Dyskusja o balancing patchu

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

U nas też dużo demonów nie ma:) W zasadzie w ogóle nie ma. W przeciwieństwie do VC.

Malal czym grasz?:P

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Na Kohortexie?

ORKAMI :D

I pisalem o jękach miekkich pizdeczek warszawskich :wink: VC przegiete, Demony przegiete, Orki slabe...Jęki posuwanych .......figurek 8)
Ostatnio zmieniony 31 gru 2008, o 12:11 przez Malal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Malal nie gra konkretną armią. On gra tą która wygra.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

nieprawda... Malal ma TK w pudełkach, od 2 lat czekają na sklejenie :lol:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

U nas na północy Demony i VC i tak często dostają lanie :D
Wiking z Północy :D Dobre, dobre - pewnie chodzi o tego długowłosego o posturze Asterixa ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Witajcie. Dorzucam info z cyklu "wieści z masterów, a O&G", czyli materiał do przemyśleń dla LS.

Na Kohortexie orków praktycznie nie było. Grał nimi Malal, Wojtasu i Guzka. Innych nie widziałem. Najwyżej załapał sie Malal na 18 miejscu, co raczej odbiega od wyników osiąganych przez tego gracza.
Warto podkreślić fakt, że ponad 1/3 jego armii to byli manflyersi, na których opierała sie cała gra.. reszta oddziałów to było wsparcie dla mengili. Żal.

Jeśli chodzi o graczy 'orkowych' to:
Kacper wygrał mastera (!) - DE
ja 8 miejsce - Bret
Blady 12 miejsce - Demony

Wyniki mówią same za siebie. Generałowie orkowi to nie warzywa i nie narzekają bezpodstawnie jak niektórzy twierdzą (pozdro Bogins). Grać potrafimy, tylko potrzeba odpowiednich narzędzi. O&G turniejowo nie nadają się do wygrywania i tyle. Dlatego chcemy zmian.
Nie będzie poważnych zmian, nie będzie O&G na Masterach.

Dziękuję za uwagę.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

ktoś odczuł ich brak? :D I tak sam pokazałeś, że zagraliście innymi armiami...

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Morrok, wtf?

1. Ja wolałbym zagrać grywalnymi O&G niż inną armią. Jest jeszcze sporo osób, które tak mają.
2. Tak, uwierz mi że sporo osób odczuwa brak O&G i paru innych armii. Zwłaszcza jak 3 razy trafiają na tą samą armię i monotonia zaczyna 'lekko denerwować'..
3. Zagraliśmy innymi armiami, żeby walczyć z każdym jak równy z równym, a nie wlec się w ogonie. To chyba zrozumiałe. Nie po to jadę 350km...

W sumie sam się zastanawiam, po co na taki głupi tekst odpowiadam..? Następnym razem spróbuję się powstrzymać.
Najlepiej gdyby mod wycinał spam taki jak post Morroka.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

A co zmieni wprowadzenie proponowanej zmiany dla Orków ?? Czy nagle magicznie wskoczą dzięki temu do TOP 10 albo wygrają mastera, bo ja w to wątpię ? Im potrzeba nowy podręcznik, czy też rekonstrukcji starego, a nie jakiegoś tam majstrowania w zasadach obecnych.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Ja postuluje o dodanie zapisu zarowno do Limited jak i do BP+R, o tym ze Mengile boga byc wykupywani tylko i wylacznie przez armie DoW

na Pomorzu nikt tak nie gra wiec tego nie widzialem, ale jak na masterze co druga armia na pierwszych stolach miala ten oddzial to cos jest nie tam.. przykladowo z takiej armii Skavenow czy O&G robi sie 1/3 (1/5 na duze pkt) armii DE a to jest chyba troche glupie, sam spisalem juz se chaos z full magia helka i mengilam na BP+R... a to chyba nie o to kaman ;)
Ostatnio zmieniony 5 sty 2009, o 09:46 przez thurion, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Thurion, pls, nie odbieraj orkasom najlepszej jednostki..... :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

na Pomorzu nikt tak nie gra wiec tego nie widzialem
Napiszcie lepiej, jak gra się na Pomorzu i do tego dopasujemy BP.
przykladowo z takiej armii Skavenow czy O&G robi sie 1/3 (1/5 na duze pkt) armii DE a to jest chyba troche glupie
Faktycznie, skoro coś Ci się wydaje trochę głupie, to trzeba to przyciąć :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

A czemu miałbym nie mieć opcji brania tego oddziału w DE ?? Nie rozumiem tutaj czegoś :) To, że nikt u nas tak nie gra to nie powód by to jakoś tam przycinać. A że se wzięli to na Kohortex ?? ORganizatorzy wymyślili zasady jakie wymyślili i stąd takie a nie inne armie w TOP 10. Demonów nie chcieli tam i ledwo się twoje wdarły do czołówki, co mnie zresztą nie dziwi jednak ;)
Moja 10ka się maluje (a raczej domalowuje bo część już jest) i czeka na jakiś turniej na normalne zasady bez jakiś wymysłów :D

Też chciałem jechać na Kohortex, ale mi Dead armii nie domalował na czas i zostałem w domu (czarnuchami na 3 kolory już nie mam zamiaru grywać). Zostało ciśnięcie w Warhammera Online cały weekend :D
Ostatnio zmieniony 5 sty 2009, o 10:20 przez Scimitar, łącznie zmieniany 1 raz.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jankiel pisze:
na Pomorzu nikt tak nie gra wiec tego nie widzialem
Napiszcie lepiej, jak gra się na Pomorzu i do tego dopasujemy BP.
przykladowo z takiej armii Skavenow czy O&G robi sie 1/3 (1/5 na duze pkt) armii DE a to jest chyba troche glupie
Faktycznie, skoro coś Ci się wydaje trochę głupie, to trzeba to przyciąć :)
Jankiel, kiedy ty ostatnio grales na masterze?

p.s.
spoko mi to na reke, czegos takiego jak mengili wlasnie mi w mortalach brakowalo, jak nikt poza mna nie uwaza ze to nieklimatyczne i przegiete to co sie bede szczypal ;)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

To zdrada w czystej postaci - niewybaczalna !!!
Moim zdaniem tylko DE powinny móc ten oddział wystawiać :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

A czemu miałbym nie mieć opcji brania tego oddziału w DE
bo to oddzial ror a nie de? Oo

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Kołata pisze: 2. Tak, uwierz mi że sporo osób odczuwa brak O&G i paru innych armii. Zwłaszcza jak
3 razy trafiają na tą samą armię i monotonia zaczyna 'lekko denerwować'..
zgadzam się lecz nie wymagam nowych zasad Orkom bo nie chce mi sie słuchac argumenacji ludzi że orki są i tak dobre, albo de jak byly w VI ed. plewne a i tak ich nie zmienili.
Jak powiedział Kołata nie zmieniajcie orków ja do nowej edycji sobie pogram Tk lub jeszcze inna armia tak jak Kołata radzi sobie Bretką i zniknął ze stołów jak Bestie..

pozdro od (w)orków

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jankiel, kiedy ty ostatnio grales na masterze?
A co to ma do rzeczy? We wrześniu. Czyżby w październiku wypuszczono mengili i tym samym zmieniły się rozpiski wszystkich armii?
bo to oddzial ror a nie de? Oo
No i co? Gdzie napisano, że ror nie można wystawiać w DE?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

A co to ma do rzeczy? We wrześniu. Czyżby w październiku wypuszczono mengili i tym samym zmieniły się rozpiski wszystkich armii?
prawiez, ze.... ostatnoi wypuszczono kilka armii gdzie mengile lepiej uzupelniaja ich braki niz armaty dow czy cokolwiek innego...

pozatym imo jesli oddzial sie pojawia w wiekszej ilosci armii niz 6 to znaczy, ze z tym oddzialem jest cos nie tak jesli chodzi o balans pomiedzy armiami

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Chodzi Ci o orki, skaveny czy DE? Które armie jeszcze wystawiały mengili?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ