beastmen -koniec (7.04.09)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

jak bedziesz malowac w tym tempie to ilu tam 20?? nigdy nie skonczysz ]:-> ale niemartw sie dobra jest
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

szczurek pisze:Poza futrem wszystko mi się podoba :)
no to futro to racja- średnie :? pewnie je jeszcze zmienię.
max pisze:jak bedziesz malowac w tym tempie to ilu tam 20?? nigdy nie skonczysz ]:-> ale niemartw sie dobra jest
ostatnio mało czasu na malowanie;p poza tym to nie chcę ich 20 tylko z 5 lub 6 :P

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

statnio mało czasu na malowanie;p poza tym to nie chcę ich 20 tylko z 5 lub 6 Razz
GD ... sam chce taki oddział zrobić :P le chyba musi być wystawialny oddział czyt. 10 :P
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

zdjęcia słabe bo ciemno już było. Figurka skończona jeśli chodzi o malowanie, do zrobienia podstawka. Kolory wyszły inaczej trochę ale mniej więcej widać co i jak.
Jeśli chodzi o kończenie podstawki to mam problem jak zrobić śnieg;/ Jak ktoś ma z tym jakieś doświadczenia to byłbym wdzięczny za podzielenie się;)
i jeszcze chcę mu na tych skałkach zrobić sople, tylko nie jestem pewny jak. Chcę zrobić z water effectu ale nie miałem go nigdy w rękach i nie wiem jak by to wyszło.
Obrazek
w rzeczywistości wygląda lepiej.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

No bardzo fajnie wyszedł. Jednak na GD to jak dla mnie się jeszcze nie nadaje. Zdecydowanie większe kontrasty sa potrzebne, bo sporo elementów po prostu płasko wyglada :( . I popraw skóre koło zemyka bo sie brazu tam trochę wylało :P

pozdrawiam

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

ten model to głównie trening, chciałem wypróbować kilka nowych technik. Co do GD to pewnie nie miał by szans, ale mimo to chętnie skończę ten oddział bo fajnie mi się to maluje i dużo wyciągam z takiego treningu. może następny będzie lepszy:)?

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

wszystko na prawde fajnie ale powiedz mi czemu ta skóra jest taka chropowata? nie wiem może to wina podkładu?

Awatar użytkownika
AeternusJester
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AeternusJester »

super swietne to malowanie, sam bym kiedyś chcial tak umieć. Jakie to nowe techniki stosowales przy nim??

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

MAĆKO pisze:wszystko na prawde fajnie ale powiedz mi czemu ta skóra jest taka chropowata? nie wiem może to wina podkładu?
chropowata jest głównie pod pachą, bo szczeliny zalepiałem milliputem a nie gsem i jakoś to tak wyszło;/
AeternusJester pisze:super swietne to malowanie, sam bym kiedyś chcial tak umieć. Jakie to nowe techniki stosowales przy nim??
np cieniowanie niebieskim. Większość elementów była tak robiona. Tak to jeszcze szkolenie w glaze'ach i w ogóle zabawa z kolorami;p

zastanawiam się jeszcze czy może walnąć mu jakiś tatuaż np na lewym cycu...

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

a ja bym mu namazal trajbala na prawym ramieniu !! :D bardzo fajna praca - troche kamyczek ma pare baboli takich drobnych ktore widac na zoomie i jedno oczko nierowne - tez widac na zoomie :D ale to sa drobiazgi. Bardzo fajna praca - postarales sie :D
dead is dead

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

Ekstra praca.. Jedna z lepszych jakie tu widziałem.
Oczywiście może być to mocno subiektywna ocena.. Ale znając jak słaby jest to model uważam że sporo wyciągnąłeś na nim :)
I nie zgadzam się z niby to płaskim efektem..

To inne prace maja jak dla mnie za mocne przejścia. Widziałem także nie jedną prace z GD dużo słabszą.
-----------------------------------------------------------------------------------------
"kiedy ludzi kupa to i rycerz dupa"

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

=D> =D> =D> Bardzo fajna praca :) Sam będę robił oddział tych panów :wink: Jeżeli miałbym się czegoś czepiać to :

-skóra sam kolor i sposób cieniowania git majonez ,ale widziałbym większe kontrasty :wink: Szczególnie tam gdzie są naprawdę mocno zarysowane te mięśnie :wink:

-Podstawka ,a właściwie to drzewko bo same kamyczki są najs :D

Pyszczek natomiast super i te oczy ... :) Naprawdę udana praca .

p.s-może to foto bardziej oddaje jego wygląd w realu ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/854 ... b84ff.html
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Po prostu piękne. Nie mogę oderwać oczu od niego. Ze zniecierpliwieniem czekam na fotki całego oddziału. ;-)

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

dzięki za komentarze

pomyślę nad trajbalem :wink: boje się trochę że mógłbym go zwalić ale chyba spróbuję

@szczurek
skórę tego gościa już raczej zostawię, przy następnym zobaczę jak będzie wyglądał z głębszymi cieniami i wybiorę lepszego a gorszego poprawię :)

co do drzewka to jak będzie na nim śnieg to może lepsze będzie. Zastanawiałem się nad inną roślinką zamiast niego. W razie czego łatwo można je usunąć.
p.s-może to foto bardziej oddaje jego wygląd w realu ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/854 ... b84ff.html
może trochę;) a porządne foty walnę jak go skończę całego;)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

spodziewalem sie lepszego efektu niestety lekkie rozczarowanie ]:-<
nie no wiadomo wyglada fajnie ale jakis takie blady strasznie przy np ostro wyrazniej broni czy podstawce ciemnej
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

szkoda;( ale mam nadzieję, że jak dam całkowicie skończonego to nie będziesz rozczarowany :wink:

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

heh no mam nadzieje ]:-> pewnie zwykla trawka jasna nawet by juz duuzo polepszyla efekt bo skora strasznie kontrastuje poprostu a jest jedynym takim jasnym elementem ]:-> no wieze w ciebie i wiem ze jestes w stanie cos z tym zrobic bo to nie kwestia techniki tylko kolorystyki

jak tak na niego patrze ]:-> to bym zmienil niebieskie szaty na czarwone tak jak i klejnocik no ale to twoja figurka wiec nie nalegam ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Bestie to najładniejsze figurki :D ale ten jest jak na mój gust za jasny...Malowanie mega super :D !!

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Super chlopie. Widac ze sie do tego nadajesz. Swoim stylem trzymasz fason i to grubo. Moze tez kiedys uda mi sie tak pomalowac.
To jest gor?? Jak tak to gory chyba nie maja tarcz ale moze juz nie pamietam.

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Obrazek
zrobiony dawno ale jakoś teraz dopiero foty daję.

ODPOWIEDZ