Galeria Imperium

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

No widzisz a mnie sie znowu ten gryf karola duzo bardziej podoba od tych nowych :) jakis taki dopakowany jest ;)

to moze ja wrzuce mojego Balthazara pomimo ze pojdzie jeszcze do poprawki bo aktualnie zadowolony jeszce z niego nie jestem :)

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Drybrush po całości :D Popraw uprząż, dorzuć jeszcze jakiś kontrastowy kolor bo za dużo tutaj bieli, szarości i złota. Wszystko się zlewa, jedynie Al-Kahest się wybija w tej figurce a te pare fiolek to ciut za mało by przyciągnąć wzrok.

Drybrush na pegazie ładny, model wyglada "posągowo"

Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

azrael88 pisze:Drybrush po całości :D Popraw uprząż, dorzuć jeszcze jakiś kontrastowy kolor bo za dużo tutaj bieli, szarości i złota. Wszystko się zlewa, jedynie Al-Kahest się wybija w tej figurce a te pare fiolek to ciut za mało by przyciągnąć wzrok.

Drybrush na pegazie ładny, model wyglada "posągowo"
jak masz jakis pomysl jaki ten kontrastowy klor i na czym by mial byc to slucham ;) bo jak dla mnie to tez wlasnie wyglada jak by na posagu siedzial a nie mam kurcze koncepcji czym bo ta biel zlamac :) ogolnie uprzaz i glowa beda poprawione ale na nich nie ma za bardzo co kombinowac z jakims lamiacym kolorem bo bedzie nienaturalnie wygladac :)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Nawet nawet ;)
Kolory tych szato-spodni zmieniłbym , zielony jakiś może, zlewa się to wg mnie ze złotymi butami, uprząż do poprawki po całości, fiolki - pomaluj opakowanie ;)
Podstawka mi sie podoba, ale kamyczki wypadałoby pomalować :)

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

szirer: ja bym szaty/tunike pomalował na turkusowy. Płaszcz dałbym w kolorze głębokiej czerwieni

Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

rzeczywiscie jakies niebieskjawe gatki mysle ze by fajnie kontrastowaly zarowno ze zlotym jak i bialym :) moze jeszcze dzisiaj nad nimi popracuje :)

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Und Das ist meine panzer
Obrazek

Zdjęcie sprzed wymodelowania podstawki wkrótce poprawie jak zrobię aktualne...


To natomiast mój Nicolas Copernicus

Obrazek


To moi łowcy

Obrazek
Ładuję właśnie akumulatorki wkrótce zdjecia rycerzy panter, und bohatiren
next pomalowac piechoten
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Dobry huntsman fajnie się błyszcza ja lobię takie empire
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Wilqu: elegancki Panzer, szczególnie podoba mi się drewno, fajnie wycieniowane.
Magik - malowanie OK, ale dobór kolorów nie w moim guście
Hunterzy - znakomity przykład wykorzystania bretońskiej hołoty. Na uwagę zasługuje wykończenie twarzy oraz głębia kolorów zielonego i brązowego. Tylko weź ich potraktuj matowym lakierem:)

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

To zdjęcia sprzed około 6 miesięcy teraz figurki są matowe(dym papierosów , dotyk itd zniwelowały błysk lakieru :twisted: )

To natomiast ma może z miesiac

przed
http://ryszkie.w.interii.pl/IMG_1654.jpg
po

Obrazek

Polecam przysięgi od Space marines jako ozdoby do tarcz ciekawie to wygląda...No i bezsprzecznie zmienić końcówki lanc bazując na włóczniach szkieli!!!! Podstawki tylko trzeba machnąć....
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Takie pytanko: maluje sobie Blazingów i porzebuje nabłyszczyć/polakierować czarne pancerze koni i chciałem się zapytać co byście doradzali?;] Z góry wam dziękuje za odpowiedź

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Bezwonny lakier do włosów dobre i tanie DIT:p Na początku się świeci i lśni potem po czasie (gry fajki dotyk rąk) matowieje ale ochronę zostawia super...Grunt to spryskać z odpowiedniej odległości i żeby nie ściekało po figsach tylko pokryło je drobna powłoką...
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

dziękuje CI za odpowiedź Wilqu:] znów przychodzisz mi z pomocą...
wyprobuje:)

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

Ja korzystam jednak z gloss varnish. Lub w wershi taniej z Black INK. (też się świeci). Żeby zniwelować zbytnie świecenie, a przed wszystkim utrwalić farbę przed tymi cholernymi odpryskami to lakier satin GW (ciężko go teraz kupić). Efekt można porównać na s.2 tej galerii.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Rycerze patery piękni, naprawdę mi się podobają.
Gdybym miał się czegoś czepiać na siłę to:
1. Flaga mogłaby być nieco bardziej urozmaicona
2. Któryś mógłby mieć jakieś futerko po egzotycznym zwierzu na grzbiecie
3. Młot trzymany przez maskotkę na hełmie, mógłby być wymalowany w innych, metalicznych barwach.
Vae victis!

Borysek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Borysek »

Moja konwersja kawy, czyli połączenie GW z GZ, oczywiście modele wymagają jeszcze sporo pracy, ale chciałem pokazać ogólny pomysł :)
Zdjęcia mi się nie podobają ale to kumpel je robił :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dałem aż 3 zdjęcia, bo tak naprawdę brakuje mi jednego sensownego :)

Liczę że coś doradzicie, czego im brakuje, co mają skopane itd. :)

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Pomysł ogólnie fajny i rycerze wyglądają teraz znacznie ciekawiej... ale to w sumie bardzo mało widać na tych fotach :)

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

O kurcze, budzą respekt, nie chciałbym znaleźć się na drodze takich pięciu delikwentów.
Pomysł wyborny, czekam na malowanie ;)
Vae victis!

Borysek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Borysek »

Malowania nie będzie za szybko, figurki maluje mi kumpel, a jemu praca idzie bardzoooooo wolno :) W dodatku teraz pracujemy nad piechotą, ale nie taką zwykłą piechotą, ale to będzie niespodzianka, ale powiem tylko, że Ci rycerze to jest malusi pikuś przy tej piechocie 8) Blaesus mniej więcej wie o co chodzi :D

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Blaesus wie :) Blaesus skończył malować ostatnich handgunnerów, więc mam ich 30tu + 2óch snajperów + inżynier ze snajperką. Pomalowałem też szarego maga, którego sprzedał mi kumpel, który ma skłonność do przeglądania stron z alternatywnymi figurkami. Mag ten miał być do Blood Bowla, ale ja od razu się w nim zakochałem i musiałem go dorwać i pomalować, dziś lub jutro umieszczę zdjęcia.

ODPOWIEDZ