WE MOVE! 20/06/2009, WARSZAWA

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Re: WE MOVE! 20/06/2009, WARSZAWA

Post autor: Cauliflower »

Green Knight pisze:To pocałujta w tyłek wójta. NIe jade ani tu ani tu. Nie mam czasu.

Edit. Mój system jest bardziej przejrzysty. Jasno widać za co są punkty. U was nie koniecznie.
Green, właśnie sobie sam odpowiedziałeś czemu jest taka ocena, a nie Twoja :wink: :P



Dla pocieszenia dodam, że w projekcie turnieju, który wstępnie planujemy na 13 czerwca uwzględniliśmy Twój system oceny :wink: 8)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Nie zależnie od sprzeciwów na naszych lokalach będzie panował taki system jak był do tej pory i w tym zakresie bless ma pełne poparcie reszty JH.
Obrazek
Obrazek

dexterteam
Plankton
Posty: 1

Post autor: dexterteam »

Witam serdecznie,
chciałbym zadać bardzo niedyskretne pytanie, otóż czy to jest impreza zamknięta czy otwarta. Zadaje to pytanie ponieważ jestem tutaj całkiem zielony jak groszek przed zbioramy, a takie imprezy są motywujące do pracy a i nauczyć się można co nie co.

Pozdrawiam
Dexter

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Takie imprezy są otwarte.
Count me in. Rospa poszła :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tez sie zapisuje wstepnie :)

jawne czy tajne? :>

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Dębek pisze:Nie zależnie od sprzeciwów na naszych lokalach będzie panował taki system jak był do tej pory i w tym zakresie bless ma pełne poparcie reszty JH.
Ma również poparcie osób spoza Jeźdzców Kawioru.


System Blessowy jest prosty, a mimo to spełnia swoje zadanie.
A te wszystkie kategorie, to jedna wielka ściema.
Bo potem sędzia nie sprawdza każdego toporka, a gracz szybko przyznaje, że WYSIWYG ma, choć nie ma.
A punkty za konwersje to już największe przegięcie. I naprawdę jestem zaskoczony, że tego jeszcze wszyscy nie dostrzegli.

Z tą transparentnością też wyluzujcie. Na co ona komu jak się potem widzi rozpieprzone armie dostające konkrente punkty za niewiadomo co, przy tak przejrzystych podobno systemach? :? :roll:
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

NIeskromnie powiem ze naprawde wiele razy oceniałem armie na turniejach. Rzetelnie przeprowadzona ocena według mojego systemu się sprawdza.

Nie chce zasrać tego tematu spamem więc nie będe się w tej kwestii tuaj wypowiadał. Zrobicie sobie ocene malowania jaką chcecie.

Ja ze względu jaka ona będzie się nie pojawie. NIestety nie mam czasu.

Pozdro.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

JaceK pisze:
Dębek pisze:Nie zależnie od sprzeciwów na naszych lokalach będzie panował taki system jak był do tej pory i w tym zakresie bless ma pełne poparcie reszty JH.
A punkty za konwersje to już największe przegięcie. I naprawdę jestem zaskoczony, że tego jeszcze wszyscy nie dostrzegli.
Też uważam, że dodatkowe punkty za konwersje nie powinny mieć racji bytu. Ta ocena jest bowiem oparta na całkowicie subiektywnym i bezpodstawnym założeniu, że coś skonwertowanego jest na pewno ładniejsze od standardowych nie zmienianych figurek.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Może nie zawsze ładniejsze, ale człowiekowi jest milej jak dostanie chociaż 1 dodatkowy punkt ,za to że siedział nad swoimi figsami dłużej niż inni ;)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

JaceK pisze:
Dębek pisze:Nie zależnie od sprzeciwów na naszych lokalach będzie panował taki system jak był do tej pory i w tym zakresie bless ma pełne poparcie reszty JH.
Ma również poparcie osób spoza Jeźdzców Kawioru.
tylko niektorych...

IMO wysiwyg jest jedna z najwazniejszych kwestii jesli chodzi o pogodzenie hobby-granie.

Czesto sie czlowek suugeruje tym, ze w konnicy nie ma sztandaru/muzyka lub mozna nie zauwazyc bsb, ktory nie ma sztandaru ;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

wysiwyg można premiować... ale konwersje?
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Shino pisze:tez sie zapisuje wstepnie :)

jawne czy tajne? :>
Zobacz w regulaminie. Jest napisane.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

gracie na euro czy na pseudoeuro?
Kostki zabrane przez Black Coach są liczone jako kostki użyte.


bo chyba troche zmieiacie zasady a nie wiem czy o to wam chodzilo...

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Jak juz offtopujemy o ocenie malowania to sam dorzuce swe 3 grosze. Jak dla mnie hardkorowa oceniaczka jest jak najbardziej w pyte. Nie wiem przeciw czemu ty Green oponujesz, bo w twojej tez jest przeciez subiektywna ocena - ladnie pomalowana, albo tylko pomalowana.
Apropo konwulsji mysle podobnie jak przedmowcy. Nie wiadomo czemu od wielu lat sie utrzymuje poglad, ze jak sie cos skonwertuje to
jest ladniejsze - bulszit jak juz ktos powiedzial.

Hardkorowa ocena jest wdlg mnie lepsza poniewaz promuje armie ktore sa pomalowane w jednym schemacie, przez jedna osobe, aleee...co najwazniejsze nie musza to byc jakis full wypas turbo malunki, tylko ma sie to dobrze w kupie prezentowac. Dzieki temu osoby ktore nie maluja jakos zajebiaszczo, ale wloza w swoja armie troche pracy, zeby byla jednolita i spojna, moga dostac tyle samo pkt co osoba ktora wylozyla 2 tysiace rubli za malowanie. I o to chodzi jak dla mnie.:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

chłopcy z konwersjami jest jak z malowaniem - może sobie być lub być ładne :wink:
jeśli sądzicie że konwersją jest przyklejenie wykałaczki do czoła konia (autentyczna sytuacja) to skonwertowany jednorożec :lol2: to chyba nie mamy o czym rozmawiać :wink:
a tak BTW to jest kolejna odsłona odwiecznej dysksji hobbysty ze strategiem :D

Ż.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Kotlet pisze: Hardkorowa ocena jest wdlg mnie lepsza poniewaz promuje armie ktore sa pomalowane w jednym schemacie, przez jedna osobe, aleee...co najwazniejsze nie musza to byc jakis full wypas turbo malunki, tylko ma sie to dobrze w kupie prezentowac. Dzieki temu osoby ktore nie maluja jakos zajebiaszczo, ale wloza w swoja armie troche pracy, zeby byla jednolita i spojna, moga dostac tyle samo pkt co osoba ktora wylozyla 2 tysiace rubli za malowanie. I o to chodzi jak dla mnie.:)
No i ciesze sie, że tak to postrzegasz, bo dokładnie o to nam chodziło! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Ja się zgadzam z Shinem. Hardcorowa ocena byłaby spoko, gdyby dodać do niej punkty za WYSIWYG. Wtedy wiadomo co stoi na stole.
Ja jeszcze osobiście dodawałbym taki punkt jaki jest zawsze na masterach, czyli rozpiskę. I nie chodzi mi o malunki na niej, tylko żeby była przejrzysta, bo często ludzie mają jakiś kawałek śmiecia pobazgranego albo dyktują z głowy. Ostatnio Duke pojechał na mecz i zostawił kolegę z pokreśloną rozpą i nie mieliśmy pojęcia jaki oddział ma jakie wyposażenie..
Shino pisze: IMO wysiwyg jest jedna z najwazniejszych kwestii jesli chodzi o pogodzenie hobby-granie.

Czesto sie czlowek suugeruje tym, ze w konnicy nie ma sztandaru/muzyka lub mozna nie zauwazyc bsb, ktory nie ma sztandaru ;)
To właśnie mnie spotkało na ostatnim turnieju. Figurka sorcerera z ułamanym kosturem robiła za BSB na steedzie.... oczywiście myślałem, że to mag, a nie mały rzeźnik...
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Cauliflower pisze:
Shino pisze: IMO wysiwyg jest jedna z najwazniejszych kwestii jesli chodzi o pogodzenie hobby-granie.

Czesto sie czlowek suugeruje tym, ze w konnicy nie ma sztandaru/muzyka lub mozna nie zauwazyc bsb, ktory nie ma sztandaru ;)
To właśnie mnie spotkało na ostatnim turnieju. Figurka sorcerera z ułamanym kosturem robiła za BSB na steedzie.... oczywiście myślałem, że to mag, a nie mały rzeźnik...

a to dobre. ja grajac z dukem myslalem wlasnie ze figurka maga na koniu, w konnicy to BSB. po szarzy dwoch wampirow w ten oddzial okazalo sie ze BSBkiem byl sam kon. :/
granie takim pierdem powinno byc chyba zbanowane odrazu bo pozniej takie kfiatki sa!!
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Kalafior 3ci raz piszesz o tej sytuacji ,i to w innym temaie juz...
Powiedziałem Ci Kalafiorze że z Gąsiorem była identyczna sytuacja. Niestety inną armią chaosu na dzień dzisiejszy nie dysponuje.Uzgodniliśmy z gąsiorem że oczywiście figurka wygląda nieandekwatnie ALE GO O TYM POINFORMOWAŁEM (że tam wstawiam BSB-sam mi to gąsior przyznałeś). Dodatkowo mogleś cofnąć szarże ale powiedziałeś że tego nie zrobisz.Ciebie Marcinie również poinformowałem gdzie jest BSB. Przypominam że wyszarżowałem i zginąłem od flamarów nie robiąc NIC. Wiec skończcie lamentować już bo nie będe Ci przypominął czemu nie rzucałeś miscastów na horrorach mimo że Cie prosiłem o to jak wychodziłem i musiałem dzwonić specjalnie : /
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

tak tak, szarze moglem cofnac bez problemu.
chodzi raczej o sam fakt takich sytuacji.
bo chyba sam przyznasz racje ze granie polowa konia, samym koniem zamiast bsb, uwyzanie maga jako zwyklego jezdzca przy tym to nawet w sferze mozliwosci proxowania jest poprostu niesmaczne.
rozumiem chec treningu przed euro, ale skoro kurwa nie macie armii zeby nia grac to poprostu tego nie robice
niedlugo zaczne mowic ze moje szkielety maja kregospuly orkow i bede grac O&G.
:twisted: always Vampire :twisted:

ODPOWIEDZ