Szukam sędziego na Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski 2009

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oscar Flamberg
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Szukam sędziego na Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski 2009

Post autor: Oscar Flamberg »

Witam!
Szukam chętnego do posędziowania Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski WFB w dniach 11-12 lipca. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że po raz kolejny nasz turniej pokrywa się z terminem Wielkiego Dracona, ale tym razem to już nie moja wina - coś nie poszło na Pomorzu i termin się zmienił. U nas wszystko idzie dobrze i terminu nie zmieniamy - został wybrany bardzo starannie.

Zatem bez wielkiego gadania - przecież nie wszyscy jadą do Wejherowa: zapraszam chętnych do odpowiedzi na propozycję sędziowania DMW w Ostrowie Wielkopolskim. Trzeba dojechać na 11 lipca rano. Praca od 9 do 20 i w niedzielę od 9 do 16. Trzeba mieć pojęcie o Battle'u (najlepiej potwierdzone obecnością na liście Ligi Ogólnopolskiej w pierwszym tysiącu graczy). Do obowiązków będzie należało zaaprobowanie rozpisek i poświadczenie ich osobistym podpisem. Nasze świadczenia na rzecz sędziego:
1. Satysfakcja.
2. Sympatia.
3. Przyjaźń.
4. Zwrot kosztów podróży do 100 zł.
5. Wynagrodzenie do negocjacji.
6. Nocleg w eleganckim odnowionym pokoju Bursy Szkolnej.

Chętnych proszę o kontakt mailowy: oscar_flamberg@poczta.onet.pl lub na priva.

Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Post autor: shabovy »

Pewnie byłoby wielu chętnych, zeby posędziować Wasz turniej , ale obawawiam się że ograniczenie do top 1000 ligi może być za wąskie. Życzę mimo wszystko powodzenia w poszukiwaniach tak topowego gracza.

Awatar użytkownika
Oscar Flamberg
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: Oscar Flamberg »

To tak poważnie z tym top 1000??? Wydawało mi się, że nie jest nas aż tylu. Tegoroczny ranking obejmuje nieco ponad 400 graczy. Poczekamy na propozycje i zgłoszenia - top 1000 nie jest koniecznie wymagany (jak to już zaznaczyłem).

ODPOWIEDZ