Wielki Dracon 2009, 2250pts, 11-12 lipiec 2009

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Re: Wielki Dracon 2009, 2250pts, 11-12 lipiec 2009

Post autor: Xet »

Niech się wypowiedzą. Chodziło mi tylko o zasadę. Dla mnie mogą obowiązywać, nie mam eteryków w armii :)
Ostatnio zmieniony 6 lip 2009, o 23:07 przez Xet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Jankiel pisze:
Heh, tak z ciekawości policzyłem
mogą być małe błędy, ale na razie przedstawia się to tak:

DE 14
Ilu się nagle pojawiło miłośników DE. W poprzednich latach jakoś nie było takiego natłoku mrocznych elfów...

To jeszcze nic...a widziałes gdzieś kilka lat temu na stole czyste demony??...trgo to mozna było dopiero z lupą szukać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

w Polsce ma obowiazywac tydzien.
faq tyle u nas nie przelezal wiec nie obowiazuje i tyle.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

bigpasiak pisze:w Polsce ma obowiazywac tydzien.
faq tyle u nas nie przelezal wiec nie obowiazuje i tyle.
j/w
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Dla mnie to żałosne...
Od razu widać, że to Polski master.
Byle tylko dopierdolić tym, którym się polepszyło. Pod byle jakim pretekstem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Moglibyście go dopuścić. Mam tylko jedno ale, jest w tym FAQ-u jedna rzecz która pokazuje żałosną znajomość zasad osób publikujących te FAQ-i, terki mogą zrzucać kamienie w czasie szarży, a w zasadach dotyczących zrzucania kamieni jest wyraźnie napisane że mogą to zrobić w "remaining Move-ach", które jak każdy dobrze wie (jak nie wie to #-o ) są wykonywane po szarżach...

Analogicznie patrząc to może i screamery mogłyby napierdalać z liścia we wszystko nad czym przelecą wykonując szarże, może stałyby się bardziej grywalne :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1289
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Taaaak nie dopuscie go. Po co grac na maksymalnie zblizone zasady do dmp 2 miechy przed skoro mozna przestrzegac (w tym akurat wypadku) durnych przepisow, kazac ludziom grac mastera na zasady ktore beda przestarzale w zasadzie od razu i sie przypieprzac o pare dni roznicy =D>
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Wszyscy widzę odebrali przekaz po swojemu. Nie chodzi o dopierdolenie.
Mnie to wali, w ogóle nie powinienem był się wypowiadać w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Nie chodzi o dopierdolenie.
A o co? Wyszedł FAQ po niemiecku, został przetłumaczony szybko przetłumaczony, potwierdzono go na angielskiej stronie, wszyscy zainteresowani mogą się z nim zapoznać, mozna zagrać na nowe zasady lizaków na masterze. A po przeciwnej stronie jest tylko argument "nie minęło 7 dni" (z dupy, równie dobrze można by napisać "nie minęło 50 dni" - żadnego terminu w regulaminie ligi nie ma, był tylko zwyczaj). I post Pasiaka, który się czepia wszystkiego. Faktycznie, chodzi tu o coś innego. Aczkolwiek z pewnością nie o zasady (bo takowych w tej materii nie ma).
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Scimitar pisze:
bigpasiak pisze:w Polsce ma obowiazywac tydzien.
faq tyle u nas nie przelezal wiec nie obowiazuje i tyle.
j/w
Rozumiem jakby się pojawił dzień, dwa przed turniejem... ale spoko... przemyśl to Scimi jeszcze, FAQ długi nie jest, jego rozwiązania znane są już od ponad tygodnia, więc tak na serio odrzucenie go na Draconie jest "troszkę" śmieszne...

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Jankiel pisze:
Nie chodzi o dopierdolenie.
A o co? Wyszedł FAQ po niemiecku, został przetłumaczony szybko przetłumaczony, potwierdzono go na angielskiej stronie, wszyscy zainteresowani mogą się z nim zapoznać, mozna zagrać na nowe zasady lizaków na masterze. A po przeciwnej stronie jest tylko argument "nie minęło 7 dni" (z dupy, równie dobrze można by napisać "nie minęło 50 dni" - żadnego terminu w regulaminie ligi nie ma, był tylko zwyczaj). I post Pasiaka, który się czepia wszystkiego. Faktycznie, chodzi tu o coś innego. Aczkolwiek z pewnością nie o zasady (bo takowych w tej materii nie ma).

Tydzień czasu - jest po to żeby ludzie wiedzieli na jakie zasady grają, a nie żeby dokopać Lizakom.
Choć pewnie nie powinno mnie to obchodzić - ten FAQ jest bezdennie głupi.
Jeśli da się bez niego obyć - to dobrze. Gramy na US, jak zawsze.
Ponadto - ja bym się tak nie ekscytował, że "już coś jest na stronie GW". Nie takie rzeczy jak "charging in the remaining moves phase" bywały na stronach GW a potem znikały.
Świeże mięsko a już śmierdzi. #-o
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

W cały FAQu są dwa błędy... z Terkami i z tabelkami na miscast... ale to nic nowego... a co do tygodnia, to myślę że w te pięć dni kto będzie chciał i tak pozna FAQ'a, a kto nie czyta FAQ'ów, bo mu się nie chce i tak olewa termin tygodnia... a tu jest raptem różnica weekendu...

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Hej wyslalem wczoraj rozpe, a na liscie dalej mnie nie ma. Mam nadzieje ze to blad, jak nie doszla to prosze napiszcie. Za pol godziny jade na dzialke, najwyzej ktos za mnie to zalatwi ale dobrze by bylo miech chociaz te 2 punkty ;)
Największym wrogiem słonia jest smok.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Gdyby chodzilo o DE lub pare innych armii to te same osoby by zmienily drastycznie swoje podejscie i by jednak nie chcialy FAQa.

Wyszedl FAQ - trudno; ja nawet nie wiedzialem ze wyszedl i ktos mi powiedzial dopiero - nie mam czasu sie zajmowac takimi pierdolami czy jest to 5 dni, czy 5 i pol. Turniej tuz tuz, troche spraw do zrobienia i bede sie akurat tym przejmowal. Tak wiec bez personalnych wycieczek.

@Zulus - spokojnie, sprawdzamy rozpiski i jak juz bedzie ok, to aktualizacja sie pojawi.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Marios
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Marios »

Cauliflower pisze:Heh, tak z ciekawości policzyłem :wink:
mogą być małe błędy, ale na razie przedstawia się to tak:

DE 14
VC 14
DoCh 14
Empire 11
HE 11
Lizzi 8
Dwarf 8
WoCh 7
TK 6
Breta 4
WE 4
Skaven 2
Beast 2
O&G 2
ChDw 1
DoW 1

8) 8) 8) :wink:
Trochę żal.pl
Ale co się dziwić, jeśli na rynku są np. lepsze samochody w tej samej cenie co te gorsze to po co pozostawać przy tych gorszych.
Ale i tak nie jest najgorzej, mamy raptem ok.50%, że trafimy jedno z VC, DE, Demonów, Imperium ;)
Mariusz 'Marios' Krakowczyk
Inkwizytor Warszawa
Niekończąca się krucjata przeciw "wujkowi dobra rada".
trikk pisze:Z głupotą można żyć.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Gdyby chodzilo o DE lub pare innych armii to te same osoby by zmienily drastycznie swoje podejscie i by jednak nie chcialy FAQa.
Założysz się? To zwyczajne robienie na złość. Ale przynajmniej będzie łatwiej z lizakami :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jankiel pisze:Dla mnie to żałosne...
Od razu widać, że to Polski master.
Byle tylko dopierdolić tym, którym się polepszyło. Pod byle jakim pretekstem.

Zgadzam sie w 100%. Pasiak naprawde nie wiem o co kaman , ale naprawde tak tetryczejesz? Tak magicznych enginow sie boisz ? Halo Pawel obudz sie , nie takiego Cie znam.
Jakby 2 dni nie wiadomo co robily... Zal dupe sciska...

P.S. Zeby nie bylo nie bedzie mnie na WD , tak samo bym zareagowal jakby wyszedl obojetnie jaki inny Faq do innej armii.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Marios pisze:
Cauliflower pisze:Heh, tak z ciekawości policzyłem :wink:
mogą być małe błędy, ale na razie przedstawia się to tak:

DE 14
VC 14
DoCh 14
Empire 11
HE 11
Lizzi 8
Dwarf 8
WoCh 7
TK 6
Breta 4
WE 4
Skaven 2
Beast 2
O&G 2
ChDw 1
DoW 1

8) 8) 8) :wink:
Trochę żal.pl
Ale co się dziwić, jeśli na rynku są np. lepsze samochody w tej samej cenie co te gorsze to po co pozostawać przy tych gorszych.
Ale i tak nie jest najgorzej, mamy raptem ok.50%, że trafimy jedno z VC, DE, Demonów, Imperium ;)

Te 50% to dotyczy raptem pierwszej bitwy - w kolejnych juz sie zwieksza bądż zmniejsza ta szansa. Zależy czy pójdziesz na warzywniak, czy awansujesz.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Przy odpowiednich założeniach dalej również może być losowość na poziomie 50 %

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Xet pisze:Przy odpowiednich założeniach dalej również może być losowość na poziomie 50 %

Tak i owszem. Ale pod warunkiem, że spora część pierwszych par będą właśnie stanowić top3 + Imperium.

Wtedy utrzyma sie ta szansa, ale raczej nie liczyłbym na to :)

ODPOWIEDZ