Lubelski Koziołek - MASTER w Lublinie 14-15. 03. 2009.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

karlee pisze:Smiechu: spoko, w nastepnych 100 rzutach zamiast 50-60 jedynek i dwojek, bedziesz mial np. 50-60 warów na 5+ :p
Dzięki, ale na dobra sprawe nie wymagam tego , gdyż jakoś nie chciałbym grać na pierwszych stołach i grać z Darkiem i innymi graczami którzy kłucą sie o naprawde jakieś pierdoły przez 15-30 min.

Wystarczą mi średnie żuty 3-4 by utrzymywać swoją średnią - czyli zawsze w polowie stawki.

A i zapomniałem podziękować Karabinowi za Comand do BK i postawić w ramach rekompensaty browarka.
Jak przyjedziesz do Wwa na tura to spewnością będę pamiętał o browarku 4u :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, o 23:17 przez Smiechu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

Nie narzekaj Śmiechu na rzuty - w bitwie ze mną wampiry były przekozakami

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Dzięki wszystkim za gre i miły spędzony czas, było naprawde wporządku. Profesjonalnie przeprowadzony turniej, naprawde brawa. Jeśli nic nie stanie mi na powaznego na drodze to spewnością wybiore sie ponownie za rok.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
skejwen
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Lublin

Post autor: skejwen »

veni... vidi... i polamalem krzeslo sila woli ;D
Sanity is for the weak...

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

karlee pisze:
PS. Skad sie wzial ten gracz co nawijal po angielsku ?

hehe, a mnie kiedyś uczył angielskiego w Empiku :P :D



Dzięki wszystkim za turniej, orgom, przeciwnikom*, ekipie, generalnie organizacja bardzo dobra, szkoła bardzo fajna, barek genialny i ogółem było bardzo sympatycznie :wink:
dodatkowo zadowala mnie moje 82 z bitew i 9 miejsce na koniec :D


* szczególnie Karlee'mu i Kalesonerowi za bardzo przyjemne bitwy :wink:

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Super turniej, bar wypas, będę za rok. :D
Przeciwnikom dzięki za bitwy, orgom za turniej, uczestnikom za fajną atmosferę i nocną nasiadówkę.
Idę odespać loobelskie wojaże.
Pozdro.
PS. Starówka miażdży. :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Smiechu pisze:
karlee pisze:Smiechu: spoko, w nastepnych 100 rzutach zamiast 50-60 jedynek i dwojek, bedziesz mial np. 50-60 warów na 5+ :p
Dzięki, ale na dobra sprawe nie wymagam tego , gdyż jakoś nie chciałbym grać na pierwszych stołach i grać z Darkiem i innymi graczami którzy kłucą sie o naprawde jakieś pierdoły przez 15-30 min.

Wystarczą mi średnie żuty 3-4 by utrzymywać swoją średnią - czyli zawsze w polowie stawki.

A i zapomniałem podziękować Karabinowi za Comand do BK i postawić w ramach rekompensaty browarka.
Jak przyjedziesz do Wwa na tura to spewnością będę pamiętał o browarku 4u :)

Popracuj najpierw nad ortografia , bo nie da sie czytac Twoich postow.


CRUS BRADA GRATULACJE!!!

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ale wogóle o co chodziii ?? Przyjechałem ze swoimi kozami i wiadomo ze jak "kozy" to w warzywniaku im najlepiej a tu co mi sie trafia na 6 bitew : demony , plastikowy chaos , wampiry , 2x DE , imperium , a ja liczyłem ze będe grał z ogrami , orkami innymi bestiami itp czyli armiami dla których ostatnie stoły to nic nowego - no nic - życie . Wsumie co to za róznica z kim bym grał i tak Bestmenami ze wszytskim jest pod górke .... ale poczekajcie aż wyjdzie nowy AB ja wam jeszcze pokaze !!

Turniej bomba !! prysznice , barek i wogóle szkoła wypas , organizacja bardzo w porządku .

Dzięki Karbinowi za przygranięcie ekipy z Krakowa (nawet na chwile) , a przedewszystkim Izbie Dziecka - bukkake , Boberrowi i Parówie za nocleg i "wyborowy" mecz ping ponga Kraków - Lublin .

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

Widze, ze Izba Dziecka zaliczyla kolejny udany wystep :D

No i gratuluje nowemu Masterowi of Choko - Darek, brawo, zdetronizowales poprzedniego(podwojnego) Choko Mastera Stacha! Za rok obrona Choko - tytulu :)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Bo w czoko jest spoko... 8)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dzieki dla wszystkich za zajebisty tur, dla orgow za swietna organizacje, dla przeciwnikow za bardzo inspirujace wyniki, dla melanzowcow za melanz, dla dziewczyn za ketchup, dla battlowcow za niespalenie miejscowki, dla Debka za transport i Jezdzcow za towarzystwo.

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Wielkie dzięki za bitewki i dla gracza z którym miałem grac ostatnią bitwę że zgodził się na remis abym mógł dojść do siebie i w miarę ogarnięty wrócił do domu. I największe dla Supła że pożyczył mi armie wiszę ci kilka piw wpadnę do was na jakiś lokal niedługo to ci kupie bo na bilet powrotny mi ledwo starczyło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mobi
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Warszawa Bastion

Post autor: Mobi »

gosu impreza, swietni przeciwnicy (juz dawno nie gralem tak przyjemnych bitew) i doskonala atmosfera ;) dzieki ogrom, przeciwnikom i kompanom za naprawde udany weekend.
Czasami mysle ze Ewa w raju opieprzyla nie tylko jablko ale i weza.

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

Mi też się spoko grało, otarłem się o warzywniak po trzech turach (14:6 z Raksem, 5:15 z Wendellem, maska od Śmiecha ), gdzie wieczorem spotkałem zmęczoną Izbę Dziecka i miło spędziliśmy czas ( "jesteś ch*jem""ale nie ostatnim?""nie,zwykłym, prostym ch*jem") i wymęczyliśmy remisik. Nazajutrz lekko zcisnąłem (13:7) chaos dwarfy Szymka Andrzejuka, by na koniec trafić na nowe lizaki Zembola. I tu niespodzianka, przy nieoczekiwanych zwrotach akcji, niezdawanych stubbornach na stedziach i kozackiemu, samotnemu chorążemu z rycerzy, z warbannerem pocisnąłem na koniec 15:5. Świetne bitewki, mili przeciwnicy, najsympatyczniejszy master of choko na jakim byłem ( może dlatego, że nie chlałem w trakcie i nie martwiłem się o niuanse organizacyjne. Gratuluję MORII świetnego mastera, tylko ten swąd spalonej kiełby w barku...

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

karlee pisze: PS. Skad sie wzial ten gracz co nawijal po angielsku ?
Z Dolnego Mokotowa :)

A tak poważnie to jest z Cape Town a zazwyczaj gra w 40k
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Miałem przyjemność grać z Wendellem (bo chyba tak ma na imię). Mega sympatyczny gracz. Do tego bardzo dobrze wypadł, lajtowo złożonym imperium pocisnął do pierwszej 20, mimo że to był jego jeden z pierwszych turów w batlu. Wielkie gratulacje ode mnie dla Wendella za wynik, a przede wszystkim za podejście do przeciwników i styl gry.
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Buech, żyje, ale ledwo ledwo ;)

Kochani, klub Moria i ja bardzo Wam dziękuje za to że zaufaliście nam i naszym kolegom i poświęciliście kilkadziesiąt godzin Waszego życia by u nas gościć. Mam nadzieje, że nie zawiedliśmy Waszych oczekiwań i możemy na Was liczyć za rok.

Gratuluje oczywiście posiadaczom naszych nowych statuetek - zwłaszcza Darkowi, który wywalczył sobie zwycięstwo. Co nie było łatwe, wielu dobrych graczy, aż 6 bitew i nie dużo pkt spoza gier. Gratuluje również Crusowi, że znów był tak blisko i hattrick na wyciągnięcie plujki (oddaj armie jakiemuś dobremu malarzowi :)) Bartkowi, musiało być ciężko, 3 miejsce, nie dało się lepiej? :D hehe

Chciałbym oficjalnie przeprosić za sytuacje z barem, to był niewypał po całości, spóźniliśmy się trochę bo był poślizg w zapisach i grach, nie dało się potem wyegzekwować rezerwacji mimo zapewnień personelu że do tego dojdzie, a muzyka napierdzielała że bolała głowa, byłem wściekły, możecie mi wierzyć, ale bezradny jednocześnie, takie sprzeczne emocje wywołały u mnie mutacje chaosu i teraz ciężko mi się będzie opanować i jeść ostre papryczki o wiadomej nazwie...

Oficjalna część podziękowań:

Graczom za uszanowanie naszych próśb o kulturalną zabawę bez alkoholu. Dziękuje za to zwłaszcza po sytuacji z knajpą, nareszcie udało nam się nie spalić miejsca.

Największe podziękowania dla naszych sponsorów:

sklep Krzyś - Podręczniki i White Dwarfy
sklep Sfan - Książki i koszulka
Miasto Gadżetów - talony (zwycięzców proszę o kontakt na PM)
Monolith Icon - ceramiczne makiety i gadżety

resztę nagród sponsorował klub Moria

Teraz podziękowania prywatne, ale bardzo ważne, dziękuję:

Karabinowi - sory za spinki, dziękuje Ci bardzo, chciałbym by wszyscy się dowiedzieli, że bez Ciebie ten turniej by się nie odbył i Tobie zawdzięczamy dobrą zabawę

Maćkowi-Krzyśkowi - człowiek niegrający, a uczestniczący od początku w organizacji tego turnieju, poświęcił nam kilka tygodni pracy przy teranach, blatach i innych ważnych szczegółach

Ekipie sędziowskiej, za profesjonalizm i spokój. Nie musiałem prawie wcale się odrywać od gier, wszystko było załatwiane z tego co wiem szybko i sprawnie - zwłaszcza dziękuję mojemu bratu bo sam nie gra już od kilku lat i poświęcił wolny weekend z dziewczyną by nie pić i pilnować Waszego bezpieczeństwa w nocy.

Dziewczynom z barku - dobra robota, nie widziałem ani jednego pudełka po pizzy, kontynuujemy za rok? Większości się podobało...

Skavenowi - za zrobienie Koziołków - jeśli coś u niego zamawiacie to przynajmniej pół roku wcześniej :wink: :D potrafi wyczarować cudowności z mas modelarskich

Ekipom wystawiająco-sprzątającym - wiecie jaka to ciężka robota dla 10 osób, pomyślcie co by było we 2 czy 3... Dlatego bardzo Wam dziękuję.

Naszym przyjaciołom za pożyczenie i przywiezienie terenów, blatów, i wszelką pomoc.

Podziękowania osobiste:

Karabinowi, za to że jest.
Maćkowi Krzyśkowi za to samo tylko inaczej.
Moim przeciwnikom za grę.
Fishowi za pożyczenie armii (rogaty szczur, rogaty szczur, buargh...13!!!) super kombatowe skaveny, miazga :D i fun :P
Barbarze - on wie.
Mojej dziewczynie - też wie za co.
Jerzynie
opatrzności

WYNIKI:

1 Darek Polit
2 Stanisław Scheiner
3 Bartosz Tetzlaff
4 Oskar Górka
5 Jacek Suplewski
6 Robert Mrozek
7 Tomasz Miścior
8 Adam Lewański
9 Szlasa-Rokicki Marcin
10 Karol Wyszkowski
11 Oskar Walczewski
12 Bartosz Kanclerski
13 Tomek Tutaj
14 Maciek Parol
15 Wendell Ernstzen
16 Piotr Nowak
17 Marcin Zakrzewski
18 Paweł Koszowski
19 Karol Malinowski
20 Mariusz Kiliszek
21 Karol Pieróg
22 Filip Górecki
23 Darek Olczak
24 Tomasz Szwedow
25 Jasiu Leszczyński
26 Paweł Zdanowicz
27 Konrad Jabłoński
28 Piotr Dębkowski
29 Krzysztof Fischer
30 Mateusz Wanta
31 Paweł Gąsiewski
32 Kacper Bucki
33 Maciej Świątkiewicz
34 Łukasz Borowik
35 Łukasz Frankiewicz
36 Kamil Szereda
37 Marcin Czaja
38 Kamil Pocałujko
39 Paweł Kostrzewa
40 Paweł Góra
41 Tomasz Knapik
42 Krzysiek Żelazko
43 Michał Kawczyński
44 Jacek Drob
45 Tomasz Kanclerski
46 Maciej Marosz
47 Darek Smoleński
48 Wojtek Dudek
49 Piotr Kęska
50 Michał Kołakowski
51 Tomasz Kwiatosz
52 Marcin Jabłoński
53 Wojciech Tarasiuk
54 Adam Zielony
55 Stefan Satora
56 Jakub Kotela
57 Maciek Kos
58 Marcin Krzyżański
59 Kacper Kozaczuk
60 Marczewski Grzegorz
61 Marcin Jakubowski
62 Szymojn Andrzejuk
63 Wieczorek Paweł
64 Mateusz Stawowy
65 Olek Krupski
66 Piotr Czarny
67 Jedrzej Śliwa
68 Bartek Lewandowski
69 Aleksander Wasita
70 Andrzej Sadowski
71 Artur Desperat
72 Arkadiusz Łysiak
73 Michał Salamon
74 Tadeusz Pawliczak
75 Marek Kurczuk
76 Adam Pawliczak
77 Łukasz Śmiechowski
78 Solarski Łukasz
79 Bartek Drajewicz
80 Zasłona Marek
81 Piotr Słomski

Do zobaczenia za rok...

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Świetny turniej, miła atmosfera, zero spięć podczas bitew z fajnymi przeciwnikami. Gratulacje dla chłopaków za zorganizowanie takiej imprezy na tym poziomie. Dziewczyny z barku ratowały ciepłym jedzeniem przez dwa dni moje przepite wnętrzności. Bitwy z wymagającymi armiami, i przeciwnikami (jestem dalej pełen podziwu dla wytrzymałości 10 horrorów Kosza :) ). Ogry średnio się popisały ale popełniałem sporo błędów po tak dużej przerwie więc mogę mieć pretensje do siebie i kości :P . Podsumowując genialna impreza oby tak dalej i częściej.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Zgubione/Znalezione:

- SoMight - JASIO
- karimata szaro niebieska
- brązową, rozpinana bluza z kapturem "Reserved"- KIELON
- czarna koszula z krótkim rękawem, - "Executive Club"
- czarna, lekka kurtka "Diverse" - DASTOR
- czarny szalik -ZIELONY
- czarna rozpinana bluza z kapturem "RP." - KALESONER
- krótkie bojówki koloru zielonego "Cargo 9" - JERZYN???
- podręcznik podstawowy pl podpisany - na okładce Szwentas, w środku - Maciej Świątkiewicz (nie wie ktoś czyj to? ;))
- Podręcznik do wood elfów ang - nie podpisany

odbiór osobisty u mnie w domu
ew. może ktoś od nas zawiezie na inkwizycję

jeśli coś rozpoznałeś i nie potrzebujesz tego, powiedz mi a ja to spalę

pzdr
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, o 09:48 przez Supeł, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Kurtka Diversa moja:) Mam nadzieję, że Karabin będzie jednak jechal na lokala do nas za 2 tygodnie:)

ODPOWIEDZ