Alternatywne figurki.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Chyba muszę iść do okulisty, bo nie mam do jej twarzy żadnych zastrzeżeń. Czapka na ostatnim zdjęciu może trochę emo ale ta pierwsza jest ok
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Nilgar pisze:Chyba muszę iść do okulisty, bo nie mam do jej twarzy żadnych zastrzeżeń. Czapka na ostatnim zdjęciu może trochę emo ale ta pierwsza jest ok
Generlanie chodzi o to, że ja do pyszczka tej pani też nic nie mam, ale w malowaniu usta są wręcz niemożliwe do pomalowania. Są po prostu za małe.

Nino
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Nino »

Nie wie ktoś gdzie można dostać hydre z 6 ed

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Nino pisze:Nie wie ktoś gdzie można dostać hydre z 6 ed
Hehe, sam ostatnio się za nią rozglądałem i wygląda na to, że wszędzie została zastapiona nową. Chociaż moze w jakimś małym, zapomnianym sklepie internetowym by się znalazła, ale ja nie trafiłem, a trochę szukałem. Żałuję, bo jeszcze niedawno była na promocji w Bardzie: http://www.bard.pl/?act=showProduct&cat ... =1478&l=pl Pewnie wiekszość z Was się nie zgodzi ze mna, ale IMO stara hydra jest fajniejsza, jest porządna, gruba, z grubymi szyjami i fajniejszymi głowami. Nowy model IMO nieudany - chudziutkie szyje, mniej udane głowy, cienkie nóżki - moda na anoreksję dotarła nawet do WFB ;)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Nino pisze:Nie wie ktoś gdzie można dostać hydre z 6 ed
może cie zainteresuje ;)
http://allegro.pl/item591934992_hydra_c ... spray.html

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A mnie się tam nowa bardziej podoba, klimatem trochę jak Hydra Chaosu z Hom&m III :)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

A mi sie podoba i ta i ta dlatego mam je obdywie ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

a mi sie najbardziej podoba reaperowa :wink: , zamowilem jakies pol roku temu na sindarionie i nadal nie otrzymalem zadnego info co i jak [-X
oczywiscie za pobraniem [-o<
ObrazekObrazek

Nino
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Nino »

Ta nowa jak już ktoś napisał anoreksja w całej okazałości. Nic zostaje allegro:) a cena tam poszła hehe:)

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

SexRocket pisze:a mi sie najbardziej podoba reaperowa :wink: , zamowilem jakies pol roku temu na sindarionie i nadal nie otrzymalem zadnego info co i jak [-X
oczywiscie za pobraniem [-o<
http://www.sindarion.istore.pl/sklep,30 ... 593,0.html
Dzięki, że o niej wspomniałeś, nie wiedziałem o niej, a wymiata :shock: Taka ztuningowana 6-edycyjna hydra GW, wygląda od niej sporo lepiej.
Ale aktualnie niedostępna, a nawet jeśli to czas dostawy 8 tygodni... Na dodatek, jak piszesz, są jaja z kontaktem ze strony sklepu - to trochę zniechęcające. Można ją kupić gdzieś indziej w Polsce?
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

model jest masakrycznie fajny ale oprocz sindariona nie do dostania w sklepach a i tu jak mowilem raczej to tylko rekalma niz oferta :?

A teraz pytanko z inneg beczki
Zna ktos jakies fajne modele (metalowe) ktore mogly by robic za spearmanow?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Gamezone po wymianie główek na jakieś ładniejsze? Ew. black tree design, ale te w większości do pięknych nie należą

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ci lancers z GZ u mnie robia za Gwardie - sa spoko, maja dosyc stacjonarne pozy, ale Ci z GW tak samo. A rzezba jest moim zdaniem duzo lepsza, choc GZ duzo gorzej sie ponoc maluje bo nie jest tak pouwypuklany jak to ma w przypadku GW miejsce.

Za to kupilem sobie 10 DR z GZ i jestem bardzo zadowolony. Modele wygladaja turbo w porownaniu do tych GW, fakt ze troche sie trzeba z GS przy sklejaniu babrac, ale efekt jest ekstra.

Ogolnie wiekszosc figsow w armii (poza hydra, maszynkami, shades i mengilami) kupilem sobie z innych firm niz GW i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wiekszosc mam z GZ (DR, BG, kuszoli, BSB na CO), ale po magiczki siegnalem do Hasslefree, AoW, Freebooter, smok z Ultraforge, zas ninja bralem z WarMachine, Reapera i wiekszosc tych figurek przedstawia ciekawsze opcje niz GW - i armia wyglada duzo bardziej unikalnie. Na WI bede mial czesc tego, a od nowego sezonu Ligowego jezdze juz wylacznie DE, wiec bede mogl pokazac.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Barbara zostawiasz orkasy? :shock:

Znalazłem parę fajnych smoków:
http://www.toycraft-figurki.pl/Dragons_c17.html
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Juz od grudnia jezdze prawie wszedzie DE. Tylko nie mialem jeszcze wlasnej, dobrze zrobionej armii.

A na tej stronce to polecam szczegolnie smoczury z Legend of the Blade Hunters http://www.toycraft-figurki.pl/Legend+o ... s_c35.html - zwlaszcza wypasiony jest Basilisk. Gdybym nie mial jeszcze smoka, to pewnie kupilbym jednego z tych, bo skale maja ciut wieksza niz figsy GW (ale mniejsza niz Ultraforge, kekeke), ale za to malowanie jest wlasciwie szczatkowe, bo sa dobrze zrobione. No i cena to po prostu pelen wypas.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Sindarion zawiesił działalność, więc nie ma co liczyć na sprowadzenie przezeń figurek Reapera :( :( :(
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

W lublinie byłeś orkasami ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

I skonczylem poza pierwsza 30tka, a DE jeszcze nie wypadlem z top3 - dziekuje, postoje.
Zreszta to OT, wiec konczymy.

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=P73016&sid=3fbd734e Co myślicie o tym jako alternatywa dla kociołka???

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Samo naczynie byłoby ok, ale ta bestia wykluwająca się ze środka...odpada

ODPOWIEDZ