*Pomazance Gildora* BLOODCRUSHER KHORNA KONIEC.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

*Pomazance Gildora* BLOODCRUSHER KHORNA KONIEC.

Post autor: gildor_ »

WItam! Ostatnio maluję aniołka od Andrei. Na razie wygląda o tak
http://i217.photobucket.com/albums/cc26 ... G_2371.jpg
http://i217.photobucket.com/albums/cc26 ... G_2372.jpg
co o nim myślicie?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2010, o 22:13 przez gildor_, łącznie zmieniany 7 razy.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

kolor podkładowy pod NMM jak złoto i miecz zapowiada się bardzo obiecująco , skóra jak najbardziej poprawna jedyne co mnie dobiło to kolorowe skrzydła .. jakoś do mnie to nie przemawia (albo całe czarne albo biel z niebieskimi cieniami) to by do mnie przemówiło

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Nieźle :) . IMO kolorowe skrzydła zapowiadają się bardzo ciekawie. Niecierpliwie czekam na kolejne zdjęcia.

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Czas na innego ludka. Maluję na dwa fronty xD.
Obrazek
Obrazek
Dzięki, pozdrawiam:D

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

wygląda jak zlepek kolorów żadnych szczegółów nie widać chyba go lewą ręką malujesz po prostu koszmarny! ale większość figurek tak wygląda jak się z bliska zdjęcie im robi ale skoro WIP to zobaczymy co z tego będzie

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

Koszmarny to może nie jest, bez przesady. Ale popracuj nad starannością i precyzją malowania (ten ze skrzydłami o wiele lepszy pod tym względem) i przygotuj sobie figurkę pod malowanie na przyszłość (nie usunąłeś "wąsów" z metalu na tym od 40-ki).
pzd

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Gildor: Mi sie podoba, szczegolnie plachta, nie przejmuj sie wypowiedzia VegaMStudio bo koles ma problem z megalomania. Znam takich ludzi i raczej ich unikam.

Awatar użytkownika
Voodoo
Masakrator
Posty: 2988
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

ajpinus pisze:Gildor: Mi sie podoba, szczegolnie plachta, nie przejmuj sie wypowiedzia VegaMStudio
Popieram, bardzo fajne prace :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Maryn jest rzeczywiście dość słaby. Przykładałem się do poszczególnych części, resztę olewałem no i to widać. Z anioła jestem dość zadowolony.
Dzięki za komentarze! Pozdrawiam.

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Trochę za kolorowy ten typ z 40-ki, ale płaszczyk fajny

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Zamawiałem morrow whita <czysta biel> dostałem menoth base whita <krem>. Niestety uniemożliwia mi to w dalszym ciągu dokończenie aniołka, więc zaczełem maryna w metalach, tym razem innego. Na focie metaliki sporo tracą. Zbroja jest rozjaśniona do tego kremowego. Kiedy dostanę biały to znajdzie się na niej więcej highlightów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Całkiem fajny, tu i ówdzie widać przejścia, ale podejrzewam, że na żywo dużo zyskuje. Tylko plecak wydaje się być niedokończony. Ale ogólnie mi się podoba.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Widzę co najmniej 3 miejsca gdzie farba jest obita, zgadnij dlaczego?
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

ja wypatrzylem dwa ale oba sa w takich miejscach ze widac ze to paluchy artysty sie do tego przyczynily w duzym stopniu ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

kurka, but, paski na jajcach i plecak? :wink:

Ogólnie miły, o wiele lepszy niz poprzedni. Widac wieksza starannosc.
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

powiem ze dużo lepszy niż poprzednik , jest wyraźny jednak troszkę wygląda "brudne"
długo tak malowałem i na żywo zapewniam wygląda to lepiej niż na tym zdjęciu jednak myślę idziesz w dobrym kierunku ale się wahasz
moim zdaniem czarny jest dobrym kolorem z niego powinno się wyprowadzać inne (prócz jasnych)
czerwony bardzo fajnie wyszedł jednak dużo nadrobił za ciebie lakier który położyłeś
niebieski dziwnie choć mniej rozmazany niż w poprzedniej figurce dobre przejścia i wszystko wyraźne
czerwony myślę ze możesz kanty pociągnąć czerwienia z dodatkiem żółci (na rękawicach zrobił bym niebieski poblask ale i tak jest dobrze)
złoty moim zdaniem za bardzo widać inka rozjaśnij złotem bądź metalikiem na krawędziach fajny efekt (a metaliki rozjaśnij krawędzie dodaj białego do metalika)
no i pistolet chyba od niechcenia cały metalowy taki nijaki tyle się namęczyłeś pomyśl jak go pomalować by też przyciągał uwagę.
klejnoty .. to bardzo ważne myślę ze przejrzyj parę kursów o malowaniu klejnotów pewnie na forum był już poruszany ten temat to nie trudne

Ogólnie na każdym elemencie daj 1 rozjaśnienie na brzegach/kantach i naprawdę będzie się wspaniale prezentował

ps. jak skończysz zrób fotkę tylko taka ładną/pokazową bo to będzie bardzo ładny model

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

@all - thx.
Gemy umiem malować ale jeszcze dobrze się za nie nie wziąłem. Obdrapania są bo jak źle się go postawi to się przechyla i spada, na dodatek czasami jak dobrze zauważyliście zdarza mi się go drapnąć. W finalnej wersji tego nie będzie. Pistola postanowiłem urozmaicić. Zrobiłem efekt kurzu i rdzy za pomocą czerwieni i brązów. Jak wyszły sami oceńcie.
Obrazek
Ponad to rozjaśniłem arma. Czekam na białą farbkę... długa historia :lol2:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Miałem rację, na tych zdjęciach wygląda dużo lepiej :) Pistolet też fajnie wyszedł

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

świetna Ultramaryna :D , broń ładnie podniszczona fisty eleganckie. Brakuje jeszcze ładna podstawka :d Można jedynie poprawić taśmę do tego twin-boltera. I na prawej nodze farba ci się zdarła (chyba)
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Aniołk świetny, jakkolwiek to jeszcze WIP jest? Ultras-hmmm...,powiem tak, że wygląda trochę jak malowany zapałką ;) Chyba że to zdjęcia tak go szpecą. Natomiast ten ostatni, jest megamiodzio. Rdza, odrapania, nie jest taki słodki jak większość SM. Tylko taka uwaga w kwestii formalnej-Crimson Fists mają duuuużo ciemniejszy kolor pancerza (franatowy). A model to przecież sam Chapter Master tego zakonu-imć Pedro Kantor :) Chyba że zamówienie miałeś na Ultrasa-wtedy spoko :)
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

ODPOWIEDZ