Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Re: Figurki Ignis & Rakso - 30.05.09

Post autor: VegaMStudio »

W podtekście to ;p
Chodziło mi właśnie o to całe zamieszanie z tym związane a tak na prawdę ludzie którzy się kochają nie patrzą na zaręczyny tylko mają kolejne urwanie głowy zupełnie nie potrzebne ;p ale ze to forum o bitewniakach i podobnych wracamy do tematu .. i ja czekam na kolejne prace

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Bardzo fajne prace... tylko ja bym tym elfom zmienil kolor piórek na bardziej biale.. ;p
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

moim zdaniem żółte są znacznie ciekawsze ;)

Skavenblight - w tym przypadku raczej nie będzie tak, że przestane malowac, po pierwsze moje krasnoludy chce miec pomalowane tylko przeze mnie, takie zboczenie może ale to jest moja armia numer 1 do której mam straszny sentyment. Po drugie Iga już zapowidziała, że moich skavenów malowac nie będzie :( Na temat Wojowników Chaosu jeszcze nie dyskutoalismy ;) tak czy siak malowania raczej nie rzuce.

Vega - tu Ci przyznam racje, sam zauważyłem u siebie pewną stagnację (tym bardziej obserwując postępy Ignis). Trzeba się chyba wziąć za siebie :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Nowe zdjęcia:

WE BSB
Obrazek

Spellsingerka
Obrazek

poprawiona paymasterka - wreszcie trzyma się prosto ;) slayerzy dostali też tatuaże.
Obrazek

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

=D> Elfio :D
Elfki bardzo mi się podobają ;) BTW co to za figsy?

A co do Paymastera to co się stało ze zdjęciem? Bardzo zła jakość, a model zdaje się wyglądać bardzo ładnie.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Świetne stonowane kolory. W BSB troszeczkę nie leży mi twarz, ale to chyba wina modelu. Trochę też zbyt ostre przejścia koloru i jego "chropowatość", widać to zwłaszcza na odwrocie szmaty.
Znacznie bardziej podoba mi się singerka, chociaż i tutaj można było łagodniejsze przejścia zrobić, spójrz na tył, środek sukienki jest praktycznie widoczna linia gdzie zacząłeś rozjaśniać.
Paymasterka chyba wypada najsłabiej z tej trójki. Jakoś tak kolory mi się gryzą (pewnie przez te pomarańczowe czupryny). I jedno pytanie, skoro już musi świecić cyckami, to dlaczego na miłość boską nie umyła brzucha? :)

To nie zmienia faktu, że figsy bardzo mi się podobają, zwłaszcza Spellsingerka.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

aligancie elfiki ]:-> ten sztandarek zwlaszcza
tylko dla czego na nim jest liczba pi ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bardzo ładnie, brawa! =D>

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Sztandar świetny, bardzo ładne kolory, tylko mi się twarz nie podoba tego modelu ale moze wina rzexby :wink: Ta druga wygklada bardzo realistycznie, super model tak btw. No a paymasterka. Cycki starcza za komentarz :P

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Bardzo fajnie zrobiony ten jeleń w nmm. na sztandarze :) Co do reszty to też się nie przyczepie..;p
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Sztandar iście cudny, ale faktycznie twarz elfki (rzeźba) jest dziwna. Za to spelsingerka juz mi leży w 100% może odstaje klimatem od tej oryginalnej ale jakoś nawet bardziej pasuje, obecne elfy sa jakies takie zbyt dzikie.
Brawo brawo!

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

dzięki za miłe komentarze :)

max - na sztandarze jest Pi ponieważ przeglądając booka WE w poszukiwaniu jakichś elfich mazajów znalazłem właśnie Pi i uznałem, że przy tej mam już troche wprawy ;)

Hobbit - paymasterka brzuch umyła, chociaż faktycznie na zdjęciu ciemniejszy wyszedł. Ogólnie z tego modelu jestem całkiem zadowolony. Mam zamiar tylko jeszcze rozjaśnic nieco slayerom włosy i brode bo na zdjęciach jest to mało widoczne, na żywo lepiej, ale zawsze można poprawic.

Co do twarzy BSB... to najdziwniejszy jest nos :^o Nie wiem czy wszystkie tak mają czy tylko ta którą ja malowałem ale to właśnie nos sprawia, że wygląda nieco dziwnie.


Poniżej wrzucam jeszcze zdjęcie czarownika Nurgla. Bardzo fajny model, który się przyjemnie malowało.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

bardzo fajny ale ten niebieski glut nie pasuje ]:-< jakos strasznie sie gryzie z reszta
moglby byc bardziej ...hmm zielony? czy brazowy
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Ogólnie kawał solidnego malowania, podobają mi się zwłaszcza scrolle.Chociaż musze się zgodzić z Maxem co do gluta - trochę nie pasuje. Brakuje też takiej typowej obrzydliwości Nurgla. Osobiście wszelkie pryszcze zrobił bym bardziej czerwone i przejechał starym inkiem lub błyszczącym lakierem, ale jak kto lubi :)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

nurglowca widziałem na żywo! bardzo piękny okaz! zresztą jak wszystkie które tworzy Rakso i jego przepiękna Narzeczona :> kolorystyka bardzo fajna a niebieski motyw jakoś mnie tak bardzo nie razi

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

quidamcorvus pisze: Elfki bardzo mi się podobają ;) BTW co to za figsy?
ponawiam pytanie :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

BSB jest z Iliada a czarodziejka z DarkSworda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grunaldi
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Wrocław Castle Town

Post autor: Grunaldi »

Paymasterka była by super ... tylko co to za slayer w kolczudze :shock: ?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Slayer w kolczudze nie był moim pomysłem. Ale gdybym miał to tłumaczyć fluffowo to powiedziałbym tak:

Krasnolud splamił swój honor i musiał wejść na drogę Zabójcy. Ponieważ jednak nadal pozostał krasnoludem musi dotrzymać złożonych wcześniej przyrzeczeń. Ten akurat złożył przysięgę wierności pewnej ludzkiej kobiecie, obiecał strzec jej (stąd większy As za posiadnie mounta i dodatkowy atak, niezbyt poradny przez tarczę, którą cały czas musi utrzymywac). Aby nie paść od strzał, nie zawieść owej kobiety, a tym bardziej nie stracić możliwości prawdziwie heroicznej śmierci, niosąc ją do boju zakłada kolczugę jednak nie zakłada hełmu by widoczny był pomarańczowy grzebień, symbol jego wstydu, oraz nie zakrywa ramion na których widoczne są rytualne tatuaże. Czeka on aż wypełni przysięgę (czyli aż kobieta umrze ze starości lub z innych przyczyn, życie człowieka jest w końcu raczej krótkie dla krasnoluda) a gdy to się stanie zrzuci ostatni pancerz, weźmie swój topór i odejdzie w góry szukać dobrej śmierci, czyli śmierci w walce z trollem, gigantem czy smokiem. I właśnie taką śmierć ma mu umożliwić kolczuga.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

WIP Caradryana for Szwentas

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czekam na komentarze :)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2009, o 22:29 przez Ignis, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ