Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

mozesz
ObrazekObrazek

Piotr Dark Elves
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Piotr Dark Elves »

jestem początkującym graczem.
posiadam batalion, 5jeźdźców on cold one,dedlord,lokhir. sorcerka, assasin, dredlord on cold one.
co jeszcze musze mieć żeby zagrać?
pomóżcie prosze

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

na pewno przydadzą Ci się harpie i Dark Ridersi.Harpii minimum 10 na początek i do tego 5 Dark riderów i na małe punkty możesz grać :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Army Book.

Awatar użytkownika
fart
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: fart »

Przedmówcy dobrze prawią przede wszystkim AB i harpie (cudowna jednostka :D ).A moim skromnym zdaniem dobrym wydatkiem jest hydra i jakiś mały regiment szejdów :) Te dwie jednostki są praktycznie przydatne na większości armi 8)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Nie wiem co jest w batalionie, ale na pewno przyda ci się pudełko wojowników, jeśli go nie masz to sie w nie zaopatrz. Są najłatwiejsi do pomalowania. Przydatną jednostką są też Mroczni Jeźdźcy, niestety są dość drodzy. Ale przede wszystkim to jak pisze Artein, AB :wink:.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

ja mam pytanie czy null talisman moze być w kilku oddziałach czy tylko w jednym?

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Może być w kilku :) , można łaczyć dwa ze sobą :D , nie moża łaczyć z innymi talizmanami :( .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

mam pytanie, gdybym chciał wrzucić bolca DE na podstawke to, jaki wymiar powinna mieć?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Tullaris pisze:Nie wiem co jest w batalionie
Zdaje się trochę włóczników, trochę kuszników, COKi i korsarzy....

Piotr Dark Elves
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Piotr Dark Elves »

Artein pisze:
Tullaris pisze:Nie wiem co jest w batalionie
Zdaje się trochę włóczników, trochę kuszników, COKi i korsarzy....
20 Corsairs
16 Dark Elf Warriors with Repeater Crossbow
12 Dark Elf Warriors with Spear and Shield
5 Cold One Knights

Piotr Dark Elves
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Piotr Dark Elves »

ej możecie mi napisać jakie są zaklęcia sorkerki i co dają?
sorki że 2post pod rzad

Awatar użytkownika
Voihiern
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Voihiern »

Saorceress ma zaklecia jakie wylosujesz przed rozstawianiem. Deklarujesz ktorego lora poszczegolne Twoje czarodziejki uzywaja (dark, shadow, dathe, fire, metal) i dla kazdej losujesz czary z zadeklarowanego lora (lore of dark magic jest w AB, reszta w RB).
Mag 1-lvl ma 1 czar, Mag 2-lvl ma 2 czary itd.

A podstawka pod bolca DE, jesli dobrze pamietam to wg. uscislen powinna miec do wyboru: 40x40 badz 50x50, przy czym na tej pierwszej sie ledwo miesci (nozki wystaja :P).

Piotr Dark Elves
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Piotr Dark Elves »

Voihiern pisze:Saorceress ma zaklecia jakie wylosujesz przed rozstawianiem. Deklarujesz ktorego lora poszczegolne Twoje czarodziejki uzywaja (dark, shadow, dathe, fire, metal) i dla kazdej losujesz czary z zadeklarowanego lora (lore of dark magic jest w AB, reszta w RB).
Mag 1-lvl ma 1 czar, Mag 2-lvl ma 2 czary itd.

Dzięki wielkie bo jestem początkującym i nie wiedziałem

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Piotr Dark Elves pisze:
20 Corsairs
16 Dark Elf Warriors with Repeater Crossbow
12 Dark Elf Warriors with Spear and Shield
5 Cold One Knights
No to knajtów, łoriorów i kuszoli już masz. Teraz harpie, DR , Hydra, lub bolce (balista).
Piotr Dark Elves pisze:ej możecie mi napisać jakie są zaklęcia sorkerki i co dają?
sorki że 2post pod rzad
Dlatego powinieneś kupić księge armii i podręcznik do battla, bez tego ani rusz.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

polecam też BG
Obrazek

Cyciek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Cyciek »

i szejdesów

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

jakie wymiary ma podstawka pod kociol ? slyszalem kilka wersji wiec wole sie upewic

Berdych1
Plewa
Posty: 8

Post autor: Berdych1 »

cze jedno pytanko czy kociołek może sie ruszać

Awatar użytkownika
fart
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: fart »

Kościółek może się ruszac a podstawka to chyba najlepsza rydwanowa

Co do tych pytań chłopaki to one już były zadawane tylko trzeba poszukac :) 8) Pozdro FART

Zablokowany