Euro live

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Re: Euro live

Post autor: RAFIX »

jak by grali lepiej to taki problem jak włosi nie miał by znaczenia :wink:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> GRATULACJE =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

@Robson nikt nie chce chyba poprzeć Twej tezy (wybacz, ale tak to traktują) o rzekomych oszóstwach Włochów. Panowie reprezentanci - jezeli poważnie czujecie sie oszukani, nie wolno Wam tego zostawić, tak IMO.

Raz jeszcze gratuluje zajecia 2 miejsca. Miło miomo wszystko zobaczyc, ze nawet przy takich rotacjach składów jesteśmy góra nad Europą (a biorąc pod uwagę team Australi prawie światem:P)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Gratulacje!!!
=D>

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Na następne mistrzostwa Polska reprezentacja wynajmie straż przyboczną co by to Włosi nie myśleli , że sa fajni :mrgreen: :mrgreen:

Gratuluje Wam , dobrze Nas polskich graczy reprezentujecie , i nie ma sie co martwic ;-) :D

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

=D>

a i plz zarzucucie linkiem do tej dyskusji o makaronach
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!


Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dajcie chłopakom ochłonąć i wrócić do domów, wtedy będą mogli zabrać głos w dyskusji.
Obrazek

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Chyba troszkę się pośpieszyliście z wrzucaniem tego na wfb.org sami zainteresowani Barb,JJ jakby chcieli, to by szumu narobili.Tak naprawdę ta sprawa interesuje tylko nas.Z resztą jak widać po odzewie z innych nacji(zupełny brak zainteresowania).
Wrócą to będzie bardziej klarowne czemu stało się tak a nie inaczej i czy coś było uzgadniane na miejscu po bitwach.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Gratulacje wyniku panowie :)

p.s. a ja bym sobie na takie Euro chętnie pojechał w charakterze sędziego :twisted:
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Orientuje się ktoś może, gdzie można znaleźć info o indywidualnych wynikach?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

wyrzucili ich z sali 8 rano, Kielon napisał że spał godzine :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Zapoczatkowalem tą niewdzięczną dyskusję na wfb.org, bo wiem ze mało kto by się tego podjął, nie jast łatwo rozmawiać o rzeczach trudnych, ale jak już wspominalem problem z włochami powtarza sie od 4 lat! Oczywiste jest ze nacjom, które nie walczą o zwycięstwo wisi ta cała sprawa, ale nam Polakom, którzy co roku walczymy o zloto powinno zależeć najbardziej, aby wynik byl czysto sportowy. Zdaję sobie sprawę, że żadnego bana nie będzie, ale może jakiś system z dodatkowymi sędziami z czołowych krajów powstanie. Imho zrzuta na 4-5 takich sędziów ze srodkow z podniesionego wpisowego byłaby okey. te 5euro więcej rozłorzone na 200 osób daje 1000euro z czego mozna sowicie opłacić takie osoby jak na przyklad szafa(zglaszal się) Dobrze ze zbliza sie dmp, bedzie duzo czasu aby o tym porozmawiac w kompletnym gronie.

Druga sprawa to mam nadzieje ze chłopaki nie zapomnieli o zarekomendowaniu Gorzowa na przyszłe etc, jezeli ma byc glosowanie, tam z chęcią bym nawet posędziował, wręcz pilnował tego, co się dzieje przy topowych stołach.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Tylko nie należy zabierać się do sprawy od końca.
Najpierw dyskusja i wygenerowanie sensownych propozycji, a później uszczęśliwianie warhammerowej Europy.
Poki co mamy miedzynarodowe machanie szabelka i wzywanie do krucjaty przeciw teamowi, ktoremu wszyscy gratuluja zwyciestwa.
"Dobrze ze zbliza sie dmp, bedzie duzo czasu aby o tym porozmawiac w kompletnym gronie."
Fajnie, może od tego należało zacząć?

Awatar użytkownika
Bartez
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Bartez »

WIELKIE Gratulacje dla całego teamu =D> =D> =D>

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Zwrócenie uwagi na problem, to zdecydowanie nie jest zaczynanie od końca, za pare tygodni europa zacznie dyskotowac o nowym etc i sprawa sie rozmydli.
Zaczac trzeba bylo juz na minionym etc, bo tam są dunczycy, niemcy, wszyscy sędziowie, ktorzy tez znaja styl wloski i z którymi nalerzalo sie wymienic uwagami. O takich rzeczach najlepiej dywagowac na zywo, a tylko raz w roku jest ku temu okazja. W Gorzowie 2-3 lata temu rozmawialismy o tym z duńczykami, a na wfb.org dyskusję otworzył Asger, niestety nic konkretnego się z tego nie urodziło.
Moim zdaniem jedyna opjca to zwiększenie kontroli, co będzie o tyle łatwiejsze jeżeli uda się zorganizować etc2010 w Polsce, za naszą kandydaturą zawsze przemawiały niższe koszta niż na zachodzie, a teraz możemy dorzucić większą liczbę sędziów.

Czekam na inne pomysły :) i szczegółowe raporty naszych sreberek. ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Jak dla mnie lepiej smakowało by uczciwe srebro niż wykłócane i wałowane złoto :roll:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Lasti pisze:Jak dla mnie lepiej smakowało by uczciwe srebro niż wykłócane i wałowane złoto :roll:
Dokładnie Lasti , lecz Włosi mają inne systemy wartości , ten typ tak ma . Ale nie ma tego złęgo co by na dobre nie wyszło , w końcu trafi kosa na kamień .
Kiedy Nasi będą w Polsce?

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Ale zrobic juz dawno cos trzeba bylo. Bo pojscie na piwko- to na GT sobie mozna.... i slabe to rozwiazanie. Sadze, ze duza grupa sedziow problem naprawi. Faktycznie te 5 euroskow pomoze. Sedziow mozna sciagnac glownie z kraju organizujacego turniej + krajow okolicznych. A duza grupa to nie znaczy 10 - widac, ze generalnie 2 chyba dawalo rade- od innych skarg nie bylo. ALe extra np. 2 na pierwsze stoly i jeden awaryjny na sytuacje kryzysowe (ala Barba- coby pilnowal cwaniakow co w turze ruchu waluje i ruszaja modele cichaczem) powinno zalatwic sprawe buraczanych zagrywek i niemilego posmaku po zawodach.

Przeciez Robson nie pisze, by Wlochom zabrac tytul czy cos. Chodzi o zapobieganie a nie leczenie.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dla lubiących cyferki:

Crus 102
Kielon 78
Thurion 77
Dębek 74
Święta_Barbara 73
Barb 72
Młody 72
Shino 46

Oczywiście w teamie każdy miał wyznaczone pewne zadania, więc nie ma co wyciągać pohopnych wniosków, ale myślę że Stasiowi należy się wielki szacun :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Brawa wielkie dla Crusa , bo zrobil najwyzszy wynik , a byl wystawiany jako 1wszy ;)

ODPOWIEDZ