Galeria Imperium

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Jak widać, nie tylko ja używam pancerki 1:35 do konwersji tanka :D Podwozie z T-26 pasuje nieźle, czołg bardzo wysoki, musi się mocno wyróżniać na polu bitwy.

Nad charakterami jeszcze popracuj, szczególnie nad metalikami.

Ponownie chyle czoła przed tankiem, bardzo oryginalny pomysł

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

Heh, tylko że to jest polskie 7 tp na podwoziu ;D Pomysł zrodził się jak znalazłem po sklejeniu mortara cannon i pomyślałem zrobię z niego czołg :)

Charaktery, zdjęcia są kipskiej jakości, robione w nocy przy strasznym oświetleniu, w drodze zdjęcia priesta i inżyniera i hellblastera :P będą w tym tygodniu jeszcze..

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Łohoho... czołg na prawdę wymiata, podoba mi się bardziej od oryginalnego :D

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

Dzięki serdeczne :D jest z nim zasadniczo jeden problem... Transport :roll:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Jeżeli ten dwarf to u Ciebie inżynier z hochlandem bądź champion z w/w bronią to szacun sam postawiłem ostatnio na klimat i używam krasnoludzkiej armaty z 5 ed na zasadach imperialnego działa oraz wariorów na zasadach swordsmenów.
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

zgadłeś wilqu :) znalazłem go u brata, chciał bodajże przerobić go na chd-ka jakiegoś, ale go uratowałem :) robi za inżyniera, tak jak ten skonwertowany. Potrzebowałem inżyniera i akurat miałem pod ręką różne bitzy... :D

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Asgharoth pisze:Heh, tylko że to jest polskie 7 tp na podwoziu ;D ...
Bez znaczenia, oba były na tym samym podwoziu bo to licencja angielskiego vikersa E :wink:

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

aaaa.... to tu mnie zagiąłeś ;) szukałem odpowiedniej skali a stwierdziłem że zawsze to odmiana od "Tygrysa"

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

Obrazek

Figurke z lewej wszyscy pewnie znają, natomiast pan po prawej to Sir Brotherick z Reapera który u mnie będzie występował jako warior priest

przepraszam za słabe światło na focie :(
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Dobrze się prezentują, ale nie wykończone podstawki psują efekt. Podmień zdjecie jak skończysz.
Obrazek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Ten po prawej jakiś taki nieforemny

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Jaki nieforemny?
Obrazek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

jakoś mi tak optycznie nie pasuje, ale to może kwestia zdjęcia i figurki obok

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

For the Empire! For the Nordland! For Theoderic Gausser!

Czyli moi faceci z Wielkimi mieczami. Oceniajcie i krytyki nie żałujcie :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Bardzo bardzo udany oddział :) najbardziej podoba mi się membrana od bębna, sztandar i pergaminy. Tylko ostrza bym chociaż washem przejechał, bo troche odstają od reszty...Ale to już takie szukanie dziury w całym :wink:
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

ładny oddziałek. Ja kdla mnie poprawiłbym tylko zbroje tj przeciągną bardzo rozwodnionym czarnym. W tedy było by widać te wszystkie zagłębienia i załamania tych zbroi. Druga rzecz to miecze , bardzo słabo wyszły.

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Zacny oddział, ładnie się prezentuje. Niby można metaliki pociagnąc jeszcze washem ale i bez tego jest OK. Czysto, schludnie, dobre kolory.

Mnie się jedynie nie podoba wizerunek Jego Ekscelencji Elektora (jeśli sie nie myle), sorry ale profil nie jest zbyt ładny. Mimo głębokiego szacunku dla freehandów (ja nie potrafię) nie podoba mi sie ów jegomość.
Za to tył szmaty wyszedł rewelacyjnie - w szczególności ta kometka w dolnym prawym rogu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Dziękuję za wasze zdanie...

Z metalem za dużo się nie bawiłem, bo miał po prostu błyszczeć i być "czyściusieńki", stąd pancerze są robione niebieskim washem.
Co do wizerunku, to osobiście mam duże problemy z malowaniem na powierzchniach płaskich. Najpierw wszystko rozrysowałem na papierze, a potem chwyciłem za pędzel i siuuu... Wyszło jak wyszło, mi też trochę coś w nim nie pasuje, ale jak na czase powiedzmy renesansowe, to ówczesne rysunki też wyglądały jakby spod ręki dziecka.
Najlepszą ocenę dostałem od mojej szanownej rodzicielki... "Ten na sztandarze wygląda jak hrabia ze Shreka" :D

Najwyraźniej jak mój poprzedni sztandar swordsmenów z chomikiem ten równierz będzie budził trochę śmiechu, mimo że tym razem niezaplanowanie :P

Teraz biorę się za 25 włóczników.... czeka mi masowa dekapitacja i obcinanie końcówek włóczni... aby ich troszkę urozmaicić. Zaraz za nimi w kolejce czeka jeszcze 50ciu :P

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Detachment spearmenów
Jakośc zdjęcia marna nie mam pojecia jak zrobic poprawne to najlepsze z serii 20-tu+ cykniec
Obrazek
Kolorystycznie pd armie Averlandu taktycznie sprawdza się ok wąskie ma tarcze itp itd.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2009, o 09:13 przez Wilqu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek






_________________

ODPOWIEDZ