Dark Eldars a może space pirates?

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Dark Eldars a może space pirates?

Post autor: patryk999 »

Witam,mam taką małą zachciankę-chciałbym stworzyć armię opartą na kodeksie D.eldarów ale wykorzystać do tego figsy imperial guards,dokładnie catahanow i troszku innych.Po prostu "bandę" oprychów,gwiezdnych szumowin itp.Kataczanów łatwo przerobić na coś w tym stylu,problem zaczyna się na groteskach i heamaculah jak również na rajderach.I takie pytanie czy na turniejach spotkaliście się już z graczem,który grał np.przerobionymi figurkami w całości zastępując inną armię?Nie wiem czy warto zabierać się za to,bo być może coś takiego będzie mogło stać tylko na półce,w tym momencie pracuję nad zwykłym szeregowcem czyli DE warrior o tyle,że fig oparta jest na zwykłym militia z imperium,wieczorem dam zdjęcie.aha i zapytacie się czemu nie lubię figurek dark eladrów -ogólnie przypomina mi to armie sadomasochistów ,którzy grabią innych by mieć kasę na więcej zabawek z lateksu itd,a kosmicznych piratów może troszku przypominają.
dodaję kilka zdjęć ogólnie tak wygląda,hełm nie skończony,nogi i lewa ręka też

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek


dodaję linka do stronki ,zjedzcie na dół i jest tam zdjęcie ze starego rg i sporo figurek space pirates

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... 1%26um%3D1
Ostatnio zmieniony 12 cze 2009, o 19:00 przez patryk999, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Zasadniczo nie ma problemów z wystawianiem innych modeli. Jedyny problem, to to czy przeciwnik będzie mógł zorientować się co to za oddział. Chyba poza jednym jedynym turniejem sygnowanym oficjalnie by GW nie powinieneś mieć problemów, ale co do dalszych informacji polecam skonsultować się z użytkownikami forum Gloria Victis. Bo zasadniczo zajmujemy się tu głównie battlem ;)

Edit: Co do figsa to przydało by się dorzucić ostrze do broni, tak aby chociaż nieco zbliżyć jej kształt do oryginału. Trochę też nie pasi mi ten szczurek na podstawce. Ale ogółem to całkiem przyzwoity, chociaż część zdjęć nie do końca ostra jest.

Spróbuj się też zastanowić dlaczego twoi piraci będą odbiegać od standardowego profilu człowieka. Może są zbieraniną wyrzutków rożnych ras i znajdzie się wśród nich kilku eldarów czy T'au? A może, skoro to zwykli ludzie to 5 inicjatywy i lepszy BS/WS to wynik działania jakiś dragów, których nie dopuściła inkwizycja? Można wtedy dorobić jakieś strzykawki czy maski z gazem na twarz. A może też efekt genetycznych manipulacji, czy mają one jakieś inne skutki? Dziwny odcień skóry? Pomniejsze mutacje? Pomyśl nad tym jak poprzeć statystyki czy niektóre jednostki fluffem. Jak dobrze wykombinujesz, to bez problemu zagrasz tym na wszystkich turniejach (bo ze znajomymi nie ma problemów nigdy).

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. :)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

patryk999 pisze:I takie pytanie czy na turniejach spotkaliście się już z graczem,który grał np.przerobionymi figurkami w całości zastępując inną armię?
Na EEGT 09 jakiś koleś mial armie "mechanicznych tyranidów", żadnego tyranida za to sporo figsów np. z necromundy, Throne of Judgement itp. Z tego co pamiętam sędziowie uznali tą armie za najladniejszą z czterdziestkowych.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

kelgy
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: kelgy »

zasada jest taka ze figurka musi spełniac wysiwyg. np. jak grasz sm i masz wlasny zakon, a chcesz wystawić np: kantora, to nazywasz go Zenek, ale musi on spełniać wysiwyg jaki ma kantor. i np u ciebie robi za kapitana 4 kompani

ODPOWIEDZ