pomazany Questing Knight

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zarek
Plewa
Posty: 5
Lokalizacja: wawa

pomazany Questing Knight

Post autor: zarek »

Jakoś ostatnio z nudów chyba chwyciłem jednego Questinga brata i chce pokazać wam jaki jest efekt moich starań:) do dokończenia podstawka (jakoś nie lubię ich robić). macie jakieś rady co do poprawek ewentualnych?? aa i jeszcze zaznacze ze wcześniej nigdy Bretki nie malowałem:]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na wojnie miej tylko jeden cel... ZABIJAJ!!!

Awatar użytkownika
lewy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: lewy »

nie które kratki są niedokładne i zachodza na siebie i popracowal bym nad mieczem

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

do poprawy ]:-> zolty jakis taki niewyrazny kratki troche krzywe i jezdziec tez jakos malo schludnie
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

popracuj nad dokładnością jeszcze:) pomóc może tez mniejszy lub lepszy pędzelek czy mocniejsze rozwadnianie farby. jeśli farba za szybko Ci wysycha na pędzelku to może pomóc retarder (dodaje sie go trochę do farby i wolniej wysycha- lepiej się maluje detale, delikatne kreski). warto sobie przy malowaniu szachownicy wcześniej ją rozrysować w miare dokładnie na bardingu, żeby pola były równej szerokości i wysokości. polecałbym też zaczęcie malowania takich delikatnych rzeczy jak kratka od mniejszych powierzchni i nauczenia sie techniki do tego;)
poza tym metaliki spróbuj staranniej malować, nie wiem czy zbyt gęstą farbą nie malujesz, tak to wygląda.
w całej tej figurce najbardziej zdumiały mnie oczka które sa naprawdę nieźle zrobione:) w tym kierunku spróbuj reszte modelu robić- więcej staranności:)
mam nadzieję że cos sie przydadza porady.
pozdro!

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

a gdzie jego podręczny kredens ? bez tego się nie liczy... :roll:

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

brakuje miejscami estetyczności i dokładności ;)
nie podoba mi się ta żółto-czerwona kratka, nie pasuje do tego modelu :P
i ten miecz... dziwnie to wygląda

ODPOWIEDZ