Ranking Ligi WFB 2006/2007

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Jak ktoś chce jakieś poprawki niech pisze. O 20 wysyłam ranking do publikacji.

Zmiany:
1. Dodałem Strategicon
2. Premie sędziowskie za bazyla.
3. Poprawiłem Crusa
4. I Dastora.
5. I czołówkę PainKillera

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

Jak by mi ktos pod koniec ligi zmienil klub na "Klub Samotnych Serc Sierżanta Pieprza" to byłbym wdzieczny ew. "S.S śPieprza" :wink:

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Jak nic nie chce mowic ale zbliza sie koncowka ligi wiec wypadaloby uaktualniac ranking zeby nie bylo na koniec kinder niespodzianek.
Moze trzeba poprosic kielona o pomoc? O ile w srodku to nie irytowalo to na 40 dni przed zakonczeniem zeby byl nieaktualny i na dodatek bledny to tylko zle swiadczy o checiach osob zajmujacych sie tym.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Malal pisze:Jak nic nie chce mowic ale zbliza sie koncowka ligi wiec wypadaloby uaktualniac ranking zeby nie bylo na koniec kinder niespodzianek.
Moze trzeba poprosic kielona o pomoc? O ile w srodku to nie irytowalo to na 40 dni przed zakonczeniem zeby byl nieaktualny i na dodatek bledny to tylko zle swiadczy o checiach osob zajmujacych sie tym.
Oj Malal Malal - jak masz wyniki Zielonogórskiego "challangera" bez dopisek to podeślij, bo nie wiem kogo wyciąć :)
A LSD dopiszę.
Co do chęci to rzekłbym, że brak chęci współpracy najbardziej zainteresowanych czyli paru organizatorów, których turnieje trzeba poprawić.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

a nie mozna dopisac tych kilkunastu osob wiecej zamiast czekac?
przeciez to i tak nie ma znaczenia
pzdr

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Dobrze ze sie kurwa na miesiac przed koncem ligii obudziliscie i dobrze ze jest jeszcze jeden challeger bo to juz smierdzi ustawianiem ligi jakbyscie zaczeli ustalac co bylo challegerem a co nie juz po tym jak zadnego nie bedzie...Ktos tu probuje kogos wypromowac wyzej?


LSD i Zubry zostaly przeglosowane jako nie zaliczone i zostawmy to juz zamkniete.Bo przeciez sam Dracon nie powinien byc Challegerem bo bylo 39 osob a Dead jako niby 40 osoba zagral 1 bitwe a powinnien w pierwszym dniu zagrac all.Moze wiec Dracona tez nie zaliczamy?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal, czujesz jakas wielka potrzebne srania w banie na dwoch forach widze... jak masz cisnienie to pisz na jednym i czekaj na odpowiedz, a nie robisz raban o kij wie co..

dla wyjasniena, moja odpowiedz na wypociny Malala z forum LL:
malal pisze: 39 osob a Dead jako niby 40 osoba zagral 1 bitwe a powinnien w pierwszym dniu zagrac all.Moze wiec Dracona tez nie zaliczamy?
chyba zartujesz :) Dead byl caly drugi dzien, i byl napewna jedna bitwe pierwszego dnia, czyli byl bankowo na 3ech bitwach (i byl FIZYCZNIE, a nie mentalnie..)

moge Cie zapewnic ze 5ta bitwa na 1szym stole z Bialowasem i Deadem byla bardzo wyczerpujaca psychicznie... bowiem grali naprawde dlugo.. (dodaj sobie dlugo granie kazdego to ci wyjdzie co oznacza dlugo granie ich w parze..)

Dead gral, Dead nie byl duchem, Dead myslal i konsultowal gre razem z Bialowasem, to ze nie zapisal sie razem z nim wczesniej na turniej i nie zglosil sie z nim mailowo w parze... to mowi sie trudno :)

a o ustawianiu ligi to chyba zartujesz... i tak Mlodego nikt nie jest w stanie ruszyc (NIKT), a dalsze miejsca myslisz by ktos chcial ustawiac :| :| ? Bo jesli tak to ja dziekuje za taka lige...

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

thurion pisze:i tak Mlodego nikt nie jest w stanie ruszyc (NIKT), a dalsze miejsca myslisz by ktos chcial ustawiac :| :| ? Bo jesli tak to ja dziekuje za taka lige...
Jakto nie, jak Stachu może. ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kielon pisze:
thurion pisze:i tak Mlodego nikt nie jest w stanie ruszyc (NIKT), a dalsze miejsca myslisz by ktos chcial ustawiac :| :| ? Bo jesli tak to ja dziekuje za taka lige...
Jakto nie, jak Stachu może. ;)
Stachu ma slabo lokale, Mlody na w perspektywie challengera u siebie, na ktorym mniejmy nadzieje nie da dupy :)

teoretycznie to ja nadal moge byc w 1szej 5tce, mimo ze jeszcze na zadnego mastera w tym sezonie nie dotarlem :P takie dywagacje sa glupie...

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

thurion pisze: takie dywagacje sa glupie...
Tak samo jak stwierdzenie, że nikt już nie jest w stanie prześcignąć młodego, jak jest. :)

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

thurion pisze:
Kielon pisze:
thurion pisze:i tak Mlodego nikt nie jest w stanie ruszyc (NIKT), a dalsze miejsca myslisz by ktos chcial ustawiac :| :| ? Bo jesli tak to ja dziekuje za taka lige...
Jakto nie, jak Stachu może. ;)
Stachu ma slabo lokale, Mlody na w perspektywie challengera u siebie, na ktorym mniejmy nadzieje nie da dupy :)

teoretycznie to ja nadal moge byc w 1szej 5tce, mimo ze jeszcze na zadnego mastera w tym sezonie nie dotarlem :P takie dywagacje sa glupie...

O ile bedziecie mieli 40 osob powtarzam 40 osob nie nazwisk

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:

O ile bedziecie mieli 40 osob powtarzam 40 osob nie nazwisk
Liga Trojmiejska to 80 osob, format 1350 pkt, brak wymogu malowania, reszte sobie sam powiedz..

zapewniam Cie, ze na turnieju na ktorym bede sedziowal dopisek nie bedzie

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

thurion pisze:
Malal pisze:

O ile bedziecie mieli 40 osob powtarzam 40 osob nie nazwisk
Liga Trojmiejska to 80 osob, format 1350 pkt, brak wymogu malowania, reszte sobie sam powiedz..

zapewniam Cie, ze na turnieju na ktorym bede sedziowal dopisek nie bedzie
W Sierpniu tez nie bylo wymogu malowania a jakos z frekwencja nie szaleliscie :roll:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:
W Sierpniu tez nie bylo wymogu malowania a jakos z frekwencja nie szaleliscie :roll:
Wejheroow to nie 3miasto :)
koniec Sierpnia to wakacje, wakacje sa od wyjazdow (chyba ze ktos sie uczy do egzaminow :P)
patrac na inne challengery to i tak poszalelismy, a napewno bylismy w czolowce ;)

zreszta zobaczymy, licze na to ze damy rade :)
a jak nie, to napewno walow nie bedzie

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Olac mam nadzieje ze bedzie uwas 40 osob oraz ze mlody nie pokaze sie za bardzo :P i ze nie bedzie klockow z challegerami juz.LSD wypadlo cool Zubr wypadl cool mimo ze jakos scimi wolaby go miec zaliczonego :wink: i koniec tematu.Eksperyment nie wypalil wiec nalezy wypalic do golej ziemi go i tyle

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:Eksperyment nie wypalil wiec nalezy wypalic do golej ziemi go i tyle
i tu sie w pelni zgadzam, stary sytem byl lepszy, jedyna kwestia to czy blizej 10, czy blizej 12

ale to dyskusja na LL nie tutaj..

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Ja nie mam juz glosu na LL wiec powiem tu.Chalengery nie wypalily.Z poczatku wszyscy sie zabrali za ich organizacje tak ze bylo wiecej chalengerów niz lokali :roll: .A potem przyszedl okres ze pare miechów nie bylo zadnego.(DMP-9.XII -> Lublin i Gdańsk 21.IV)
Wiem ze mialy swoje plusy(Bydzia pokazala ze zasluguje na mastera i inne osrodki sie dorobily baz terenowych).Ale minusów jest znacznie wiecej.IMO na chalengerach stracily w.w. lokale wlasnie.Ja jak bym glosowal to opcja 4 mastery i 6 lokali wydaje sie ok.12 masterów to za dużo ale 10-max 11juz styka.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Malal pisze:Zubr wypadl cool mimo ze jakos scimi wolaby go miec zaliczonego :wink: i koniec tematu.
Jakbym był jak Lepper to bym powiedział, że masz w papę przy pierwszej okazji :lol:
Pewnie, że chciałbym mieć tego challangera więcej, ale skoro było tyle osób ile było to trudno. Co do tego challangera i paru spraw, to już się wypowiedziałem dość obszernie - polecam lekturę archiwum na NG. Widzę, że niektórzy wolą rzucać na oślep błotem, bez dogłębnej analizy danej sprawy.

A parafrazując ciebie - zapewne Malal wolałby LSD zaliczone jako challanger (podobnie jak Zieloną Górę). Takie gadki nie mają sensu, więc po co one ??

----------
A wracając do poważniejszych spraw - uaktualniłem ranking o kolejne turnieje. Znaleźć można tam gdzie ostatnio.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Co do Zubra twoje pseudo umywanie rak ze to niby kwestia organizatorow zamiast sam jasno i wyraznie powiedziec ze bylo tam 19 osob to coz.....Oj czytalem LL i tam jasno Ziemko napisal o Zubrze i tobie.....Co do ZG coz mogles wczesniej na LL podobnie jasno jak o LSD pisac ze to i tamto jest nie tak...A nie raptem 2 zdania ktorych nikt nie podjal....Wiec teraz na koniec ligi nagle nie udawaj czystego bo nie jestes ....

EDIT

Wycialem papowanie :wink:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2007, o 18:27 przez Malal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Może przenieście tą dyskusję na priva... wyjaśnijcie sobie wszystko i dopiero wtedy napiszcie na forum jakieś konkretne wnioski... nie każdy chce czytać w temacie poświęconym rankingowi ligi osobiste wycieczki etc...

ODPOWIEDZ