Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

ok dzięki wielkie :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jak dla mnie spoko :)

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

W army builderze repeater crossbow na lordzie kosztuje 15 pkt, w polskim army booku 10. Jak jest w angielskiem?

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

masz stara nakładke na AB
Obrazek

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Dzięki, chciałem się upewnić

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Mam pytanie dotyczące PoD.
Zawsze grałem, że kości są generowane do puli tego maga, w dyskusji na temat cięcia tego czaru, padło stwierdzenie
Co lepiej masz obecnie nie po 2 kości na magu + 2 w puli. Tylko 1 na jednym i 11 w puli.
i narodziło się moje pytanie, gdzie te kości są generowane do puli ogólnej czy tylko dla tego maga?
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Oczywiście że dla maga bo przecież jest dopisek: Jeśli czarodziejka nie wykorzysta tych kości to dostaje hita za każdą wygenerowaną niewykorzystaną kość czyli tylko ona może ich używać bo ona dostaje hity ;) .
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

mam pytanie czy jak wezme w rozpie Death Had i wykupie jej gift Touch of Dead to jej ataki mają poison i killing blow?Chodzi mi o to czy jak wyrzucę na trafienie 6 to jest to automatycznie killing blow??

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Koz@a pisze:mam pytanie czy jak wezme w rozpie Death Had i wykupie jej gift Touch of Dead to jej ataki mają poison i killing blow?Chodzi mi o to czy jak wyrzucę na trafienie 6 to jest to automatycznie killing blow??
Poison i killing blow trochę się "gryzą", jak wyrzucisz 6 na trafienie to ranisz automatycznie i nie masz szansy na killing blow.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

ok dzięki za odpowiedz :D

Awatar użytkownika
Jurdasz
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Koshaolin/Bydgoszcz/Land of Chill ;P

Post autor: Jurdasz »

Ja mam co w rodzaju pytania, nie wiedziałem gdzie o to zapytać... Ile już wyszło podręczników do armii z siódmej edycji i ponad to ile zostało? Jak na razie nowe jest Imperium, Dark Elfy, High Elfy, Demony, Wojaki Chaosu, Wampiry, Krasnoludy, Orki i gobliny... czy to już wszystko? pozdro 2 all!

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

1) Krasnoludy wyszły podczas 6-stej edycji.

2) To jest dział DE, do dyskusji ogólnej z takimi pytaniami.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Jurdasz pisze:Ja mam co w rodzaju pytania, nie wiedziałem gdzie o to zapytać... Ile już wyszło podręczników do armii z siódmej edycji i ponad to ile zostało? Jak na razie nowe jest Imperium, Dark Elfy, High Elfy, Demony, Wojaki Chaosu, Wampiry, Krasnoludy, Orki i gobliny... czy to już wszystko? pozdro 2 all!
Zapomniałeś tylko o Lizardmenach.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Jurdasz
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Koshaolin/Bydgoszcz/Land of Chill ;P

Post autor: Jurdasz »

Wybacz to nie była żadna dyskryminacja... albo nie, jako gracz DE i Skaveński powiem że była! :twisted:

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Mam pytanie o zasade ukryty... W AB jest to nie do konca zrozumiale wytlumaczone, przynajmniej dla mnie ;) czy jak mam assasyna w rozpie, to zasada ukryty pozwala mi nie mowic przeciwnikowi ze w ogole mam w armii assasyna, czy mowi tylko ze nie musze mu mowic w jakiej jednostce jest ukryty, ale musze poinformowac go ze gdzies jest? Prosilbym o szybka odpowiedz bo dzis wieczorem gram bitwe i chcialbym do tego czasu wiedziec xD bo jesli nie musze nic o nim mowic, to wowczas glupie jest z ostrzem cienia, bo musze rzucac kostka od drugioej tury zatem silarzeczy musze go ujawnic... :/

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jeśli gracie na jawne rozpiski czyli ze pokazujecie sobie i informujecie o przedmiotach magicznych itd. To tak. Natomiast jeśli gracie na tajne to nie. Ale jesli jest to gra domowa z kumplem przy piwko tu go zaskocz ;) tylko wczesniej zapisz gdzie go schowałes.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

tak wlasnie gram wiekszosc moich znajomych (tych co nie gra de) uwaza ze ujawnianie assassina w jawnych rozpiskach jest poronionym pomyslem i zawsze prawie jak gram ze znajomyli to zapisuje gdzie siedzi sin. jedynie na turniejach od razu jest wystawiany bo musi... acz tez nie zawsze :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Zastanawia mnie pewna rzecz. Czy jak dam Whip of Agony to mam 3 czy 4 A z Ap o sile 5? Jak daje normalnie Beastmaster score to dostaje +1A i nie jestem pewien co do tego przedmiotu.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Cyciek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Cyciek »

hmm tak sie własnie zastanawiam co sobie dokupic bo troche kasy odłożylem :P
mam 10 Corsarow,20 Warriorów,16 Kuszy,5 CoKsów,5 DR ,5 Black Guard,Hydranta,Czarke na piechote i Dredlorda on CO.Myslałem własnie co lepsze do tego co mam Shadesi czy może assassina(raczej ze względu na figurke :P ),albo zwiekszyc liczbe BG???moze wogóle polecacie co innego??

Zablokowany