Mała rozpiska na 700 p.

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
DemonChaosu
Plankton
Posty: 1

Mała rozpiska na 700 p.

Post autor: DemonChaosu »

Właśnie założyłem konto, ale już nieraz zaglądałem na stronę. Uważam że jest tu dużo dobrych graczy i proszę o poradę w zrobieniu rozpiski. Oto co mam:
-20 Daemonettes of Slaanesh,
-10 Plaguebearers of Nurgle,
-15 Pink Horrors of Tzeentch,
-6 Chaos Furies(trochę mało) :|,
-5 Flesh Hounds of Khorne(też mało) :|,
-6 Flamers of Tzeentch,
-1 Herald of Khorn,
-1 herald of of Tzeentch,

Dysponuję też dość dużą kwota pieniężną, więc proszę pisać co muszę dokupić.

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Zasadniczo graj tym co Tobie się podoba. Spróbuj przetestować w walce każdy oddział jak masz. W demonach akurat prawie wszystko jest grywalne.
Ja bym grał czymś takim;
10 Demonetek
11 Horrorów
6 Furii
5 Flamerów

Herald of Khorne
Juggernaut
Firestorm Blade
Armour of Khorne

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Z tego co wypisałeś możesz spokojnie grac już na np. 1500pkt itp.
Myślę że można by wykorzystać piesze demonetki, tak w liczbie 13/14 może więcej. FCG i banner of ectasy. Z demonetkami Herlak Slaanesha na steedzie(tu musisz zrobić jakaś konwersję)
Dokup sobie pink horrorów, żeby przynajmniej wystawić je 2x10. Jeszcze jeden herlak tenczy i po jednym do każdego oddziału pinków(ze skrolem i lataniem lub masterką). Do tego wszystkie 2x5 furii 6 psów i 6 flamerów. Powinno wszystko dać około 1500pkt. Możesz też zrezygnować z herlaka tęczy i jednych horrorów a w zamian dać kornika na juggerze z armorem i dodatkowe psiury.
Pograsz trochę i sam dojdziesz do wprawy co jest dla Ciebie najfajniejsze :) Plagusów bierze na duże pkt w liczbie 16 z heraldem na palanquinie.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Tak jak mowi Arbaal - masz te +/- 1500. Mozesz sie szarpnac na wiekszego demona(wiekszosc graczy wybiera khorna lub slaansha, mozesz wiec byc oryginalny i grac np. tzeentchem) lub rozbudowac swoj blok "special" screamery(ale nie wiecej jak 3sztuki), demonetki(ciezko je dostac), psy. Kolejne 5-6 furii to nie glupi pomysl. Bedziesz mial jednak problem z Heraldem Slaansha, GW go nie sprzedaje, a odlewy nie zawsze sa pewne.

ODPOWIEDZ