Zielona horda WarBlessa (oszukaj system): 28.11.2012

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Re: Zielona horda WarBlessa (Squig Herd i Fanatycy) 20.06.2009

Post autor: Nicpoń »

Zieloni jak zwykle wgniatają w ziemię ! =D>
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Bizon pisze:Fanatycy spoko ale bez szału.
a imo fanatycy są w pyciore! squigi rzecz jasna też!

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

No pewnie ze są fajni ale squigi bardziej do mnie trafiają.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Ja j...e !
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dębek pisze:Ja j...e !
Jesli wystawiamy takie krotkie komentarze to moze niech beda chociaz bardziej tresciwe i cenzuralne ??

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Mój komentarz był zarówno treściwy (tj. Bless w pełni zrozumiał mój stosunek do jego nowego dzieła), a jednocześnie na 100% nie był niecenzuralny. :wink:
Skoro jednaj już zostałem upomniany :oops: to stosując się do uwagi szanownego Moda:
"O rety rety, Błażeju! Twoi fanatycy oraz herda są zali wżdy cudnie pomalowani".
P.S. pozdro Ziemas. Obiecuję poprawę. :^o
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Panie kapitanie reprezentacji , nie bede ustosunkowywal sie do panskich slow , bo niepotrzebna chryja by wyszla...

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

bless daj fotkę tego brzydala z tyłu po lewej co ma ryja we krwi z daleka jest zajebisty:) ale ogólnie to jak dla mnie super armia =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Mój komentarz był zarówno treściwy (tj. Bless w pełni zrozumiał mój stosunek do jego nowego dzieła), a jednocześnie na 100% nie był niecenzuralny. :wink:
Skoro jednaj już zostałem upomniany :oops: to stosując się do uwagi szanownego Moda:
"O rety rety, Błażeju! Twoi fanatycy oraz herda są zali wżdy cudnie pomalowani".
P.S. pozdro Ziemas. Obiecuję poprawę. :^o
Ziemko, naprawdę nie dopatrzyłeś się żartobliwego charakteru tego posta, czy sam teraz też się może zgrywasz pisząc o jakiejś chryi?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Cieszą i radują mnie Wasze pochlebne komentarze. Bardzo za nie dziekuje! :)

Ziemko, nie ma sie co denerwować - nikt tu nie miał żadnych złych zamiarów. Pax. :)
Szwentas pisze:bless daj fotkę tego brzydala z tyłu po lewej co ma ryja we krwi z daleka jest zajebisty:) ale ogólnie to jak dla mnie super armia =D>
Szczerze mówiąc to ten fanatyk był nieszczesnikiem, ktorego potraktowałem nowo kupiona benzyną lakową, która jak sie okazało nie była zbyt świetna, gdyż poza bejca zaczęła mi zmywać takze farbke akrylową... No i na tym fanatyku sie o tym przekonałem. Z mordy, z kuli i łańcucha zeszła mu farbka a został tylko podkład (a czasem nawet do metalu sie zmyło). Ale ze leniwy jestem, wiec zamiast go zmyc do konca i pomalowac od nowa, w miejscach, gdzie zmyła sie farba chlapnąłem mu krwią w postaci Chestnut Inka i jest git. A nawet, jak widze, ten przypadkowy efekt przyciąga uwagę... hehehe... :lol2:

Jak tylko bede mial nowy aparat zrobie zdjecia całej hordy, bo jest tego już naprawdę dużo.

A poza tym - orkasy ssą... ostatni turniej znowu mnie do nich zniechęcił. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dębek pisze:
Mój komentarz był zarówno treściwy (tj. Bless w pełni zrozumiał mój stosunek do jego nowego dzieła), a jednocześnie na 100% nie był niecenzuralny. :wink:
Skoro jednaj już zostałem upomniany :oops: to stosując się do uwagi szanownego Moda:
"O rety rety, Błażeju! Twoi fanatycy oraz herda są zali wżdy cudnie pomalowani".
P.S. pozdro Ziemas. Obiecuję poprawę. :^o
Ziemko, naprawdę nie dopatrzyłeś się żartobliwego charakteru tego posta, czy sam teraz też się może zgrywasz pisząc o jakiejś chryi?

Zloozuj zgrywam sie :)

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Spoko, tak też mi się wydawało. :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Ale nam o squiga chodzi :> po lewej stronie ostatni rząd.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Aaaaa.... squiga. :oops: Ten ocieka krwią, bo po pomalowaniu fanatyka farba mi została na pedzelku, a szkoda mi ja bylo zmarnowac... :lol2:
Squigowy rzeznik do zobaczenia tylko na zywo. Sorry,guys. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Bless, ja osobiście najbardziej czekam na twój oddział Borków.
Chyba czas najwyższy :wink: na prawdziwych rzeźników.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dębek pisze:Bless, ja osobiście najbardziej czekam na twój oddział Borków.
Chyba czas najwyższy :wink: na prawdziwych rzeźników.
Wkrecasz mnie. Ten oddzial ssie tak okrutnie, ze nawet moj wrodzony optymizm nie da rady tego przerobic na chęc do pracy. Tak se mysle, ze moze lepiej jednak tych wszystkich pieszych herosow zostawic w szafie. Moze kiedys nabiora znaczacej wartosci kolekcjonerskiej.... :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Hmm, nie ma rewelacji ale nie ma też tragedii. Zagrałem tym w sumie tylko jeden turniej, ale co nieco zrobili. Przy nowym BP dadzą reroll animozji. Wiem ze sa sporo za drodzy, ale hydranta na klatę biorą. :wink:
Spróbował bym na poczatek 15 ze sztandarem d6 do szarży. Masz wtedy 8+2d6 zasiegu z waghh. Tak jako kontrę, alternatywna do boarboyzów. nie jest to jakieś mega combo, ale jak mi raz czy dwa razy doszli do walki to miałem sporo radochy. Zwłaszcza jak wpadli w kroxigory i zmielili w jedną turę. :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ech... Może być. Jak zwykle. To się już nudne robi. :P
:wink: =D>

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Armia rewelacyjna, przejrzałem cały temat i naprawdę robi wrażenie. Szkoda, że IMO nie każda nadaje się na bejcowanie. Na orkach i gobasach wychodzi to rewelacyjnie, innych trochę gorzej. Są jednak też plusy, ja wystawiam na stół z 50 modeli a Ty cztery razy tyle, to sprawiedliwe, że O&G maluje się łatwiej niż DE :P

Mam wrażenie, że zwykłe oddziały uznajesz za bardziej nudne i masz większą motywację do zabawnych konwersji, trochę szkoda, że tylko je, bo nadają ton Twojej armii i oglądając każdy kolejny oddział i figurkę oczekiwałem czegoś powalającego.
Aż się prosi wśród Squigów scenka z połykanym goblinem gdzieś tam w tylnym oddziale. To taka niesforna armia i taki "akcent" pasowałby idealnie :twisted:

Awatar użytkownika
Kamil Kiwi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Kamil Kiwi »

Rewelacyjna bejca, Bless.

Tylko mam pytanie:
Czy po wyschnięciu bejcy poprawiasz farbą niektóre elementy? bo tak wyglądają.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2009, o 21:11 przez Kamil Kiwi, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ