GW zepsuło chaosowi, czyli możliwość mieszania armii? ;)
Marna prowokacja. Ale widze, ze niektorzy podłapali... ;)
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

a ja chce stary kodex chaosu + nowa magia plissssss ;) to nic takiego przecież :D

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

ale stary kodeks na starych zasadach - to nie zdemolowałoby chyba tej bezcennej równowagi?

Ja pytam poważnie.
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

bless pisze:
Tomash pisze:Dobra, to skoro drzwi otwarte do ugrywalnienia i rozwinięcia funu, co powiecie na odkręcenie co GW zepsuło chaosowi, czyli możliwość mieszania armii? ;)
Marna prowokacja. Ale widze, ze niektorzy podłapali... ;)
Widzisz, już parę osób łyknęło bez oblizywania, a nie minęła nawet godzina od mojego posta. Czyli nie taka marna. ;)
Jeśli nie budzi to u Was niepokoju, to naprawdę zazdroszczę stoicyzmu i bezstresowości. Wygląda na to, że niedługo BP będzie potrzebowało dużo nowych moderatorów 8)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Tomash pisze:
bless pisze:
Tomash pisze:Dobra, to skoro drzwi otwarte do ugrywalnienia i rozwinięcia funu, co powiecie na odkręcenie co GW zepsuło chaosowi, czyli możliwość mieszania armii? ;)
Marna prowokacja. Ale widze, ze niektorzy podłapali... ;)
Widzisz, już parę osób łyknęło bez oblizywania, a nie minęła nawet godzina od mojego posta. Czyli nie taka marna. ;)
Jeśli nie budzi to u Was niepokoju, to naprawdę zazdroszczę stoicyzmu i bezstresowości. Wygląda na to, że niedługo BP będzie potrzebowało dużo nowych moderatorów 8)
Łyknęło, wypiło czy smarknęło - nieważne.

Ale skoro zmiany zaglądaj już w najbardziej intymne sfery armii to na prawdę nie ma nic złego w stworzeniu nowej. A właściwie przywróceniu starej.

Nowy Chaos to gęste rzygi i ciężko o przykład armii którą gra się bardziej chałowo.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Tomash pisze: Widzisz, już parę osób łyknęło bez oblizywania, a nie minęła nawet godzina od mojego posta. Czyli nie taka marna. ;)
Marna w sensie intencji. Niecnych. :)
Tomash pisze: Jeśli nie budzi to u Was niepokoju, to naprawdę zazdroszczę stoicyzmu i bezstresowości. Wygląda na to, że niedługo BP będzie potrzebowało dużo nowych moderatorów 8)
We mnie budzi, choc spodziewałem sie tego. Nie jest to jednak straszne dopoki LS bedzie umiala odrozniac ziarno od plew.
Obrazek

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Na szczęście gracze nowego chaosu nie potrzebują takich rzeczy, bo nie jest to armia na wymarciu- nie jest pokroju DoCh czy VC ale sobie radzi.
A co do mieszania marków: tomashu, to u demonów też proszę!:D
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Cahłowo sie nie da, tyle że wszyscy pamiętają rozgraniczenie bóstw, a to co teraz zrobili to masakra... po cholerę? Mogli od razu powiedzieć że Slaanesh wych..ał resztę Bogów i jest teraz papciem wszystkich :P

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

BOGINS pisze:Cahłowo sie nie da, tyle że wszyscy pamiętają rozgraniczenie bóstw, a to co teraz zrobili to masakra... po cholerę? Mogli od razu powiedzieć że Slaanesh wych..ał resztę Bogów i jest teraz papciem wszystkich :P
Gówno prawda

Na oddziałach tylko mark tzeentcha jest nieporozumieniem, chyba, że na oddziale z blasted bannerem. Knighci kornowi są. Knightów nurgle`a sam wystawiam. Slaanesh wystawia się bo jest tani.

A Ty bogins siedź cicho, bo jak Ci monogodową armię demonów każą złożyć to do 8 ed. nie będziesz na żadnym turnieju ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Trikk Chaos jest pięny tylko ten heros lhorna w regonie nurgla z przedmiotem slanesha a banerem tzeentcha... tylko to:P reszta jest spoko :D!
Ja gram na monogodowej armii ja kto ładnie ująłeś. Ale niestety sam tzeentch jest średni i testuję wuja samo gó...no :).

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

BOGINS pisze:Trikk Chaos jest pięny tylko ten heros lhorna w regonie nurgla z przedmiotem slanesha a banerem tzeentcha... tylko to:P reszta jest spoko :D!
Ja gram na monogodowej armii ja kto ładnie ująłeś. Ale niestety sam tzeentch jest średni i testuję wuja samo gó...no :).
To jest przegięte, czy nieklimatyczne?
Bo chyba BP+R zajmuje się przegiętym, a to przegięte nie jest
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Nieklimatyczne i bardzo przegięte:P

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Jankiel pisze:Święta są, mozecie sobie marzyć.

Musicie poczekać do następnych wyborów na LS i wybrać sobie tych, co obiecają najbardziej dopakować Waszą armię.
Hehehe, a to bylby niezby ubaw. Zupelnie jak przy partiach politycznych. Post na forum OnG: "po wybraniu mnie do LS bedę forsował: zmiany animozji, potanienie wszystkich oddzialow o 20% zaokraglajac w dol"

na forum skavenow: "skaveny beda mialy zasade specjalna armii: proximity"

na forum chaosiarzy: "chaos moze brac jednostki demonow core jako special, special jako rare, rare jako dwa rare"

na forum imperium: "uwolnię czołgi!"

na forum krasnali: "zmissfireowane kowadlo nie bedzie sie psulo na malej runie!"


niezle jajca by byly :) A tak swoja droga to taka moglaby byc kolej rzeczy "ugrywalnienia armii"...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

karlee pisze:
Jankiel pisze:Święta są, mozecie sobie marzyć.

Musicie poczekać do następnych wyborów na LS i wybrać sobie tych, co obiecają najbardziej dopakować Waszą armię.
Hehehe, a to bylby niezby ubaw. Zupelnie jak przy partiach politycznych. Post na forum OnG: "po wybraniu mnie do LS bedę forsował: zmiany animozji, potanienie wszystkich oddzialow o 20% zaokraglajac w dol"

na forum skavenow: "skaveny beda mialy zasade specjalna armii: proximity"

na forum chaosiarzy: "chaos moze brac jednostki demonow core jako special, special jako rare, rare jako dwa rare"

na forum imperium: "uwolnię czołgi!"

na forum krasnali: "zmissfireowane kowadlo nie bedzie sie psulo na malej runie!"


niezle jajca by byly :) A tak swoja droga to taka moglaby byc kolej rzeczy "ugrywalnienia armii"...
Podoba mi się to z chaosem: kawa, do, psy, furie i demonetki konne ;)
Ostatnio zmieniony 24 gru 2008, o 14:39 przez trikk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Ten temat sie tak rozkręca łącznie z tym narzekaniem Orki, że ąz strach będzie tu wejść o 24 "tej" nocy :twisted:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Obawiasz się że niektórzy forumowicze przemówią ludzkim głosem? ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Tomash pisze:Obawiasz się że niektórzy forumowicze przemówią ludzkim głosem? ;)
:D Tomash przesadziłeś...

A tak btw to czy Panowie od BP mogliby pomyśleć już o zmianach w Lizakach bo pewne zasady wydają się lekko przegięte ;)... :D
Obrazek

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

a moze dajcie najpierw wyjsc nowemu AB? i go troche ograc?

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

A po co? Wlatujące do lasu terradony to na pewno nie jest w cale przegieta sprawa !!!! Carnuś ma byc też bardzo miły! Ciąć i tyle (w końcu moje demony muszą z kimś wygrywać).

ODPOWIEDZ