PMOTM 20 SKINKI ( Up 26.03.09 polowa oddzialu)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

PMOTM 20 SKINKI ( Up 26.03.09 polowa oddzialu)

Post autor: Ziemko »

Oto oddzial , ktory mialem kiedys zrobiony , ale postanowilem go jeszcze raz pomalwoac i zrobic im nowa wode. Kupilem Valejo Water Effect Pacific Blue - z efektu jestem bardziej niz zadowolony - nie chcialem przezroczystej wody , tylko niebieska blyszczaca i taka dostalem , a nakladanie i formowanie wody to banalna sprawa. Zdjecia jak zwykle przeswietlone z d... . Poki co jeden skink z oddzialu pomalowany , jeszcze musze mu tatuaz na ryju zrobic ;) (no i male jeszcze poprawki gdzieniegdzie) Mam nadzieje , ze sie wyrobie ;)



Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Fajna ta woda, Ziemko, potem normalnie się ją maluje?? Jaka jest jej cena??

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ta woda 10 razy lepiej wyglada na zywo. Jej nie trzeba w ogole malowac , ale w trakcie nakladania mozesz mieszac water effect z farbami - czego nie probowalem. MAsz taka gesta paste nakladasz na wybrane miejsce , ona jest gesta , wiec fajnie sie ja modeluja , a nastepnie zostawiasz i po ok 24h pasta zmienia kolor na ciemniejszy , troche jej odparowuje i sie blyszczy. Jak dla mnie rewelacja , sa tez inne kolory , jest tez taki Water Effect tylko ze przezroczysty. Ja kupowalem ja za 35 zl , a masz spory sloik ktory starczylby mi na 200 takich podstawek. Poza tym jest to produkt ekologiczny , akrylowy - nie ma problemu ze zmyciem tego z rak czy z czegokolwiek , nie smierdzi , latwo sie naklada - JESTEM ZACHWYCONY.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jeszcze napisz, gdzie ją kupiłeś :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na Monolithiconie.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Na zdjęciach wygląda turbosłabo, jak niebieski glut. Ale skoro na żywo jest git to wierzę na słowo ;)

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

No własnie na zdjeciach ta woda wygląda słabiutko, mi sie nie podoba.
Brakuje w niej czegos. jakas gałązka wystająca z wody, liscie pływające na niej.. nie wiem, cos mi w niej nie pasuje ;D Ale malowanie jak najbardziej ok.

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

malowanie super :) ale woda jest niezbyt dokładnie niebieski glut :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na tych zdjeciach woda wyglada jak glut i sie z tym zgadzam , niestety fakt , ze ona sie swieci + flesh czyni takie ,a nie inne efekty - ktos bedzie musial mi na masterze zrobic zdjecia moich figurk to wszyscy nagle zdziwia sie jak one wygladaja normalnie ;)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ja to na zywca musze obczaic bo na focie to jak glut macie racje

a mozna by jakies roslinnosci w to wmontowac?? wygladalo by to ciekawie
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Sam skink bardzo mi się podoba. Lubię takie kolory. Tylko te ząbki na broni mogłyby być trochę ciemniejsze. Może nie skull white ale elf flesh? No ale tu już jest czepianie się szczegółów :wink: Co do wody to nie będę się wypowiadać... no ale skoro na żywo wygląda dużo lepiej :roll:

EDIT: Temu skinkowi o by się deska surfingowa przydała. Wtedy już nikt niee miałby zastrzeżeń do wody :wink:

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

samo malowanie skina podoba mi się. co bym w nim poprawił to łuski lekko rozjaśnił od góry, brakuje im tego. a podstawki... na zdjęciach nie wyszły za dobrze... zrób im fotę przy świetle dziennym to będzie lepiej widać. jeszcze myślę że sporo dało by im z wody wystające trzciny lub inne wysokie roślinki

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

domyślam się, że przez zbyt duże naświetlenie cały efekt wody poszedł się jebać. Spróbuj bez flesza przy świetle dziennym, ewentualnie z 1/2 lampami z boku.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zrobilem zdjecie bez flesza z lampka pokojowa skierowana maksymalnie blisko podstawki - po tym zdjeciu od razu widac roznice imho.

Obrazek


P.S. Jaka roslinnosc proponujecie i od razu poprosze tutka jak ja zrobic ;)

Mort
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Mort »

dla mnie nadal to wyglada jak niebieski glut

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

hmm jak to w tym kierunku roznica to syf ]:-> nie no a tak powaznei to zrob taka jakby plaze bo sama woda wyglada dennie i zdecydowanie daja jej mniej bo za wypukla cos jest
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Powiem szczerze , ze ja jestem zadowolony z tyhc podstawek i nie wyglada to dla mnie jak glut tylko jak wzburzona woda - dla mnie efekt uzyskalem , ktory chcialem - moze nawet wiekszosci sie nie podobac , grunt zebym ja byl zadowolony ;)

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

widziałem na coolmini tutka właśnie z tym glutem i pociągnięty białym drybrushem wyglądał przerewelacyjnie :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dawaj lina ;)

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »


ODPOWIEDZ