Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Re: Empire VII ed.

Post autor: Toni »

Zdradzisz zawartość? :D
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

nie znam jej
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Great swordzi
Łucznicy
Steam Tank

;)
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

ciekawe czy się wysilą czy tylko wstawią nowe modele nie zmieniając składu, Czyli obstawiam:
cannon
handgannerzy
pikienierzy
jazda

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

morgan10005 pisze:ciekawe czy się wysilą czy tylko wstawią nowe modele nie zmieniając składu, Czyli obstawiam:
cannon
handgannerzy
pikienierzy
jazda
morgan, problem w tym że nie ma informacji odnośnie zmiany wyglądu akurat tych figurek.

Ja wiem ze jestem w mniejszości ale ci obecni (poza działem i konimi rycerskimi) mi się podobają
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Sa!nt pisze:Great swordzi
Łucznicy
Steam Tank

;)


biorę dwa! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

to nie chodzi o to czy zmienili modele. Niestety jest tak że w batalionie są podstawowe figurki, niezawsze wykorzystywane lub większość "starych" graczy ma już podobny zestaw.

Niestety wątpie żeby włożyli tam ST, ale pomarzyć można

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ja tez watpie... raczej wyladuja tam GS
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

azrael88 pisze:
Sa!nt pisze:Great swordzi
Łucznicy
Steam Tank

;)


biorę dwa! :D
Powinni wciś tam pudełko KO, maga, armatę 10 kuszników i tanka. Zestaw grywalnego imperium, myślę że by się właśnie najlepiej sprzedawał w parach najczęściej.

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

A wiadomo jak będą się kształtować ceny odświeżonych produktów? W szczególności ST i GSy

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

GS będą pewniew cenie Black orków, TG itp
ST wydaje mi się że +/- tyle ile nowy stagadon, ale to tylko moje przypuszczenia ;]

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

ale ma być chyba jakaś podwyżka cen :?

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Sądząc po zawartości nowego battalionu do lizaków to empire dostanie GS w swoim.
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

I tak to wszystko siorpie siusiora bo nadaje się na szrot nowe upgready kodeksu by wydali lepiej bałwany :evil:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Wilqu pisze:I tak to wszystko siorpie siusiora bo nadaje się na szrot nowe upgready kodeksu by wydali lepiej bałwany :evil:
Nic dodać, nic ująć. Smutna prawda...
Obrazek

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1550
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Upgready ARMY BOOK'a ;) ktorych nigdy za wyjątkiem zeszłoedycyjnych DE nie było...tak tak...juz zaraz je wydadzą;)... dobrze ze chociaz są nowe figurki;)

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Ech człowieka serce ściska, moi swordsmeni, helblastery, flagellanci i halabardnicy stoją schowani głęboko w szafie podczas gdy ja staram się wyrobić z malowaniem pedalstwa z Ulthuanu przed majowymi turniejami. Niestety Imperium w 7ed. nie jest jakoś szczególnie pociągającą armią do gry. Tak właściwie powodzenie na turnieju, i to też tak raczej średnio, zapewnić może jeden build i to jeszcze taki, który do mnie kompletnie nie przemawia bo ani tam detachmentów nie wykorzystam ani elektora. A wystarczy przecież Griffon Banner zrobić za 50pkt, dać bsb możliwość brania normalnie ekwipunku tak jak to mają w standardzie inni szmaciarze, no i ewentualnie poprawić helblastera i już mamy kodeks do przełknięcia.

Natomiast dziwię się także, że BP+R zalicza detachmenty do limitu oddziałów strzeleckich. Osłabianie sztandarowej zasady Imperium, która nota bene nie jest w ogóle przegięta, jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Jak już ktoś mądrze powiedział, ta armia nie ma dobrego PR w Polsce.
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Upgready army book'a to możemy sobie sami załatwić - GW do tego nie jest potrzebne. Trzeba tylko LS skierować do rozwinięcia BP o kilka nowych punktów :). Szkoda, że aktualny BP nie "patchuje" tych oczywistych oczywistości jak możliwość wyboru każdego rozaju ekwipuku dla BSB w starszych armiach czy innych tego typu kwiatków (jest ich cała masa). Występowanie sprzecznych ze sobą zasad to zmora starych i nowych AB. Ujednolicenie zasad w zasadzie to kwestia już uściśleń sędziowskich.

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Toni pisze:Jak już ktoś mądrze powiedział, ta armia nie ma dobrego PR w Polsce.
Cóż, przysłowiowego ch*** bym się spodziewał w tej kwestii - istnieje stereotyp, ż Imperium sobie radzi - owszem, na samym BP przy małych punktach (do 2k) tą armią można ugrać wiele, więcej nawet, niż przed BP, ponieważ osłabiono najcięższych przeciwników. Schody się zaczynają gdy pojawia się restricted. Myślę, że mimo stanowiska LS w sprawie Imperium, powinno się coś zrobić z detachmentami - stworzyć zasadę, że detachmenty nie są ograniczone przez zasadę tworzenia corów. Obecnie, próby grania Imperium na te punkty to jakaś parodia (i tu wcale nie chodzi o to, że nie mogę sobie wystawić drugiego czołgu czy trzeciej-czwartej armaty, jak niektórzy złośliwi zaraz pewnie chcieliby dopisać)
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

ODPOWIEDZ