Lubelski Koziołek - MASTER w Lublinie 14-15. 03. 2009.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

maly zaklad?

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

swieta_barbara pisze:Co za perfidni spamerzy. Strach sie bac. Tak czy inaczej nie wyklepiecie jeszcze 8 stron.
Niewierny Tomasz ;)
Ty lepiej powiedz jak to zrobiliśmy, że nie było nas gdy napadli Kielona. K$$$a zal taką akcję przeoczyć :twisted:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mam hipoteze. Urznalem sie zanim ta akcja sie zdarzyla i bylem juz w sali, kiedy sie przepychali. Innej wersji tego zdarzenia nie widze, ale skoro Kielon mowi ze spoko, to chyba nie ma co dluzej tego rozkminiac.

Dla mnie najbardziej zalowa akcja, to byla jak strzelilem Budde, de facto za darmo. Sorry Budda.

Jak strzelilem Fischa za to, ze mnie meczyl nie jest mi glupio, poza tym przytulilem go potem i przeprosilem juz na sali. On jest taki slodki.

Dziwie sie, ze nikt nie pisze nic o dodatkowym dyplomie dla Darka - wedlug mnie jedna z najzajebistszych akcji niedzieli. Dopiero wczoraj jak przegladalem fotki, okazalo sie, ze to podla morda Supel wkleil Ciastora do tej foty. Twarz Ciastora jest tam po prostu NIE-ZA-POM-NIA-NA, mam teraz to na tapecie. Turbo.

W ogole jeden z grubszych melanzy Masterowych u mnie w tym roku, przebija nawet Lodz i Krakow. Tak naprawde dopiero wczoraj doszedlem do siebie. Zajebiscie sie bawilem.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

Dyplom swoje zadanie spelnil a tworca nie byl Supelek tylko jego brat:p

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

ja w to palców nie mieszałem

a to zdjęcie dajcie i mi bo nie mogę znaleźć :(

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Żądam wyjaśnień!

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Dastor tak btw. pokemon w avatarze, pasuje do Ciebie idealnie :)

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

No dlatego dałem;P

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

swieta_barbara pisze:
Dla mnie najbardziej zalowa akcja, to byla jak strzelilem Budde, de facto za darmo. Sorry Budda.
eee, strzeliles mnie skorka pomaranczy w czolo :) potem to tylko szarpanina/konskie pieszczoty za czapke ;)
nie zywie urazy :)

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Ja p$$$$$e jaki dyplom ??? Nic nie pamietam ;) :D

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

czego to się człowiek dowiaduje po turnieju, to nikt nie będzie komentował gier? np. mojego odważnego globka.... Bueeeee

:D

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

A i tak hitem łikendu jest:
Raptor do laski na murku za basenem. Ciemna noc. Ośmiu pijących wódę chłopa dookoła niej.
- Ej piszesz się na bukkake?
- a co to jest?
Jak to oglądam to oczom nie wierzę :D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ze śmiesznych akcji to ja sobie przypominam jak od Kalafiora wygrałem materac rzutem na 4+, bo mój mi ktoś bezwstydnie podpierdolił - pewnie któryś z kultystów, bo jak to udowodnił Kielon, wszyscy są złodziejami. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

hehehe, wszyscy?

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

Supeł pisze:czego to się człowiek dowiaduje po turnieju, to nikt nie będzie komentował gier? np. mojego odważnego globka.... Bueeeee

:D
supel, z tymi demonami to wygrales bo ja, ksz-mck i valten siedzielilismy obok i tajne skavenskie rytualy odprawialismy pod blatem, zeby przyciagnac wzrok rogatego... :P

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

dla mnie tak globek Supła zostanie symbolem zajebiaszczych akcji battlowych :D Żałuje, że nie widziałem tej akcji i miny przeciwnika na żywo.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

@Supeł
Kielon pisze:Wiadomo, że w Kulcie są największe bandziory i złodzieje, które to na oszustwach turniejowych chcą dorobić do własnej kieszeni.
:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Hehehe z tego co widziałem to przeciwnik się prawie popłakał i to dosłownie :D. Jak by nad nim popracować to sprzedał by tą bretkę wtedy za 100 zetów :P .

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1444
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

To co dokładnie zrobił ten globadier? Przecież on ma raptem jeden atak więc nawet nie bardzo może kogoś spanikować...

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

jak się jest odważnym globardierem to można prawie wszystko, a globek odważny był

ODPOWIEDZ