WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA !!!

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

szaleju się najadłeś?
co Ty bredzisz...

przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś
kto zaatakuje Pakistan? USA które z Pakistanem ma sztame, Indie które się o Kaszmir z Pakistan za mordy trzymają?

i w jaki sposob odetna chiny od ropy (w Sudanie -.-')
i czemu chinczycy zaatakuja rosje o rope a nie inne slabsze panstwa takze posiadajace rope


niezla psychodela, polecam odrzucić wszystkie filmy mówiące o 'prawdzie' bo jesli Ty w to wierzysz naprawde to musisz byc bardzo nieszczesliwy zamieniacjac wszystko co masz na zloto

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Bzdury bzdurami, ale to:
koniec czerwca, lipiec i sierpien planowany jest jeszcze głębszy kryzys ekonomiczny (CZYLI OSZCZęDNOśCI W BANKU ZAMIENCIE NA ZłOTO przed lipcem 2009)
To już nie taka znowu bzdura. Mamy ok. rok do dwóch do faktycznego kryzysu (bo to co teraz się dzieje nazywać kryzysem jest śmieszne). I nie dowodzi to żadnego wielkiego spisku (choć ślepe zaprzeczanie temu, że przeróżni obrzydliwie bogaci ludzie nie mają nikogo w kieszeni i nie sterują w jakimś tam stopniu polityką państw jest bardzo naiwne), ale jest naturalnym następstwem obecnie prowadzonej polityki pt. coś się nie sprawdza - forsujmy to na siłę i po trupach.

Awatar użytkownika
Venirr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Venirr »

mi UFO też mówiło, że będzie kryzys. Przepowiednie Nostradamusa też (zadziwiające, o nich zawsze się mówi, ze coś przepowiedziały, ale zawsze mówi się o tym po fakcie :D)

Molestowanie Shifta to choroba. :D Może nie aż tak męcząca, jak stan zapalny - palpitacja lewego Shifta :D, ale też trzeba uważać. i się leczyć.

A Iluminatii to w Aniołach i Demonach autorstwa Dana Browna, jak i w 500000 innych książkach sf.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

petronikus pisze:Ja jestem praktycznym człowiekiem
Cieszymy się.
wiec pewnie chcecie wiedziec do czego moze sie przydac ta wiedza, ano tacy dwaj panowie ESTULIN i JIM TUCKER napisali książke o zakonie ILLUMINATI czyli tych któży naprawde rządzą tym światem, dzieki temu że mają wtyczki w tej grupie dowiedzieli sie ze w listopadzie 2008 będzie kryzys ekonomiczny....
Aha i oczywiście dowiadujemy się tego po fakcie.

A TERAZ RADA ODEMNIE NA TEMAT PRZYSZłOśCI dzikeki zdobytym informacją..

koniec czerwca, lipiec i sierpien planowany jest jeszcze głębszy kryzys ekonomiczny (CZYLI OSZCZęDNOśCI W BANKU ZAMIENCIE NA ZłOTO przed lipcem 2009) na listopad planowane jest rozszerzenie akcji na PAKISTAN (czyli wojna) nzstepnie odcięcie Chin od złóż roby w SUDANIE - ogólnie ta wszystkie działania mają za zadanie sprowokowanie ataku CHin na ROsje (Chiny bedą chciały sie dobrac do złóż ropy na syberii)
Podziękujemy.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Jest sens żeby ten temat w ogóle istniał?

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Nie, nawet śmieszny nie jest :(

Awatar użytkownika
petronikus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116
Lokalizacja: cz-wa

Post autor: petronikus »

Chyba pochechałem za bardzo po bandzie z tym całym tematem i informacjami. Niemniej jednak temat jest bardzo ciekawy i niezwykle głęboki - GLEBSZY niż sobie z tego zdawałem sprawe. Od niedawna siedze w tym klimacie i dopiero powoli zaczynam rysować sobie cały zarys... tego wszystkiego, wiec informacje tutaj przezemnie pisane mogą byc troche (i pewnie są ) chaotyczne. Ten kto jest zainteresowany odsyłam do podanych linków , ponieważ ciezko to wszystko opisać na forum.

POZDRO. :idea:

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Temat jest żałosny. Już od dawna nie czytam nawet tych głupot... :P Ilu jest forumowiczów tyle będzie zdań i niepotrzebnych kłótni. Amen 8)
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

petronikus pisze:Chyba pochechałem za bardzo po bandzie z tym całym tematem i informacjami. Niemniej jednak temat jest bardzo ciekawy i niezwykle głęboki - GLEBSZY niż sobie z tego zdawałem sprawe. Od niedawna siedze w tym klimacie i dopiero powoli zaczynam rysować sobie cały zarys... tego wszystkiego, wiec informacje tutaj przezemnie pisane mogą byc troche (i pewnie są ) chaotyczne. Ten kto jest zainteresowany odsyłam do podanych linków , ponieważ ciezko to wszystko opisać na forum.

POZDRO. :idea:
a ja od dluższego czasu szukam takich milych ciekawostek i mój zmysl krytyczny nawet ich nie neguje, ale zmusza mnie do wybuchu śmiechu.

Jednak coś w tym prawdy jest, ale na bogów olimpijskich, bez przesady.
Obecny kryzys w Europie jest rzeczywiscie spowodoawany przez Amerykanów, którzy to nie chcą sami ciderpieć, ale aby od razu doszukiwać się ogromnych teori spiskowych...
A moze tak Obama to czlowiek bin Ladena? Pewnie już mają "fakty" potwierdzające temu.

bleh

szukasz naprawde ekstremalnych wrażeń spiskowych? Poczytaj Danikena, przynajmniej ma jakiś tam autorytet, no i ci kosmici, to dopiero czad :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Venirr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Venirr »

w końcu drugie imię Obamy to Hussein.

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

prosze o fakty ze obama to czlowiek bin ladena...

Awatar użytkownika
Venirr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Venirr »

Obrazek

Awatar użytkownika
Barney
Mudżahedin
Posty: 256

Post autor: Barney »

Pistolet pisze:prosze o fakty ze obama to czlowiek bin ladena...
Ma ciemną karnacje :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Piotr3K pisze:Nie, nawet śmieszny nie jest :(
Nieprawda, ja się bawię doskonale: grupa zdawałoby się zdrowych, psychicznie ludzi zajmuję się grupową retardyzacją i masturbacją. Ubaw po pachy :D

BTW, każdy kto twierdzi że obecny kryzys ekonomiczny jest wynikiem zaplanowego spisku obsysa z ekonomii jeszcze bardziej niż ja. Niech poczyta o instrumentach pochodnych, swapach, wirtualnym pieniądzu i ogólnie całej tej pasjonującej historii.
Chociaż poznanie i skumanie tego jest oczywiście o wiele trudniejsze od jakże prostej teorii spiskowej.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

derywaty i zabawa z nieistniejacym pieniadzem
tyle wiem :D

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Tomushu przeciez tą całą ekonomie też wymyslili spiskowcy. To oczywiste :roll:

:wink:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nieprawda, ekonomie wymyślil Arystoteles, jednak nie zdziwilbym się, że jego też wymyślili spiskowcy.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Arystoteles była kobietą.

Popsułem sobie licznik postów i git-rangę. Argh.
Uerph.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Kobietę stworzyli spiskowcy.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ha ha ha :lol2: , uśmiałem się czytając te posty, ech naprawdę niektórzy się nudzą :roll: i wymyślają różne dziwne rzeczy. Ale jeśli chcecie wiedzieć to od niedawna pracuje dla naszego kochanego rządu i umacniam kontrole nad wami wszystkimi, a prawdy i tak się nie dowiecie :twisted: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

ODPOWIEDZ