Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Mściwoj
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Kalisz

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: Mściwoj »

Mi się model podoba bardzo technika ekstra żółty też wygląda ciekawie, aczkolwiek jak przedmówcy niektóre modele w świecie warhammera maja zarezerwowane kolory taj jak goblin musi być zielony tak slayers musi mieć pomarańczowy fryz.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Mściwoj pisze:niektóre modele w świecie warhammera maja zarezerwowane kolory tak jak goblin musi być zielony tak slayers musi mieć pomarańczowy fryz.

O tak! Idealne stwierdzenie.

Co nie zmienia faktu, że model pomalowany naprawdę bardzo dobrze. Sam bym chciał tak umieć.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Obrazek

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Czołg był na pewno krasnoludzki... tylko po jego ukończeniu inżynierowie zrobili wielką popijawe by uczcić sukces - była tak wielka, że zapomnieli po co ja zrobili, a w nocy chołota z imperium zajumała prototyp czołgu, więc nie mieli jak sobie przypomnieć.
Tada! Tak wygląda cała prawda pochodzeniu steam tanków :wink:
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

A może Curie-Skłodowska też?! :P
http://trollsforge.com/

i want music that tears itself apart
i need a catchy tune like i need a bullet in the heart

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Myślę że wersja Krisa jest bardziej niż pewna :D

Btw; bardzo fajnie zrobiony i pomalowany ten model.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

"The snail on the base represent the speed of the tank..."
:D

Model przekozacki =D>

jubsoN
Plewa
Posty: 7

Post autor: jubsoN »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=17152

zapraszam brodaczy do oceny i prosze o prorady :)

Pozdrawiam


keen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107

Post autor: keen »

O szok ogarnijcie tego lorda z okładki kodeksu mistrz, lovin it! -_-

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

to wszystko jest strasznie stare :) kto sie interesował to już to rok temu widział :P
poza tym większość krasnali scibora do mnie nie przemawia bo nie mają wąsów :P

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Nie chcę się tu za mocno czepiać, bo oczywiście sam bym tak nie umiał, więc wielki rispekt dla tego co to zrobił ale dla mnie każdy ten model jest nieco dziwny. Na pierwszy rzut oka wydają się poprostu świetne, wspaniałe, bezbłędne. Niestety im dłużej się przyglądam tym więcej zauważam rzeczy których wydaje sie nie powinno być w modelach rzeźbiarza tej klasy. Np. slayer z powyższego linku ma jakąś dziwną, nieproporcjonalną głowę i za długa szyje i ręce. Bitsy wklejone w figurki są często dość niestarannie wycięte. Wręcz "powykręcane" z wyprasek. O lewym toporku slayera nie wspomnę. Krasnolud z podniesioną do góry pięścią też wydaje mi się jakiś taki strasznie sztywny (nawet jak na krasnoluda). Najbardziej podoba mi się chyba koleś na kozie i ten ostatni z tarczą i toporem.

Nie chciałbym tu nikogo krytykować. Poprostu wyrażam swoje spostrzeżenia. Może to wina zdjęć? :wink:

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

u scibora bardzo często proporcje u krasnali kuleją, zwłaszcza jak rzeźbi cały model, a nie tylko jego część... np. zdarza się, że 2/3 modelu to jego brzuch :P a i tak najgorsze jest to, że większość jego krasnali nie ma wąsów...

smigol
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Piaseczno k. Wa-wy

Post autor: smigol »

Nie zmienia to jednak faktu, iż odwala kawał dobrej roboty!
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum - Dewiza Joannitów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Dla mnie prace Scibora przede wszystkim mają swój własny, unikalny klimat i to jest naprawdę fajne.
http://trollsforge.com/

i want music that tears itself apart
i need a catchy tune like i need a bullet in the heart

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Kwestia gustu. Dla mnie kiedyś Ścibor teżbyłe megauberpro. Był, ale się zmył. Ostatnio zauważyłem, że jego figsy są coraz bardziej niedopracowane, no i te jego komentarze na CMoN... Gość trochę za bardzo nosa zadziera (co nie zmienia faktu że jest bardzo dobrym rzeźbiarzem i chciałbym tak umiećchociażw jednej dziesiątej). A w tych krasnalach to jednak brakuje mi trochę dynamiki (szczególnie w Slayerze-wygląda jak rzeźba ze świątyni Grimnira, a nie rudy kozak).
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

jego krasnale sa fajne, technicznie wręcz świerne. ale za duze brzuchy maja te jego krasnale... troche z tym przesadza.. no i to co mnie najbardziej boli to wlasnie ten nieszczesny brak wąsów...

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Krasnolud bez wąsów to taki prawie krasnolud :| . W kowadle zagłady jest jeden bez wąsów #-o i wystarczy. No i tamten zabójca z taką chudą ręką, wygląda jakby go jakaś mutacja dopadła i zaczął chaosowieć. Nie zmienia to faktu, że potrafi ładnie lepić i wie jak to robić. (ja to GS-em potrafię co najwyżej szpary pozalepiać) #-o .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Chyba osiągnąłem poziom, który warto pokazywać komukolwiek;). Jestem 100% samoukiem, wiem o malowaniu tyle, co przeczytałem w poradnikach. Jakiś czas temu znudziło mnie malowanie podstawowymi kolorami i zacząłem bawić sie w różne techniki, narazie staram się wybrnąć z epoki drybrusha...

Oddział, który tu wstawiam ma być Longbeadsami, postanowiłem, że nie wystarczy dać większej ilości złota żeby się wyróżniali, więc zrobie wszystkim zbroje łuskowe tak jak temu ostatniemu. Myślicie że sie nadaje? To również moje pierwsze plany związane z greenstuffem na taką skale.

ODPOWIEDZ