Warsztat Szczurka ...

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Warsztat Szczurka ...

Post autor: max »

zapowiada sie niezle ]:-> czekamy na efekty
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

jak już ktoś wspomniał daj 3 horrory jak by otaczały bista
podstawka bardzo fajnie się zapowiada (zima odpada za płasko by wyszło ) myślę ze mchy , stonowana zieleń przełamana kolorowymi liśćmi będzie odpowiednia ...
w całości tylko mi się postawa bestii nie podoba , sztucznie wygląda .. jeżeli zmienisz ten mieczyk na 2 ręczny i zrobisz tak ze model będzie się zamachiwał w stronę horrora to wtedy będzie wypas ... jak na razie nie ma ruchu w tej scence przez co będzie monotonna i nudna nie ważne jak dobrze wykonana

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mam jeszcze jednego horrora i w pierwotnym planie miało być 2 na jednego :wink: Pomyślę ,może wcisnę ... Macie racje dam znikomą ilość trawki jakiś mech i listki :)

p.s-podstawka to doniczka :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

szczurku do do podstawki to bardzo fajnym pomysłem jest kawałek deski :)
w punktach z drewnem (deski listwy wykończeniowe itd) jest pełno odrzutów np klocki 5cm/5cm/10cm albo nie równe , prostokątne kwadratowe .. oni to wypiep... sam wiesz , więc warto się przejść i poprosić o takowe ścinki i odrzuty , idealnie drewno pasuje na podstawkę , można je ubarwić bejcą/lakierem i mieć fantastyczną podstawę na dioramę bo na doniczce wygląda to fajnie puki nie widać doniczki :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ale ta doniczka jest na tyle dobra ,ze poki bedziesz patrzyl ,a nie tykal lapami to sie nie kapniesz ;D

sorry ,ze odgrzewam i to wlasny temat :D ale pytanko :

Czym mozna zastapic horrora ? Jakos tak mi koncepcyjnie nie pasi :mrgreen: Musi to byc cos w dynamicznej pozie zeby sie na ta skale wpasowalo (ale skok czy cos ;)) :?:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Tancerz Wojny :?: :idea:

_Mihau
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 125

Post autor: _Mihau »

o QRWA!! rządzisz po porostu:))) chyba czoła Michale:)!!

a umieścisz ta przeróbkę spear chucki zrobionej z 8 lat temu z golarki bodajże?? :D

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Ja mam pewien pomysł, ale wymaga w ch*j skilla (ten warunek spełniasz) 1 flamera (to chyba też spełniasz :D), no i najważniejsze, zmiana pomysłu, czyli inny moment walki.

A więc: Plan jest taki. Jest pewien Flamer, który jest wygięty w łuk, ale taki zupełny. Jakby go tu opisać... Ma 3 zębate dziury z płomieniami w "nogach". Pan Beastman sprzedawałby mu siarczystego buta w brzusia, a ten zgięty w pół leciał by w stronę ściany, albo innej zapory. Najlepiej, żeby było jak w Mangach, czy Anime, czyli takie światło, że niby Pan B. zasadził mu "Kame-hame-ha" Dookoła proponuję jesienną scenerią w płomieniach, w końcu to flamer.

Pewnie nie spodoba ci się moja wizja, ale musialem się wyżyć, i miałem wizję :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

a umieścisz ta przeróbkę spear chucki zrobionej z 8 lat temu z golarki bodajże?? :D
To bylo dawwwwwno i NIEPRAWDA :P

@Zbyslaw

lol moja wyobraźnia by na to nie wpadła :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Ja mam kilka pomysłów, ale żaden swietny :D
1. Wardancer to tak apropo dynamiki
2. To jakiś ładnie skonwertowany ork żeby dynamiki mu nadać - spełnialby też warunki koksa- nie byłoby tak nie fair
3. Co do jesiennych klimatów to może driada?
4. Może kilku maruderów, albo jakiś ładny czempion Chaosu?
5. Człowieczka (niezły byłby kapłan Sigmara z tym opuszczonym młotem a wokoło zwłoki ludzi i beastów)
6. Smoka albo bloodzia :D tylko wtedy trzeba by dorobić jeszcze kupę łajna pod beastmenem :D
Ostatnio zmieniony 6 maja 2009, o 21:29 przez Mongrim, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

a ja bym tam dal cos w stylu Yhetee albo wargulfa... a najchetniej strigoia ale oni mieli strasznie marne figurki ;/ tak to jest moj typ strigoi i kilka ghuli glownie takich ktore juz nie wstana :P

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

5. Człowieczka (niezły byłby kapłan Sigmara z tym opuszczonym młotem a wokoło zwłoki ludzi i beastów)
3. Co do jesiennych klimatów to może driada?
dobre :) Nad driada nawet myslalem :)

z innych opcji to ghul nowy taki przygarbiony ;) albo inny plastik (moze wlasnie ork) co by mozna bylo latwo jakas dynamiczna poze nadac :)

A tutaj foto z aukcji ...

Link do coola ,jakby ktoś chciał :wink: : http://www.coolminiornot.com/221421


Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

A mi Bardzo podobała się koncepcja z horrorem :D

Jednak uzupełnił bym ją o jednego małego ungorka.
Już tłumaczę. Bestmen przez ciebie zaproponowany ma taką typową pozę mistrza doglądającego swojego ucznia. Dlatego między nim a horrorem stałby schowany za swoją włócznią ungor (liczący na to że ten kawałek drewna o ostrym końcu uchroni jego dusze przed strachem który go paraliżuje).
Mały bieny koziołek który ma zdać prawdziwy test strachu pod okiem swojego mistrza. Od tego ma zależeć dalsza jego egzystencja/karriera w klanie(pomysł powinien nawet mangowców zaspokoić :))

Uzyskać ten efekt będzie trudno.. jednak napewno będzie dalece odbiegał od standardów typowych pojedynków :D
-----------------------------------------------------------------------------------------
"kiedy ludzi kupa to i rycerz dupa"

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

co do duela to proponowałbym scenerię wastelands... szarości, brązy, trochę trawki wyschniętej. camogreenowe porosty na skałach.
goblin na squigu pierwsza klasa:) ładne miękkie cieniowanie, idealna kolorystyka, świetna podstawka. troszke możnaby ewentualnie podnieść kontrasty (cienie pogłębić), no chyba że taki masz styl;]
ork też fajny kolorystycznie ale brakuje mi w nim jeszcze jakiegoś ciekawego detalu- freehanda czy coś.
czekam na kolejną pracę:)

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Rewelacyjne malowanie, kolorystyka też niczego sobie. Jedynie co Mi się średnio podoba jest postawa zębacza. Po przez ułożenie nóg/łap wygląda dość nienaturalnie, jakby miał się przewrócić. Przynajmniej takie jest moje odczucie. :wink: =D>
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Dodaj jeszcze jednego, dwa horrory, pełniej bedzie wygladać. A stylistyka jakas jesienna ewentualnie dziewicza puszcza (tzn dużo poróstów jakies liany itp)

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Jak tam idzie?

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Stoi :wink:

WIP BK ,taki moj zleceniowy TT :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Nie podoba mi sie ten orginalny model jezdzca... ;p a co do malowania to koniak bardzo ladny ... jezdziec tez niczego sobie :)
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Bejcowane?

I 'upitol' mu kościany ogon, przecież to szkielet konia :wink:

ODPOWIEDZ