GT - coś wiadomo?

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Jankiel pisze:Stounek cena/jakość wypada fatalnie.
na jakiej podstawie oceniasz jakosc imprezy, ktora sie jeszcze nie odbyla?
Jankiel pisze:gigantyczne popijawy
bo GW zapewne powinno organizowac libacje...
Jankiel pisze:A teraz GW robi beznadziejne imprezy. Drogo, nudno, nielicznie.
rozumiem, ze zdanie wyrobiles sobie na podstawie recenzji? bo przeciez nie z autopsji...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

rozumiem, ze zdanie wyrobiles sobie na podstawie recenzji? bo przeciez nie z autopsji...
Byłem mój drogi.
I na młotkach, i na dwóch ostatnich GT. Na ostatnim młotku GW rzuciło nam łaskawie regulamin chyba na dwa tygodnie (czy nawet jeszcze mniej) przed imprezą. I to w dodatku dupiaty. Dziwisz się, że nie pojechałem?
na jakiej podstawie oceniasz jakosc imprezy, ktora sie jeszcze nie odbyla?
Mam prawo przypuszczać, że uważasz mnie za debila, który nie jest w stanie stwierdzić, iż nocleg ceni sobie dużo bardziej, niż wynajętą salę w knajpie i jakieś tam konkursy.
I wieśniaka, który nie jest w stanie docenić nowatorskiego, wygodnego, sprawiedliwego i cudownie prostego sposobu płatności za pomocą karty kredytowej.
bo GW zapewne powinno organizowac libacje...
Ja na przykład lubię libacje w połowie turnieju. I cenię sobie te turnieje, na których mam taką możliwość. Niektórzy się chwalą pomalowanymi figurkami, inni gadają o fluffie, a ja sobie w batlowych turniejach cenię to, że można przy flaszce pogadać o bitwach i innych sprawach.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

Jankiel, akurat w EEGT wypadają moje urodziny, więc wieczorna libacja jest w planach tak czy owak. Wpadaj - zapraszam. Flaszka się znajdzie nie jedna i pogawędki o bitwach i innych sprawach też będą z pewnością. Wogóle to wszystkich zapraszam! :D

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Jankiel pisze:
rozumiem, ze zdanie wyrobiles sobie na podstawie recenzji? bo przeciez nie z autopsji...
Byłem mój drogi.
I na młotkach, i na dwóch ostatnich GT. Na ostatnim młotku GW rzuciło nam łaskawie regulamin chyba na dwa tygodnie (czy nawet jeszcze mniej) przed imprezą. I to w dodatku dupiaty. Dziwisz się, że nie pojechałem?
mylisz sie. GW nie organizowalo turnieju na ostatnim WM. GW umozliwilo zorganizowanie turnieju hobbystom na organizowanej przez siebie imprezie. jednego mozesz byc pewien - wiecej to sie nie powtorzy...
Jankiel pisze:
na jakiej podstawie oceniasz jakosc imprezy, ktora sie jeszcze nie odbyla?
Mam prawo przypuszczać, że uważasz mnie za debila, który nie jest w stanie stwierdzić, iż nocleg ceni sobie dużo bardziej, niż wynajętą salę w knajpie i jakieś tam konkursy.
I wieśniaka, który nie jest w stanie docenić nowatorskiego, wygodnego, sprawiedliwego i cudownie prostego sposobu płatności za pomocą karty kredytowej.
widze, ze zaczynasz tracic panowanie nad soba. ochlon, prosze, bo nie wierze, ze nie zrozumiales mojego pytania.
Jankiel pisze:
bo GW zapewne powinno organizowac libacje...
Ja na przykład lubię libacje w połowie turnieju. I cenię sobie te turnieje, na których mam taką możliwość. Niektórzy się chwalą pomalowanymi figurkami, inni gadają o fluffie, a ja sobie w batlowych turniejach cenię to, że można przy flaszce pogadać o bitwach i innych sprawach.
a ja lubie wodke i opere. mam chlac w teatrze?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

bo nie wierze, ze nie zrozumiales mojego pytania.
Bo je źle zadałeś. Gdybyś zechciał napisać coś więcej, niż jedną linijkę, nie dochodziłoby do nieporozumień.
Albo mylnie założyłeś, że jak zobaczę wypasione stoły albo konkurs karaoke w paradoxie to stwierdzę, iż to najlepiej zorganizowana impreza w sezonie.
Jeżeli planujesz zrobić graczom niespodziankę i przenocować ich na sali oraz przyjmować zapłatę tuż przed wejściem to zwracam honor.
Jeżeli nie - sorry. Nic innego mnie nie przekona, że nie marnujecie pieniędze graczy (czyli stosunek cena/jakość wypada fatalnie). Coś tu jest niezrozumiałego?
Nigdy nie oceniasz produktu przed zakupem? Nigdy nie stwierdzasz, że za takiej ceny jest on nie warty?

Chyba, że główną atrakcją jest ubezpieczenie mnie, wtedy złamię sobie rękę o stół i mi się turniej zwróci.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

tylko jak jestes mankutem to zlam lewa reke-wiecej placa...
no i tak wogole lamanie reki jest nieoplacalne (w opcji poswiecenie/zysk) :twisted:

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dla ciekawych frekwencji: Ja i Dębek będziemy :)

Pozdr!

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

ja na 75% także

to czy to będzie fajna impreza zależy od NAs- Graczy

dlatego pojadę ją rozkręcić

elo
Ostatnio zmieniony 29 mar 2007, o 09:09 przez Fisch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Szaman pisze:
Jankiel pisze:
rozumiem, ze zdanie wyrobiles sobie na podstawie recenzji? bo przeciez nie z autopsji...
Byłem mój drogi.
I na młotkach, i na dwóch ostatnich GT. Na ostatnim młotku GW rzuciło nam łaskawie regulamin chyba na dwa tygodnie (czy nawet jeszcze mniej) przed imprezą. I to w dodatku dupiaty. Dziwisz się, że nie pojechałem?
mylisz sie. GW nie organizowalo turnieju na ostatnim WM. GW umozliwilo zorganizowanie turnieju hobbystom na organizowanej przez siebie imprezie. jednego mozesz byc pewien - wiecej to sie nie powtorzy...
Wierzę na 100%.
Jeszcze tylko dodacie, że nie ma sensu robić GT w kraju w którym zainteresonym nim jest 30 osób, napiszecie;

wiecej to sie nie powtorzy...

i...

Mission Accomplished.

Zresztą... Na turniejach figurki sie obijają... Lepiej im na półkach...
Obok samolocików.


A, że Dębowa Kołatka będzie - to fajnie. :D
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Dębowa Kołatka?

Nie znam.

Z czym to się je?

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Reyki pisze:Dębowa Kołatka?

Nie znam.

Z czym to się je?
Nieważne....

Koniecznie trzeba popić... :D
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Sympatia dla Szamana i ochlej z Wami wszystkimi - to już dwa powody, żeby się zgłosić...

Szaman, można się zgłosić bez deklaracji co do systemu i dościślić w ciągu najbliższego tygodnia?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Jedy Knight pisze:
Koniecznie trzeba popić...
Tomash pisze:
i ochlej z Wami wszystkimi

Pisze się na to!!

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Jacku, turniej to nie jedyny aspekt tego hobby. na Wojennym Mlocie bedziemy promowac wlasnie aspekty inne niz granie turniejowe. turniejow w Polsce jest mnostwo i ludzie obejda sie bez tego na Mlotku. imprez pokazowych generalnie brak i tu wlasnie Mlotek jest potrzebny... Warhammer to nie tylko weterani.
Tomash pisze:Szaman, można się zgłosić bez deklaracji co do systemu i dościślić w ciągu najbliższego tygodnia?
czy mam Ci dopowiadac na te same pytania na wszystkich forach, na ktorych je zadajesz? :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dziękuję, już przeczytałem odpowiedź na zaprzyjaźnionym forum :)

Mam nadzieję, że fajny lokal będzie ;)

Pomimo zwalenia od strony organizacyjnej - patrz posty Jankiela :twisted:

spot
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: spot »

Oj Szaman i znowu wracamy do tematu jakie cele Wojennego Młota a jakie GT itd., itp.
Ta dyskusja była przerabiana ze 100K razy. Szkoda do niej wracać.

Ujmę tylko w skrócie tak:
Wojenny Młot - impreza promocyjna,
GT - impreza dla weteranów; jak na razie GT w swojej "nowej" formie nie zyskało poklasku.
Pytanie: czy GW podejmuje jakiekolwiek działania skierowane w strone weteranów?
Byc może nie takie jakich by oczekiwano (patrz frekwencja). Wnioski: ???? No właśnie....

Czy ktokolwiek wyciąga u Was w firmie wnioski?

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Sądze ze GW mniej zalezy na veteranach, ktorzy armie juz maja spore, czesto przestaja kupowac, albo juz sa na etapie kupowania innych systemow aby urozmaicic wzory figurek.
pzdr

spot
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: spot »

Zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego oczekiwania mam naprawdę niewielkie.
Niech taki BIG koncern jak GW zrobi jeden turniej w roku. JEDEN k... mać.
Żeby im było łatwiej: niech zrobią jeden dla ćwiartki Europy - taki Eastern Europe GT.
Tylko jeden, ale niech będzie to turniej dobry, a nie taki, który juz samą stroną organizacyjną odstrasza ludzi.

Bo dla kogo jest ta impreza?

Może to taki pretekst do zrobienia 100 blatów :twisted:

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ja mam zamiar być.

Ma ktoś znajomego, albo znajomego znajomego, albo jeszcze dalszego znajomego, który miałby pozyczyc 25 stormverminów ??:D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Młody pisze:Ja mam zamiar być.

Ma ktoś znajomego, albo znajomego znajomego, albo jeszcze dalszego znajomego, który miałby pozyczyc 25 stormverminów ??:D
albo wujka cioci znajomego? jak ktos znajdzie to odwdzieczymy sie, moze byc np balsamem pomorskim :P (zeby nie bylo, cwiareczka :P)

ODPOWIEDZ