PMOTM 20 SKINKI ( Up 26.03.09 polowa oddzialu)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pobrushowalem , nie podoba mi sie , ide je robic jeszcze raz...

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ludek- zacny ;)
podstawka - niezbyt mi leży :(

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ziemko poprubuj zrobic jakies skaly na ktorych skinki sa albo plaze powaznie bo one przeciez nie chodza po wodzie
brushowany water effect jest tylko w tedy gdy rozbija sie o skale bo normalnie taka woda nie ma bialej piany
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

ziemko wybacz nie będę się wypowiadał na temat malowania bo to twoja armia i ty decysujesz jak jest wykonana jednak..
co do wody to powiem ci że wyszła i nie wyszła!
wspaniale by wyglądała na dużej podstawce ewentualnie dioramie jako woda morska no po prostu fantastic ale zupełnie nie pasuje do takich małych podstawek ! przecież jaszczury nie wychodzą z morskiej wody a tylko morska woda załamuje światło i przepuszcza tylko niebieskie ... poza tym dziwnie to wygląda na małej podstawce.

posłuchaj użyj tego! stosuje to od dawna starczy ci na cała armie i na zalanie sąsiadom zamków dla śmiechu ;p
http://www.allegro.pl/item551518824_prz ... nicza.html
zero bąbelków chyba ze chcesz to robisz igiełką jak już zastygam musisz wyczaić kiedy inaczej ci stożek powstanie
jest to najlepszy środek do otrzymania prawdziwie wyglądającej wody .. robisz dno pod SKOSEM!!!!!!!!!!!!!!! z przodu wyżej jakieś 4-5 mm z tyłu 0mm jakieś głazy roślinki (wyższe wkładaj już jak będzie żywica nalana .. wygląda bosko ! (w mojej metodzie musisz uzyć ograniczników by żywica się nie rozlała w końcu będzie tam jakieś 30stopni nachylenia
efekt ze jaszczury będą wyglądały jak wychodzące z dla jeziora
nie rób wszystkich jednakowo możesz do regimentu 3x6 np by tylne figurki były zanurzone bardziej a przednie tylko moczyły pietę juz wychodząc na brzeg ... a brzeg wysypać jasnym piaseczkiem

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Ziemko pisze:Na tych zdjeciach woda wyglada jak glut i sie z tym zgadzam , niestety fakt , ze ona sie swieci + flesh czyni takie ,a nie inne efekty - ktos bedzie musial mi na masterze zrobic zdjecia moich figurk to wszyscy nagle zdziwia sie jak one wygladaja normalnie ;)
a dlaczego ty flesza używasz ? masz makro w aparacie to nie używaj flesza i użyj ciemnego tła czerń/granat to uwydatnisz kolory i zdjęcia będą wyraźne bo nic nie oślepi obiektywu
I NIE RÓB ZDJĘĆ Z RĘKI BO TO WIDAĆ! :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Musze robic z fleszem , bo nie mam lampek malych do robienia zdjec bez niego , mam tylko jedna biurkowa. Myslalem o wodzie przezroczystej , ale nie zywicy - mam traumatyczne przezycia z nia , tylko vallejo przezroczysta. Jednak z drugiej strony chcialem aby woda miala kolor i sie swiecila , dlatego uzylem kolorowego water effectu. To , ze jest niebieskie nie znaczy , ze to ocean czy morze , bo jeziora tez bywaja takiego ciemnego granatowego koloru. Jesli chodzi o oddzial to beda oni zanurzeni w roznym stopniu - jednemu bedzie widac tylko czesc pyska i kolnierz , a inny bedzie tak jak np. ten co wkleilem ze tylko stop nie ma. Wiem ,ze taka woda super wyglada na duzych powierzchniach , ale mialem i mam wizje odzialu wychodzacego z wody i nie zrezygnuje jej ;)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

No to jak WYCHODZI z wody to chyba na piasek nie ; > ?

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

Czym dłubałeś ten Water Effect? Zwykłym nożykiem czy jakimś innym narzędziem?? Bo fale wyszły zacnie :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

tedzio pisze:No to jak WYCHODZI z wody to chyba na piasek nie ; > ?
Moze byc mielizna ?? Nie chce piasku dawac , probowalem slabo to wyglada , wole jak cala podstakwa to woda.

Ten zel jest bardzo gesty , nozykiem modelarskim ksztaltowalem to , wiec niczym specjalnym - ktos kto ma zdolnosci do rzezbienia i dobry sprzet to z tego water efektu cuda moglby zrobic.

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

moze zajrzyj do akwarystycznego po sztuczne roslinki czasem maja takie male plastikowe
King of the Slayers, and the Slayer of Kings

Awatar użytkownika
Phoenix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Phoenix »

jakkolwiek nie jest super, to tu wygląda jak niebieski glut chlapnięty na podstawke. Nie przypomina wody ani fizycznie ani kolorystycznie... przykro mi. Skink natomiast przeuroczy. przydałyby mu sie washe

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

Skinek ciekawy :wink: . Technicznie ok i podobają mi się 'Twoje' kolorki - szczególnie jeśli chodzi o skórę. Woda na zdjęciach wygląda trochę dziwnie, ale wydaje mi się, że jak skończysz cały regiment i ustawisz ich w kupie :wink:, to będzie się dobrze prezentować :D. Powodzenia w dalszej pracy nad nimi :wink: .

Pozdrawiam,
Kasia.

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Mi się ten ,,glutek" podoba. ;-)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mi sie glutki moje podobaja ;) Szkoda ,ze nie zdazylem oddzialu pomalowac do konca lutego :(

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Maly up , polowao oddzialu zrobiona , slonce swiecilo to udalo sie zrobic zdjecia bez flesha ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no i dalej ten sam problem ]:-> malowanie ok ale woda niewiadomo czy to wyglada tak czy inaczej ]:-> a no i kolor skory skinkow nie pasuje do wody to napewno
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

max pisze:no puki co niewyglada to zbyt fajnie ]:-> moze to przez ta czerwona mase itd ale poczekam cierpliwie na efekt koncowy
max już u mnie dałeś ciała : "nie wygląda" osobno , tak jak "nie wiadomo" "na pewno" i przydały by się znaki interpunkcyjne bo strasznie rażące te błędy ;p

Awatar użytkownika
minosso
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: minosso »

Imo ladne podstaweczki :] ale mysle ze jakbys dodal jakies krzaczory gdzieniegdzie to by bylo jeszcze piekniej :D

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

VegaMStudio pisze:(...) i przydały by się znaki interpunkcyjne bo strasznie rażące te błędy ;p
Vega... skoro przypieprzasz się do pisowni i interpunkcji innych, to najpierw popatrz, jak ty sam piszesz... :roll:

Awatar użytkownika
lewy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: lewy »

malowanie figurek swietne, ale popracuj jeszcze nad woda bo na razie bardziej mi to przypomina jakby z bagna wychodzily

ODPOWIEDZ