Co sądzicie o...?!

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Co sądzicie o...?!

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Witam. Zastanawia mnie trójka bohaterów. Mianowicie Valkia Krwawa, Bolek... znaczy Kholek Pożeracz Loga Polsatu i Harry Potter... ajjj... Harry the Hammer. Osobiście uważam że Valkia może być bardzo przydatna na gre na dużą ilość punktów. Daje przeżuty na tabelke i ogólnie rzeza w walce wręcz. Kholek to czołg jakich mało, jeżeli uderza jako pierwszy to młóci niczym husaria. Jest niczym Zeus gromowładny, napier... wroga PIERUNAMI (apropos pewnego użytkownika :P). Ale ma moim zdaniem cinką ochrone. Tylko łuskowa skóra, bez armor save'a, żandego warda i o zgrozo regeneracji. Do tego larg target. No i Harald Hammerstorm :twisted:. Ten to sie mnie podoba. Pełno bonusów przeciw zdechlakom. Przenosi cześć z nich na oddział do którego sie przyłącza :twisted:, wymiata w walce wręcz i jego młot zadaje D6 wound's :twisted: :twisted: :twisted:. I teraz moje pytanko. Polecacie któregoś z nich na turniej? Mnie najbardziej kusi Harry. Terror na przegięte wąpierze 8). Ale Kholek znowuż wydaje mi sie lepszy do zamiatania klocków. A Valkia to super support dla innych bohaterów. Czekam na opinie.

P.S. Zastanawiam sie nad zrobieniem Kholeka i może uda mi sie dostać Valkie zrobioną przez profesjonalnego rzeźbiarza. Uważacie że warto wydać na nich i na Harrego kase?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Special Characterami zagrasz może (przy dobrych wiatrach) na jednym turnieju w roku, tak więc jesli szukasz opinii pod katem gry turniejowej to na żadnego z w.w. kasy wydawać się nie opłaca.

pzdr !!

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Ale nie zagram bo nie opłacalni punktowo czy nie zagram bo nie można spec. charakterami grać na turniejach? A co sądzisz jeżeli chce mieć też dużo zabawy, innymi słowy więcej gier z innymi graczmi na duże punkty niż zaliczania turniejów? Moim zdaniem wtedy warto. Nie wiem czy moge o to zapytać w tym temacie ale nie chce zakładać nowego w dziale turniejów. Czemu nie można wystawiać bohaterów typu Harry (którzy nie są w army booku) na turniejach?
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Są niedopuszczeni.
http://strony.aster.pl/barbaros/ - Polskie Uściślenia Sędziowskie
Jak ściągniesz i poczytasz to znajdziesz dwa formaty: Limited i Balancing Patch + Restricted. Zarówno jeden jak i drugi format banują speciali, a w Polsce 99% turów jest na bazie któregoś z tych formatów.

Co do gier towarzyskich każdy special przez ciebie wymieniony znajdzie zastosowanie.

pzdr !!

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Dzięki za odp. Wychodzi na to że na turniejach raczej sie nie będe pojawiał. Play for fun, not only to win!
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

Jeśli mogę się wtrącić, choć może nie do końca na temat...
Bardzo fajny modelik, może Ci się przyda :) http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic.php?f=4&t=53599

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

thurion pisze: Co do gier towarzyskich
w grach towarzyskich z reguly nie ma speciali zeby byly towarzyskie ;)

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Marko wypowiedziałeś sie bardzo na temat. Zaraz sie biore za czytanie co tam ło niej napisali :twisted:. Normalnie gdyby była prawdziwa to bym sie oświadczył :D. Dzięki wielkie za link. Shino co Ty piep... Każdy z bohaterów jest towarzyski na maksa. Ciągnie ich ile wlezie do przeciwnych charakterów. Obowiązek rzucenia wyzwania i zakaz odrzucenia czyni ich bardzo towarzyskimi :twisted:.
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Ciekawe co na to Teclis ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Ale przed czy już po tym jak któryś do niego dojdzie? :twisted: :twisted: :twisted:
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

widac, ze jestes nowym graczem...

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Mój kolega który gra od 15 lat narzeka na Teclisa w tej edycji. Pozatym ja rozpatrywałem to bardziej pod kątem humorystycznym. Przecież nikt Teclisa nie zostawi bez obstawy. 600 ileś tam punktów z T2 (czy 3?) bez bodajże warda i armor save'a to dla chaośnickiego bohatera super cel, pod warunkiem że stoi sam :P. Nie wyciągaj aż tak pochopnych wniosków. Pozatym ja to traktuje tylko i wyłącznie jako zabawe. Power Gamingowi mówie stanowcze nie! A tak na poważnie co do odpowiedzi Teclisa... ot pare słów a z chaośnika zostaje kupka popiołu :twisted: (mam na myśli tylko i wyłącznie fluff a nie rozgrywke :P).
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Teclis ma dobrego bodyguarda w postaci Caradryna ;)

No chlopaki nie do zarżniecia we dwójke :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Aaa tam nie. Wszystko jest do zarżnięcia. Podrzuce Ci piłowane kostki coby same jedynki wypadały a sobie wezme takie żeby mieć same szóstki. Da sie? Ano da sie. A tak na serio pogram troche. Pokminie. I coś (może) wykminie ;).
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

ODPOWIEDZ